Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#101 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 13:10

Nevíte, proč je zamčený listing webcam na Karlově mostě? GCD11E Poslední logy 16.12.2012 a teď už nejde.
  • 0

#102 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 14:13

No, možná proto, že tam byla přesunuta GCN692. Jenže ta už je teď taky zlikvidovaná :(
  • 0

#103 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 14:20

evidlo napsal/a:
Nevíte, proč je zamčený listing webcam na Karlově mostě?
GCD11E

Poslední logy 16.12.2012 a teď už nejde.

Vypada to ze vsechny ceske archivovane webky jsou zamčené. A je po nich už doopravdy...

PS: Děsil jsem se že byl zamčen i virtuální Ruprechtický špičák na který se dlouhodobě chystám, ale ten naštěstí stále "žije"...
  • 0
Užívej života...

#104 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 14:57

polnjumen napsal/a:
No, možná proto, že tam byla přesunuta GCN692. Jenže ta už je teď taky zlikvidovaná :(


To je ale taky zajímavý osud - po dohodě s lokálním reviewerem se keš přesune a nakonec ji zarchivuje reviewer z Moravy. K čemu pak je se na něčem dohadovat s lokálním reviewerem?
[zbytek autocenzura]
  • 0

#105 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 23:25

Taky se musím zamyslet nad tím, komu ty webcam keše vadily? Chápu, že je poněkud krkolomné přehodit mrtvou keš z Letňan na Karlův most, ale proč byla zamčena i ta původní?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#106 Pavel.Hb

Pavel.Hb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 11:18

V přístavu Antalya na pěkném místě je možné zapsat schovku http://coord.info/GC2GNNC.
Po opakovaných krádežích autor rezignoval na obnovu a změnil ji na "foto-point". Správce ji poslal do archivu, protože podle něj nemůže být tradiční schovka jako virtuální.

puczmeloun napsal/a:
Asi to moc nikdo nevyužije, ale pár českých jmen jsem v Turecku (obzvláště v oblasti Cappadocie) zahlíd, tak ať keš není opuštěna nadobro...

http://coord.info/GC2HVE2 nebo GC2HVE2


  • 0
Pavel.Hb

#107 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 20:26

Hele ten zamcenej Webcam - neni to pozustatek Stvancova Stvani - chtelo by to zkusit Revirniky a treba to odemknou
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#108 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 20:57

Dobesch: Neni, ten uradoval tretiho a zamceny je to az od devatenacteho, kdy dva aktivni revieweri (samozrejme ti kteri nemaji Prahu na starost a owner si s nimi narozdil od Skupce nic nedomlouval) archivovali webcam cache v Praze.
  • 0

#109 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 21:47

Dalsi zijici, kterou jsem ulovil jen diky tomu, ze mam svoji databazi cache a tudiz jsem netusil, ze ji GS uz nenabizi k odlovu. Most, kam jsme se chodili bat GC1PKFM Cache je stale na miste a v dobre kondici, jen mam trochu obavu, ze mezi mistnimi kacery je nejaka rivalita, alespon podle toho co lze vycist mezi radky v poslednich lozich.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#110 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 29 prosinec 2012 - 22:21

Solim napsal/a:
Dalsi zijici, kterou jsem ulovil jen diky tomu, ze mam svoji databazi cache a tudiz jsem netusil, ze ji GS uz nenabizi k odlovu. Most, kam jsme se chodili bat GC1PKFM Cache je stale na miste a v dobre kondici, jen mam trochu obavu, ze mezi mistnimi kacery je nejaka rivalita, alespon podle toho co lze vycist mezi radky v poslednich lozich.


Rivalita ani náhodou, s ownery se ani neznáme, spíš takové jak se do lesa volá ;)
Když někdo zbytečně prudí jsa v chucpe pozici plus nedorozumění (víc lidí na jednom účtu u Delfínů) a ignorace reviewer logů...

A co si budeme říkat, keš u železnice je vždycky o problém, takže na livingarchiv bookmarcích jí je stejně lípB)
  • 0

#111 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 1:02

Tak se zdá, že GC38WN7 a GC38WN1 jsou stále na svém místě ;)
  • 0

#112 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 9:27

Už třikrát jsem se pokoušela najít GCW8ZG, dokonce jsem ověřovala umístění u posledního nálezce, ale vypadá to, že fakt už je pryč. Podařilo se mi vyhrabat několik plechovek od piva, jednu flašku od vodky celou, několik neurčitých sklenic rozbitých, hromadu rezavého pletiva, ale filmovku žádnou :D. Prosím geoarcheology - mazáky o radu: Je v takovém případě vhodné krabičku obnovit? Na jedné straně škoda definitivního zániku muzeálního kousku, na druhé straně obnovovat to je jako postavit si pseudorománský kostel místo původního z 9. století, že? Prosím Vás, kdo to tam máte blízko, mohli byste se tam příležitostně přece jen kouknout, možná sem jen špatně hledala.
  • 0

#113 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 10:01

Po více jak roce archivace stále funkční a v dobré kondici.
http://coord.info/GC37B89
  • 0

#114 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 13:50

Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.
  • 0

#115 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 14:08

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


To je moc hezký :) Každopádně jde tam nějak nastavit aby to zobrazovalo jen nenalezné (mnou) kese?
  • 0
Užívej života...

#116 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 14:14

puczmeloun napsal/a:

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


To je moc hezký :) Každopádně jde tam nějak nastavit aby to zobrazovalo jen nenalezné (mnou) kese?


Z principu filtrů porovnávací mapy by to jít mělo... Zkouším to. A jde to.
  • 0

#117 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 14:28

To je mazec - s filtrem nenalezene archivovane mi to v Brně ukazuje krásné archeokousky z opravdové geohistorie :D Díky...
  • 0
Užívej života...

#118 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 14:44

Tak snad jen:
http://coord.info/GC19QZ0
a tenhle seznam:
http://www.geocachin...6f-91f590c970b2
  • 0
Užívej života...

#119 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 18:12

Solim napsal/a:
Dalsi zijici, kterou jsem ulovil jen diky tomu, ze mam svoji databazi cache a tudiz jsem netusil, ze ji GS uz nenabizi k odlovu. Most, kam jsme se chodili bat GC1PKFM Cache je stale na miste a v dobre kondici, jen mam trochu obavu, ze mezi mistnimi kacery je nejaka rivalita, alespon podle toho co lze vycist mezi radky v poslednich lozich.

Pokud ta keš funguje, rozhodně doporučuju její návštěvu, já jsem si odlov náramně užil a to i díky tomu, že přesně ve chvíli, kdy jsem tam stál a hledal, projel nade mnou vlak. To jsem se opravdu naučil bát. :D
  • 0

#120 Zilog

Zilog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 19:52

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


Děkuji velmikrát (= velmi + mnohokrát) za tuhle informaci, zrovna včera jsem přemýšlel o tom, jak by se daly hledat archived cache, nejen kvůli hledání třeba živých archivních, ale i třeba kvůli tomu, že byly na fajn místě, o kterém člověk bez kešky neví, a nikdo tam novou cache už nedal :D Tohle je tak užitečné!!!! Omlouvám se za OT, ovšem je to tak skvělý nástroj, který odhalí tolik informací o krabicích, o kterých člověk neměl ani tušení :o :o :o :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka