Přejít na obsah


Fotka

Změna ve vyhledávání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 7:53

Šlo by upravit výstupy z vyhledávání tak, aby nevracelo jednotlivé příspěvky vlákna, ale jen odkaz na celé vlákno ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 13:58

Souhlasím s Kolombem, bylo by to fajn.
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 14:25

Upravit prosím rozhodně ne, spíše přidat možnost volby co se má vrátit. Pro mě jsou v některých případech výhodnější přímo jednotlivé příspěvky.
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 14:41

Tiskar94 napsal/a:
Upravit prosím rozhodně ne, spíše přidat možnost volby co se má vrátit. Pro mě jsou v některých případech výhodnější přímo jednotlivé příspěvky.


To s Tebou nesouhlasím.

Jednotlivý příspěvek se ve vlákně dohledat dá, ale pokud se Ti vrátí celá stránka odkazů do jednoho vlákna, tak nenajdeš nic :-(

Potřebuješ hlavně najít vlákna, kde se zabývají konkrétním problémem. Aby se Ti z prohledávače vrátilo přesně to řešení, co hledáš, v jednom konkrétním příspěvku, to je zázrak, ne vyhledávání.

Jediný problém by vznikal na vláknech, kde se pod názvem GG verze .... řeší několik problémů a nové věci se připisují na konec. Ale s tím by se prostě dalo přestat.

Ale mohlo by tam být zaškrtávátko, které by volilo variantu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 17:57

Já obvykle nehledám vlákna, ale konkrétní příspěvky. Takže když by mi to našlo, že v tématu s dvěmasty příspěvky jsou dva s tím co hledám a poskytlo by mi to akorát odkaz na vlákno, bylo by mi to naprosto k ničemu.
  • 0

#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 18:16

Tak já vyhledávám pomocí google (site:geocaching.cz) a výsledky mi přijdou trochu přehlednější.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 18:17

No chtělo by to asi buď obojí (nějaké volitelé filtry nebo tak něco), nebo nějaký kompromis (např aspoň danou stránku vlákna). Nedovedu si představit, jak něco konkrétního vyhledávám ve vláknu o dvaceti stránkách, když dostanu odkaz třeba na jeho začátek. edit: Ale jak psal Zlicinak, kdyz hledám něco složitějšího, stejně většinou sáhnu po googlu.
  • 0

#8 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2013 - 20:43

Škoda, že ve vyhledávání nelze zvolit, zda vyhledávat zadané jako "samostatný celek" či jako podřetězec :(. Při vyhledávání krátkého slova (které se jako podřetězec vyskytuje v delších výtazech naprosto nesouvisejících s hledaným tématem) se vyhledá spousta "balastu" mimo téma. Nepomohlo ani zadat na oba konce slova mezeru :(.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama