Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#1361 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2020 - 22:21

Tak tohle je spíš do geodeprese, samozvaný RevizorCZ, zcela zjevně zamindrákovaný troll, fake účet bez nálezu i bez založené keše otráví ownery tak, že archivují všech svých 81 keší :unsure: ...


  • 0

#1362 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 6:25

O co konkretne jde?
  • 0

#1363 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 7:15

O co jde? Archivační log na odkazovaných keších: Permoni: Archivujeme na doporučení RevizorCZ a jeho vyjádření, že naše keše jsou ostudou Vysočiny a není zájem o jejich adopci, mnohdy jsou často poničené, na nevhodném místě, objeveny mudly.


  • 0

#1364 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 7:16

Ty keše byly archivovány před 6 lety! Od té doby byly takových trolů určitě spousty. Jednu z nich mám nalezenou (2012), okolí tam znám a keše jsou učitě na pěkných místech, o jejich tehdejší a hlavně dnešní kvalitě pochopitelně nevím a nepovažuju to za podstatné, na pěkném místě stačí když bude obyčejná nerozbitá krabička s logbookem.


  • 1

#1365 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 9:10

No právě, ru67 má u svých logů fotky, i po 6 letech to jsou celkem zachovalé lock'n'lock krabičky.


  • 0

#1366 Marty 1905

Marty 1905

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 9:35

No právě, ru67 má u svých logů fotky, i po 6 letech to jsou celkem zachovalé lock'n'lock krabičky.

 

No tak to oběhněte a pokud tam je ještě volno tak založte nový listing a jedem od znova. Vyměňte logbooky opravte ty co potřebujou opravit. Přečíslujte GC kódy. 

Ale předem bych se asi zkusil domluvit s původním autorem pokud je ještě herně aktivní zda s tím nemá problém. 


Tento příspěvek byl upraven od Marty 1905: 20 leden 2020 - 9:36

  • -1

#1367 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 9:59

Já si ji radši najdu jako archivku, pokud tam vydrží do léta. Ale všechny je mám už léta v geogetu ještě z doby, kdy byly aktivní, jen když jsem v těchto místech, mám dost jiné práce (sekačka, křoviňák, Varitraktor), kešky jsem tam vylovil jen v blízkém okolí. Ale pochopitelně, pokud by tam vznikly nové, budu rád, místa je tam dost.


  • 3

#1368 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 10:18

Taky mi odlov archivek přijde dobrodružnější.
  • 2

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1369 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 11:11

No tak to oběhněte a pokud tam je ještě volno tak založte nový listing a jedem od znova. Vyměňte logbooky opravte ty co potřebujou opravit. Přečíslujte GC kódy. 

Ale předem bych se asi zkusil domluvit s původním autorem pokud je ještě herně aktivní zda s tím nemá problém. 

To by měl spíš udělat ten namistrovaný "dobrák", co způsobil tu hromadnou archivaci.


  • 0

#1370 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 11:51

Už jsi někdy viděl, aby podobný troll, který si založí profil jen a pouze za účelem prudění, udělal něco pořádného?

Odkaz na ten profil: https://www.geocachi...da-06e84ce452f0


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 20 leden 2020 - 11:52

  • 1

#1371 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 12:27

Tahle archeokešingová mánie.... to už můžete rovnou publikovat, v momentě publikace rovnou archivovat a pak můžete mít i FTF na archivce. Mnohem větší vzrůšo, ne?


  • -2

#1372 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 12:29

No on uz neni aktivni ani jeden, jak autor, tak i troll. Tak si myslim, ze ty archivky tam vpohode vydrzi jeste dalsich 20 let.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1373 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 14:16

Tahle archeokešingová mánie.... to už můžete rovnou publikovat, v momentě publikace rovnou archivovat a pak můžete mít i FTF na archivce. Mnohem větší vzrůšo, ne?

Těžko. 

Správně by měl reviewer na to udělat retract a nezaloguješ ani prd.

A ban "ownerovi" pro porušení pravidel.


  • 1

#1374 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 14:53

Těžko. 

Správně by měl reviewer na to udělat retract a nezaloguješ ani prd.

A ban "ownerovi" pro porušení pravidel.

Tak v pravidlech je i to, že po archivaci má owner fyzickou keš odstranit. Kdyby to všichni dodržovali, tak archeokešing neexistuje.


  • 0

#1375 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 16:10

GC2KX8H Čisovice, okres Praha-západ

Keš je v žalostném stavu, logbook mokrý a plesnivý, ale stále čitelný a funkční.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#1376 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 13:49

Locked.  :(  Omlouvám se a slibuji, že už do tohoto vlákna nikdy nic nenapíšu.

 

https://www.geocachi...cb-0010b22c82e2


Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 21 leden 2020 - 13:50

  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#1377 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 22:54

Tak tohle je spíš do geodeprese, samozvaný RevizorCZ, zcela zjevně zamindrákovaný troll, fake účet bez nálezu i bez založené keše otráví ownery tak, že archivují všech svých 81 keší :unsure: ...

Ono jde o to jestli RevizorCZ nebyl výplod samotných Permonů. Permoni neměli 81 keší jak mají v profilu. Něco se jim podařilo udat k adopci a tak je v profilu nemají. Těch keší měli založeno ke stovce. Sami jich máme odloveno okolo 80ti. Říkalo se jim kladeči. Zakládali asi po pohledu do turistické mapy - kde něco bylo tam svrhli krabičku. Bylo jim vyčítáno špatné zaměření. Oni se domnívali, že výtky jsou z důvodu, že jim ostatní závidí počet založených. Nakonec je to asi přerostlo a nestíhali údržbu. Série Mlýny na Dyji se mi osobně velmi líbila a považuji ji za zdařilou, především proto na jaká místa mě přivedla. Takže dle mého úsudku je RevizorCZ výplod samotných Permonů, nebo šlo o jednoho z mnoha ubožáků co nedokáží napsat kritiku pod svým nickem.


  • 0

#1378 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 6:59

Locked. :( Omlouvám se a slibuji, že už do tohoto vlákna nikdy nic nenapíšu.

https://www.geocachi...cb-0010b22c82e2


Jasně. A pak někdo půjde na keš, najde hnusnou archivovanou, a bude nadávat ownerovi té aktivní. Chápu, že archeokeše mají své kouzlo, ale správné by bylo, aby nebyly.
  • 3

#1379 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2020 - 17:15

Jasně. A pak někdo půjde na keš, najde hnusnou archivovanou, a bude nadávat ownerovi té aktivní. Chápu, že archeokeše mají své kouzlo, ale správné by bylo, aby nebyly.

Takhle jsem před pěti lety zakopnul  na Papajském sedle na česko-slovenské hranici na značně zanedbanou archivku, která byla od aktuální "živé" cache asi tak 25m. Jenom díky tomu, že jsem si předem přečetl listing a několik posledních logů, jsem věděl, že to není ta pravá cache. Nakonec owner nové cache kontaktoval ownera archivky a s jeho souhlasem archivku odstranil.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1380 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2020 - 10:51

O víkendu jsem odlovil tuto https://www.geocachi...e3-6f482c0f5b00

Je stále na místě a stav není zas tak úplně hrozný :)


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama