Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#1581 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2022 - 19:55

GC213M8


  • 1

#1582 .eastcz

.eastcz

    Re-Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2022 - 17:42

Hezkypěkně B)

GC51CGN

taky jedna odlovená po letech, bohužel log GL182EZ4X zatím bez fotodokumentace, Maďar tam před lety nic nenašel, jen nějaké odpadky do popelnice odnášel...


  • 1

#1583 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2022 - 22:07

O minulém víkendu jsme zkusili archivku na Rozsoše (u Kamenického Šenova), ale jak jsem zjistil až při psaní DNF, předchozí lovci ji jen pár týdnů před naší návštěvou odnesli. Náladu nám spravila sousední GC4JW62, u které jsem ani nepředpokládal že by byla na místě.

Z týdne pak mohu doporučit třeba GC36Q73, na které (tedy až do mé návštěvy) nikdo nebyl od roku 2019 a stále se těší skvělé kondici.


  • 1

#1584 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 737 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2022 - 3:31

Včera při eventu se ukázalo, že keš GC1Q34A je stále na místě a v pořádku, archivace asi byla zbytečná.


  • 1

#1585 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2022 - 17:21

Z archiválií odlovených v minulém týdnu tentokrát vyzdvihnu keší více.

Začnu GC4Q851 - Drive-in pro Martina #8. Už ze začátku měsíce jsem se pokoušel o odlov trojky, která pár poarchivačních nálezů měla, ale v době mého pokusu o odlov už tam byly ze zábradlí jenom zbytky. Cestou z jedné starší libeznické archivky jsem se zajel podívat ještě na osmičku z této série, která sice od archivace ještě žádný nález zalogovaný neměla, ale ani žádné předarchivační či poarchivační DNF. A skutečně je stále na místě ve skvělé kondici.

Další nález, který mě udělal radost, byla GC5Z8WP mezi Novou Pakou a Vrchlabím. Ani tady jsem si předem nemohl být jistý, neboť jak jsem věděl z jiných keší tohoto ownera, občas někoho zaúkoluje odnesením nějaké jeho archivky. A tudy určitě musel projíždět sám, neboť v blízkém městečku vloni plánoval event. A i kdyby ne, přeci jen to od archivace (a posledního nálezu) už bylo víc jak dva a půl roku. Nejprve jsem zkusil z této minisérie jedničku, ale tam jsem neuspěl. Na dvojce už se zadařilo - klapboxu sice chybí všechny čtyři klipy, ale je stále na svém místě. Co mě překvapilo, že owner má už od dubna titul Locked Member.

Na českolipsku se mi pak zadařil nález na GC579XK. Ta už sice pár archivních nálezů má, ale vidím, že z hráčů udržujících bookmarky odlovitelných archiválií ji ještě nikdo zařazenou nemá. Vzhledem k turistické atraktivitě Mlýnského vrchu si myslím, že má šanci tu vydržet ještě pěkných pár let.


  • 1

#1586 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2022 - 11:31

Zase nějaký výběr z odlovených archiválii v minulých týdnech:

U Kvildy mi udělal radost nález GC4VPNX. Od archivace v roce 2014 už pár nálezů měla, ale tři roky tam nikdo nebyl, tak jsem si vůbec nebyl jistý jestli tam ještě bude.

Nové odlovitelné archivky se nám objevily třeba u Nechranic (GC6X2XW kterou nenašel sám owner) a v Jilemnici (GC7JHRK kvůli napěchovaným papírkům, tak jsem tam nechal jen jeden původní, na kterém je ještě spousta místa).

Překvapil mě i nález GC34C1W na žatecku, neboť je u hlavní silnice prakticky v centru obce a archivovaná byla už v dubnu 2018. Přesto je stále na svém místě.

 

A závěrem jedna taková pikantnost.

Vloni v listopadu jsem na mostecku našel tehdy ještě žijící "Největší keš široko daleko" (GC562EV). Hned po mé návštěvě se však ztratil klíč a zamčená keš byla letos v dubnu archivována.
Neboť keš o rozměrech zhruba 2×2m obsahovala třeba i vlasce, háčky, plášť či odpadkový koš, pojal jsem podezření, že ji používají i místní rybáři - a že by třeba někde mohli mít schovaný druhý klíč. Toto podezření jsem se vydal v půlce září ověřit. A po chvíli hledání jsem skutečně klíč, do zámku pasující, našel.

Jak se však posléze ukázalo, nejednalo se o klíč rybářů, ani nový klíč dodaný ownerem. Jeden z kačerů se rozhodl oživit keš tím způsobem, že původní zámek přeřízl, z keše vyhodil výše vypsané nepotřebné věci a s novým zámkem ji nechal publikovat pod novým listingem (GC9WKDA).

Jenže z kraje října někdo přeříznul i tento zámek a nahradil jej novým. Listing nyní čeká na archivaci a je otázkou, co je aktuálně obsahem boudy. Snad v ní jsou stále i ta zalogovaná TB. S jejich vyzvednutím by však asi nepomohl ani majitel pozemku, neboť ač původní listing psal o pohybování se po soukromém pozemku, podle katastru se jedná o pozemek obecní.

Jsem zvědav, co se bude dít dál. Třeba tam teď někde je nový klíč od původního ownera, který se pokouší o odarchivaci původního listingu. Ale jestli ne, a nějaký archeolovec se rozhodne přežíznutím zámku zachránit zamčená TB...


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 10 říjen 2022 - 19:32

  • 1

#1587 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2022 - 20:57

Schovka je stále funkční, dnes jsem jel kolem.
Stačí dodat logbook.
https://coord.info/GC246D6 
 


  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#1588 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2022 - 21:36

Tak se povedlo, během letoška už jsem odlovil 100 archivek.
Napadlo mě to někdy v březnu, kdy už jsme na kontě z letoška měli jednu odlovenou archivku na Vysočině. Koukám se do jednoho z bookmarků s odlovitelnými archiváliemi a říkám si, kolik asi z nich je stále na svém místě a poctivou cestou odlovitelných. Tehdy mě napadá si stanovit osobní výzvu - odlovit během letošního roku 100 žijících archivovaných keší. To by vlastně nemusela být žádná speciální výzva, neboť poblíž Žďáru nad Sázavou nebyl uklizen celý trail. Přidal jsem si k tomu tedy dvě podmínky: z každého trailu odlovím maximálně jen jednu archivku, a z jiných než tradiček odlovím jen ty, které ještě je možné vyluštit (prostě žádné finálkaření). A nutno říci, že už samotný počet byl výzvou. Počet nálezů za kalendářní rok se u nás posledních pět let pohybuje v rozmezí 53 až 158.

Udělal jsem si menší statistiku a tady jsou nějaká zajímavá čísla:
96(%) odlovených archivek byly tradičky.
Nejméně dní po archivaci měla GC7JHRK (17), nejvíce dní po archivaci měla GC1HJ7C (4479).
Co se týče doby od posledního nálezu jiným archeolovcem, nejméně dnů to bylo u GC7GZ2A (4). Nejvíce pak u GC4JK7E (1103), v těsném závěsu skončila GC4VPNX (1098).
19 keší jsem nalezl jako první poarchivační lovec. Nejnověji archivovanou keší byla již zmíněná GC7JHRK, nejdéle si pak na první poarchivační nález počkaly GC38Q68 (1668 dní od archivace, 1712 od posledního nálezu) a GC5PE9Y (1667 dní od archivace, 1693 od posledního nálezu).

DNF jsem psal pouze u nenalezených keší, jejichž předchozím logem byl poarchivační Found It. Bylo jich 56. Pokud k tomu přidám WN psaná u nejistých a ty co jsem nechal zcela bez komentáře, vychází to že jsem uspěl zhruba na každé druhé hledané archivce.

V seznamu mi ještě zbylo pár archivek, které bych chtěl zkusit odlovit, ale patrně už to nebude takovým tempem.

 

No a když jsem tu zhruba každý měsíc vypisoval nějaký výběr, nevynechám ani tentokrát.

Poblíž Štětí se stále nachází GC3T1P6, kterou owner archivoval kvůli svému přestěhování se, ovšem kešku s sebou nestěhoval.

Nádražní archivka se nachází i v Uhlířských Janovicích GC3WEQ0, kde je ovšem od souřadnic nějakých deset metrů vzdálená.

Podobně se vzdáleností je na tom i GC4P50Q u České Lípy, která byla nedávno po pěti letech nalezena BF dvěma lovci pokoušejícími se o nález jedné zdejší mysterky.

Na žatecku jsem se pokusil o nález další keše z místní série věnované náboženským stavbám. I v Milošicích je stále GC38Q68, ač se nachází jen kousek od dětského hřiště a od posledního nálezu to bylo už několik let.


  • 1

#1589 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2022 - 13:33

Když tak čtu o těch archivkách... Vloni někdy v únoru jsem archivoval svoji keš GC8BWZD, protože ji zavalil strom a nebyla dostupná a oprava v jednom člověku se zdála nemožná (zkoušel jsem to). Tím jsem celou věc považoval za vyřízenou. K mému velkému překvapení letos v září přišly dva logy s informací, že krabička je v bezvadném stavu. Bohužel reviewerovi se to už zdálo moc dlouho na odarchivaci, takže teď ta úplně stejná krabička a logbook je nová keš GC9ZRWN.


  • 0

#1590 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2023 - 10:40

Čeká na další lovce GC9G6V9


  • 0
VSA

#1591 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2023 - 0:32

Nechtěl by nám někdo z reviewerů něco říct?
Dnes jsem se díval na listingy zde zmíněných archivek a nestačím se divit. Všech 28 archivek zmíněných v tomto vlákně za posledních šest měsíců má zamčené listingy, včetně těch které ani nikdy odlovitelné nebyly.

Jednou věcí je samotné zamčení. Osobně mám za to, stejně jako mnozí jiní archeocacheři, že k zamknutí listingu může dojít pouze ze tří důvodů:
a, Pokud owner nemohl po archivaci keš odnést. Tím tedy není myšlen ownerův liknavý přístup k odnesení (zamčení listingu by pak vyznělo jako neobtěžuj se po sobě uklízet), ale například oplocení pozemku na kterém se keš nachází, či zrušení turistické cesty v národním parku. Případ třeba GC1Q1D9 ve vojenském prostoru.
b, Pokud v listingu docházelo k napadání, či "nacházení" kešky z gauče. Případ třeba GCQ4K8, kde webku hráči logovali selfíčky.
c, Pokud vznikne v blízkosti archiválie nová keš a mohlo by dojít k jejich záměně. Případ třeba GC19MRV,
V tom mě utvrzuje i jedno téma z oficiálního fóra věnující se této věci, kde jeden z vašich kolegů uvedl: "As a general rule, archived cache pages are not locked. However, if there are extenuating circumstances involving the Cache Owner OR inappropriate logs by other Cachers (using the cache page as a forum, couch logging, etc.), a page(s) will get locked. Depending on the circumstances, a page can be unlocked after a cooling off period." Aktuálně zamčené listingy mi nesedí ani na jeden z těchto důvodů.

Druhou věcí je informování. Samozřejmě je možné, že se na postoji k archeocachingu (který ze strany lovců pravidla neporušuje, avšak využívá porušení pravidel ze strany zakladatele ohledně odnesení) v poslední době něco změnilo. Vím, že byl například před třemi lety zrušen žebříček archeocacherů na Project-gc, ovšem podle vyjádření vedení to bylo protože "some of the archived Geocaches are placed in locations where the land owner haven't approved it", nikoliv že by byl nějaký problém s Archeocachingem jako celkem. Stejně tak známý web PodCacher spolupracující s HQ ještě zhruba před rokem vydal podcast o lovení archivek, což by jim asi HQ zatrhlo, pokud by s tím mělo už tehdy nějaký problém.
Myslím si, že pokud tedy došlo během posledního roku k nějaké takové změně, pak by bylo vhodné o ní informovat. Už jen proto, že poslední oficiální zpráva v tomto vlákně co se týká zamykání keší, kterou se zatím všichni řídíme, zní následovně:

Cíleně nejsou archiválie vyhledávány a zamykány, ale určitě k nim čas od času na nějaké keši dojde. Např., když budu řešit publikaci nové a v její velké blízkosti odhalím takovouto keš, tak tu starou nejspíš zamknu, aby se nepletla při hledání. Nebo když budu upozorněn na keš co i přes archív porušuje nějaká pravidla (geocachingu nebo dokonce zákony ČR).

Navíc by taková změna určitě neovlivnila pouze archeocachery - sám mám například odlovenou dnes již archivovanou challenge, kterou jsem mohl podle pravidel odlovit kdykoliv, ovšem zalogovat budu moct nález až tehdy, kdy budu splňovat podmínky. A teď nevím, jestli skutečně moct budu.

Když naposledy došlo bez jakéhokoliv komentáře k hromadnému zamykání listingů podle tohoto fóra (prosinec 2012 a keše s křesťanskou tématikou), vyklubal se z toho mnohem větší problém, než se čekalo. A bez jakýchkoliv informací od vás se může vzhledem k výše uvedenému zdát, že se historie opakuje.
Ptám se zde, neboť není jasné kdo zamčení provedl - zároveň je však zcela jasné, že zamykač postupoval podle tohoto vlákna, takže jej patrně i sleduje.


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 07 leden 2023 - 0:56

  • 0

#1592 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2023 - 8:27

Jo, jo, nebyl jsem sám, kdo zmiňoval (nejednou), že tohle vlákno je kontraproduktivní - jemně řečeno...

Ale reviewer ho asi nepotřebuje, ne? Ten asi má možnost archivky vidět pohodlně... (když je bude chtít zamykat).

@KRON family: "hromadné zamykání listingů podle tohoto fóra (prosinec 2012 a keše s křesťanskou tématikou)"

Ač to tu dost sleduji, tohle mi nějak uniklo - mohl bys to trochu přiblížit?


  • 2

#1593 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2023 - 10:02

zmijovkar: Byly to první keše, které tehdy zamknul Štvanec v kauze Locked reviewer.
I tohle mi připadá nějaké podezřelé. Jak správně uvádíš, pokud by v posledním roce došlo k nějaké změně pohledu na archeocaching a jen by lovce nikdo neupozornil že už by archivované keše vyhledávat neměli, určitě by revírníci k vyhledání archivek mohli využít přímo Geocaching.com - nikoliv výhradně web Geofashion, který je pro archeolovce pouze jedním ze zdrojů. Vždyť ještě před rokem si mohl na Geocaching.com vyfiltrovat archivky a seřadit je podle data posledního nálezu kterýkoliv premium member.
A navíc, v noci jsem procházel zdejší profily revírníků (včetně jejich hráčských), a podle těch tu nikdo z nich nebyl od 26. prosince. Jenže k zamykání listingů podle tohoto vlákna došlo až včera, nejpozději předevčírem.

Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 03 leden 2023 - 10:05

  • 0

#1594 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2023 - 15:53

Čas návštěvy hráče na webu nemusíš poznat, když nic nenapíše. Kdy jsem tu byl naposled?


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1595 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2023 - 17:08

taxoft: U tebe to poznat nejde, neboť máš tuto položku profilu nastavenou jako soukromou.

Samozřejmě je možné, že je v tomto webu nějaká chyba, ale u ostatních se mi zdá ten datum a čas poměrně reálný. Například zmijovkar dnes ve 14:50, vsa včera ve 13:22, já na našem profilu vidím neustále aktuální čas - aniž bych cokoliv psal.


  • 0

#1596 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2023 - 17:28

Nechtěl by nám někdo z reviewerů něco říct?
Dnes jsem se díval na listingy zde zmíněných archivek a nestačím se divit. Všech 28 keší zmíněných na této stránce má zamčené listingy.
........

Ptám se zde, neboť není jasné kdo zamčení provedl - zároveň je však zcela jasné, že zamykač postupoval podle tohoto vlákna, takže jej patrně i sleduje.


Nevím, je to jen můj názor ale myslím, že zrovna s tebou o tomhle moc komunikovat nebudou chtít. Pamatuješ? 

2011 listopad: [Aféra] Jako samozvaný reviewer zneužil Tiskar94 bezpečnostní díry v systému geocaching.com a archivoval sérii (podle něho porušující pravidla GC, což ale nebylo nikdy oficiálně ani potvrzeno, ani vyvráceno) Tesinocka SPIRALA (jeden z archivačních logů zde, a všechny keše byly fyzicky odstraněny 22.4.2012). Diskutováno na fóru ve vláknu zde. Odměnou mu pak bylo zablokování účtu na geocaching.com na dobu jednoho měsíce. Předcházelo tomu ale ještě další svévolné archivování, tentokrát na citlivějším místě, v samotném sídle groundspeak, keše GCK25B Groundspeak Headquarters (log už byl smazán), dalším samozvaným reviewerem, WitkoAWendy, který si tím též vysloužil ban (Locked Member), na 3 měsíce. Další informace na fóru zde. Teprve potom byla tato bezpečnostní díra zalátána.


  • 0

#1597 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2023 - 20:16

Nevím, je to jen můj názor ale myslím, že zrovna s tebou o tomhle moc komunikovat nebudou chtít. Pamatuješ? 

2011 listopad: [Aféra] Jako samozvaný reviewer zneužil Tiskar94 bezpečnostní díry v systému geocaching.com a archivoval sérii (podle něho porušující pravidla GC, což ale nebylo nikdy oficiálně ani potvrzeno, ani vyvráceno) Tesinocka SPIRALA (jeden z archivačních logů zde, a všechny keše byly fyzicky odstraněny 22.4.2012). Diskutováno na fóru ve vláknu zde. Odměnou mu pak bylo zablokování účtu na geocaching.com na dobu jednoho měsíce. Předcházelo tomu ale ještě další svévolné archivování, tentokrát na citlivějším místě, v samotném sídle groundspeak, keše GCK25B Groundspeak Headquarters (log už byl smazán), dalším samozvaným reviewerem, WitkoAWendy, který si tím též vysloužil ban (Locked Member), na 3 měsíce. Další informace na fóru zde. Teprve potom byla tato bezpečnostní díra zalátána.

 

A je to důvod k tomu aby se neodpovědělo na jeho otázky? BYlo to před 11 lety, svoji chybu uznal, tak proč to furt rozpitvávat?


  • 3

#1598 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2023 - 20:58

Protože se ozývá nejvíc zrovna on, což opravdu "komické".
  • -1

#1599 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 737 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2023 - 22:58

Nevím, je to jen můj názor ale myslím, že zrovna s tebou o tomhle moc komunikovat nebudou chtít. Pamatuješ? 

2011 listopad: [Aféra] Jako samozvaný reviewer zneužil Tiskar94 bezpečnostní díry v systému geocaching.com a archivoval sérii (podle něho porušující pravidla GC, což ale nebylo nikdy oficiálně ani potvrzeno, ani vyvráceno) Tesinocka SPIRALA (jeden z archivačních logů zde, a všechny keše byly fyzicky odstraněny 22.4.2012). Diskutováno na fóru ve vláknu zde. Odměnou mu pak bylo zablokování účtu na geocaching.com na dobu jednoho měsíce. Předcházelo tomu ale ještě další svévolné archivování, tentokrát na citlivějším místě, v samotném sídle groundspeak, keše GCK25B Groundspeak Headquarters (log už byl smazán), dalším samozvaným reviewerem, WitkoAWendy, který si tím též vysloužil ban (Locked Member), na 3 měsíce. Další informace na fóru zde. Teprve potom byla tato bezpečnostní díra zalátána.

A nebylo by dobře se od něčeho takového distancovat a uvést na pravou míru: Ne, my s tím nemáme nic společného a děláme vše proto, aby se zjistilo, kdo to má na svědomí a zamezíme, aby se to opakovalo ?

 

Nebo se k tomu přiznat a napsat: Ano je to proto a proto...
 


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 06 leden 2023 - 23:30

  • 2

#1600 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2023 - 1:42

Nevím, je to jen můj názor ale myslím, že zrovna s tebou o tomhle moc komunikovat nebudou chtít.

Shodneme se asi jen v tom, že větší šanci má VSA s dotazem přímo v revírnické sekci. Ale nemyslím si, že by to mělo být mnou. Spíše tím, že sem revírníci moc nechodí. Což jim určitě nemůžeme vytýkat - nikdo jim nenařizuje procházet všechny české geocachingové weby a hlídat co se děje. No a pokud sem někteří z nich chodí, pak určitě sledují vlákna která podle svých názvů mohou být nějak zajímavá pro ně. Což asi nebude případ zrovna tohoto.
 
Spíš mi prostě příjde, že někdo objevil díru ve webu a připomíná nám tím desáté výročí toho jediného, Štvancova, hromadného zamykání podle zdejšího fóra. Mimochodem, jak jsem teď dohledal, i tehdy patrně šlo o zamykání (i) žijících archivek.
Na zamčení od HQ mi to nesedí - podle příspěvků zaměstnanců na jejich ofiko fóru přišli po Vánocích do práce až třetího, česky neumí aby si to tu sami četli, pokud by jim seznam nějaký český hráč poslal mailem patrně by mu neměli proč vyhovět, a v případě boje proti Archeocachingu by jim asi stačil rychlý programátorský zásah a už by nikdo nezalogoval žádnou archivku nikdy.
No a naši revírníci v tom pravděpodobně také nemají prsty a nevědí o tom. Na to nesedí kdy tu naposledy byli online, na cílený boj proti Archeocachingu by určitě měli vhodnější možnosti než toto vlákno které je jen jedním ze zdrojů (například bookmark od VSA), a určitě by v případě zamykání z jejich strany toto téma sledovali a už dávno v něm reagovali (nebo by spíše informovali ještě dávno před prvním zamčením). Leda by to byla od někoho z nich nějaká cílená pomsta proti tomuto webu, ale to mi příjde nereálné.
A nevím jak ostatní, ale já jsem na toto téma žádného revírníka neupozorňoval. Zatím se můžeme jen domnívat, ale myslím si že dokud není zamčená třeba GCE50, nehoří. A pokud by hořelo, už před deseti lety jsme si ukázali, že jako komunita to společně uhasit zvládneme.
 

Pamatuješ?

Detaily po tolika letech už ne, zhruba ano. Jak to ale souvisí?
Když jsem vloni na jaře hlásil HQ díru kdy bylo možné do editačního formuláře navolat keš kteréhokoliv jiného ownera, ani jsem nečekal že by reagovali jinak než že se jedná o vážnou chybu, kterou okamžitě opraví. Měli mi snad odepsat "Máš u nás trestní minulost, takže budeme dělat že ta díra neexistuje"?
Nebo se tím snažíš naznačit, že jsem to jako hráč s takovou minulostí beztak zamknul sám?
 

Protože se ozývá nejvíc zrovna on, což opravdu "komické".

Jak to myslíš? Jedná se o zamčené archivky, takže se dalo čekat, že si toho všimne někdo z archeocacherů. Myslím si, že pokud by si toho všiml jako první kterýkoliv jiný archeocacher, četli bychom tu úplně to samé, jen od někoho jiného. A když tu jsem pak ve třech příspěvcích na něco tázán, příjde mi odpovědět jako samozřejmost.
Co se týče článku na našem geocachingovém blogu, na který reaguješ v sousedním vlákně - snažíme se už třetím rokem psát o všem, co se ve hře děje. Ať už se jedná o nově oznámené suvenýry, falešnou aplikaci slibující premiové funkce zdarma, nebo že se vloni jednomu českému hráči povedlo vytvořit světový rekord v počtu odlovených ikonek. Nevidím jediný důvod, proč bychom měli zrovna toto téma vynechat - nebo proč by o něm měl psát místo mě jiný člen našeho týmu, když archivky z nás hledám jenom já.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama