Přejít na obsah


Fotka

14.8. Praha-Motolsky potok GC1YN9E kanálovka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 22:31

Hledám někoho na zítřejší odlov kanálovky Motolský potok GC1YN9E. Vidím to na odpolední odlov. Konkrétní čas nemám, takže se můžu přisbůsobit, kdyby byl někdo v časové tísni.
  • 0

#2 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 9:40

Posunuju nahoru...
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 9:50

asi to bude na holinky což? já je mám na chatě sakryš:| pokud by to bylo zítra a bylo by to i na nějaký starý kecky tak do toho jdu:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 10:10

Ja si vzdycky beru tenisky co nosim na vodu, takže mi je potom jedno jestli je budu mit mokry. Pamatuju si na Epsilon, kde bylo vody skoro po kolena a holinky by to stejně nezachránili. :D Zitra muzu taky. Jen nevim do kdy, protože možna budu mit ješte jinou akci a ta bude nekdy v podvecer. Takže bychom museli jit trosku dřiv.
  • 0

#5 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 10:16

Ještě k tomu namočení. JirkaRybka pise ve svem logu: "...namocili jsme si sotva podrážky..." Asi bude záležet na stavu vody, ale co jsem viděl fotky, tak to je v pohodě. Podle mě to pujde projit suchou nohou s trochou šikovnosti. MAXimalne to vidim na mokre kotniky. ;)
  • 0

#6 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 15:41

O boty netřeba se bát. Voda teče korýtkem a rozkročmo jde projít bez namočení (za normálního stavu vody), jen to pekelně klouže, takže ti šikovnější mohou vyzkoušet, jak se v takovém tunelu hezky leží. Každopádně, největší riziko namočení je hned na začátku a pak už je to jen o šikovnosti.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#7 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 16:47

Díky za info. Jsem viděl fotku jak tam někdo leze po mříži, aby se nenamočil. :D
  • 0

#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 17:58

Tak supr, tak jestli se jde zítra tak jdu:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 18:36

Sraz je domluven na 14:00 15.8. u vchodu do kanálu - tedy na uvodnich souřadnicich. Pokud se nekdo bude chtit pripojit, tak proste prijdte vcas a aspon nas bude vic. ;) Co se týče počasí, tak by zítra nemělo kápnout po celé republice, takže si myslím, že se nemáme čeho bát. První déšť má přijít až ve čtvrtek.
  • 0

#10 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:03

Tak ještě někdo do kanálu? :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#11 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 10:18

Jezismarja, jeste rano jsem hazel veci do auta, mam tam celou T5 vybavu vcetne dvou lan, ale holinky jsem si rikal ze dnes potrebovat nebudu, tak jsem je nevzal. Ale jedny boty navic mam, tak by to snad slo. Fakt jdete tak brzo? Stejne jsem dnes planoval vyjezd timhle smerem, ale to bych musel zdrhnout z prace hned po obede. Do kanalu se chodi v noci, na to je skoda dne. P.S. co se tyka stavu vody, tak predevcirem jsem byl v Radlickym potoce a ten je v podstate bez vody. Vzhledem k tomu ze mezitim ani nekaplo, melo by to bejt v pohode.
  • 0

#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 10:36

No já beru akorát sandále, i podle fotek to neni nic děsnýho. Čas je mi v podstatě jedno, klidně bych šel pozdějc ať můžou i pracující, co ty na to goste?;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 11:20

OK, tak jdem na to. Cas uz neposunem, to uz je moc na posledni chvili, to uz nedomluvime, navic muze prijit nekdo dalsi kdo se ani neozval. Takze ve 14:00 jsem tam, kdyztak chvili pockejte, kdybych se kousnul v zacpe.
  • 0

#14 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 11:23

Možná půjde i kamarádka, tak to teda necháme:)cwg sebou pánové:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#15 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 11:44

Ted jsem tu chvili nebyl, tak jsem nemohl zareagovat. Samozřejmě CWG mam. :D
  • 0

#16 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 11:58

:( škoda, rád bych vyrazil... a mohl bych klidně i na tu 2, jen si to vždycky přečtu nějak pozdě :( tak snad jindy. Užijte si to a pak tu poreferujte ;)
  • 0

#17 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 7:31

Jo, vse probehlo hladce, muzes se kouknout na logy. Podminky optimalni, vyborna akce, doporucuje 5 ze 4 kaceru. Vspup momentalne nezabezpecenej, vrata dokoran. Akorat tam fakt davejte bacha na dest.
  • 1

#18 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 10:04

Log s fotoB)
Byla to supr akce, má první kanálovka, pro mě překvapení takových velkých prostorných chodeb v podzemí, některé východy nezabezpečeně ústili někomu v zahradě, krysy i bobíci se konali, mohu rozhodně doporučit :D já přidám doporučení dávat si bacha na hlavu B)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#19 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 11:49

Bylo to v pohodě. Jedine tesne pred kesi je par metru fakt nizkeho mista, kde jsem si pripadal jak zadupany v zemi. :D
  • 0

#20 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2016 - 12:17

Musím upozornit zájemce o odlov této synkovy keše, že se možná "čas naplnil". Neodkládejte to… http://www.praha-pri...ktuality/?id=24


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama