Přejít na obsah


Fotka

GSAK - statistika v záložkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2012 - 9:14

Ahoj, nevíte někdo, jak v GSAKu nastavit statistiku tak, aby se vygenerovala v záložkách? Už jsem to u někoho viděl, ale už si nepamatuju u koho. Díky za odpovědi.
  • 0

#2 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 9:37

nikdo se nenajde, kdo by poradil?
  • 0

#3 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 9:55

Popis mas treba zde:

http://gsak.net/boar...40
  • 0

#4 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 10:18

Díky, ale nejsem moc dobrej v angličtině. Nebylo by to někde v češtině?
  • 0

#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 12:39

pajase napsal/a:
Díky, ale nejsem moc dobrej v angličtině. Nebylo by to někde v češtině?


Tu statistiku v záložkách najdeš třebas u mě. Pokud je to to co myslíš, tak se ozvi (zprávou) a pokud máš Google talk, můžeme to vyřešit dokonce velmi rychle.
  • 0
Užívej života...

#6 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 14:02

Jo, tak to je přesně ono, ale Google talk nemám. Nešlo by to nějak ve stručnosti napsat sem? Byl by to i návod pro ostatní. Díky
  • 0

#7 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2012 - 12:23

-Otevřít nastavení makra -Section order -nyní je nutno vše šipečkama seřadit za sebou tak, že obsah první záložky je pod sebou, pod tím obsah druhé záložky atd... -v úplně prvním políčku první záložky zmáčknout na "notes" nebo "n" podle velikosit políčka -do růžového prvního políčka "Notes before" zadat <tab>Statistiky</tab>, příčemž místo slova "Statistiky" dopíšeš tvůj vlastní popis záložky -s každou další záložkou uděláš to samé - klikneš na "notes" nebo "n" prvního políčka další záložky a do notes before zadáš zase něco ve smyslu <tab>Statistiky</tab> V příloze je ukázáno, jak to vypadá, když je vše hotovo, tedy seřazeno a místo "notes" je tam ted príznak "tab" presne tam, kde jsem doplnil ono <tab>něco</tab> funguje?
  • 0
Užívej života...

#8 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2012 - 14:49

Díky moc, vyzkouším.
  • 0

#9 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 8:53

Chtěl bych se zeptat, jak řešíte v Gsaku statistiku vlastních keší ? Pro dohrání logů jsem používal makro Addlogs, ale to už se přestalo upgradovat. Nyní vždy nahraji kompletní GPX mých keší, ale potom mi přijde, že při generování statistik pomoci FSG se mění hodnoty jen u nálezců, jejichž nick jsem v minulosti makrem Addlog natáhl. Pokud jsou nové nicky a podle nálezů by měli figurovat ve statistikách, tak tam nejsou zobrazeny. Máte někdo řešení ?
  • 0

#10 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 9:26

vavros napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, jak řešíte v Gsaku statistiku vlastních keší ?
Pro dohrání logů jsem používal makro Addlogs, ale to už se přestalo upgradovat. Nyní vždy nahraji kompletní GPX mých keší, ale potom mi přijde, že při generování statistik pomoci FSG se mění hodnoty jen u nálezců, jejichž nick jsem v minulosti makrem Addlog natáhl. Pokud jsou nové nicky a podle nálezů by měli figurovat ve statistikách, tak tam nejsou zobrazeny. Máte někdo řešení ?


Vidím, že používáš verzi 8. Tam je možnost doplnit logy přímo v menu:
Geocaching.com access -> Get recent logs
  • 0

#11 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 9:44

Díky, jak jednoduché, když se ví kde.


VelkyVezir napsal/a:

vavros napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, jak řešíte v Gsaku statistiku vlastních keší ?
Pro dohrání logů jsem používal makro Addlogs, ale to už se přestalo upgradovat. Nyní vždy nahraji kompletní GPX mých keší, ale potom mi přijde, že při generování statistik pomoci FSG se mění hodnoty jen u nálezců, jejichž nick jsem v minulosti makrem Addlog natáhl. Pokud jsou nové nicky a podle nálezů by měli figurovat ve statistikách, tak tam nejsou zobrazeny. Máte někdo řešení ?


Vidím, že používáš verzi 8. Tam je možnost doplnit logy přímo v menu:
Geocaching.com access -> Get recent logs


  • 0

#12 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 17:59

když je o tom řeč .. je to dost nahouby, pač dřív bylo makro, kdy vzal v potaz staré logy a načetl jen ty nové .. tohle načítá všechno úplně znova a zdržuje .. není jiná cesta pls?

VelkyVezir napsal/a:

vavros napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, jak řešíte v Gsaku statistiku vlastních keší ?
Pro dohrání logů jsem používal makro Addlogs, ale to už se přestalo upgradovat. Nyní vždy nahraji kompletní GPX mých keší, ale potom mi přijde, že při generování statistik pomoci FSG se mění hodnoty jen u nálezců, jejichž nick jsem v minulosti makrem Addlog natáhl. Pokud jsou nové nicky a podle nálezů by měli figurovat ve statistikách, tak tam nejsou zobrazeny. Máte někdo řešení ?


Vidím, že používáš verzi 8. Tam je možnost doplnit logy přímo v menu:
Geocaching.com access -> Get recent logs


ale jinak super topic, něco podobného jsem hledal B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#13 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 19:00

Orxion napsal/a:
když je o tom řeč .. je to dost nahouby, pač dřív bylo makro, kdy vzal v potaz staré logy a načetl jen ty nové .. tohle načítá všechno úplně znova a zdržuje .. není jiná cesta pls?

VelkyVezir napsal/a:

Vidím, že používáš verzi 8. Tam je možnost doplnit logy přímo v menu:
Geocaching.com access -> Get recent logs


ale jinak super topic, něco podobného jsem hledal B)


Stačí napsat do pole "Max logs per cache" číslo a přesně tolik posledních logů se stáhne. Pokud už jsi teda makro v minulosti použil a máš stáhnuté logy k nějakému datu, stačí pak jen dotahovat ty nové.
  • 0

#14 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 22:19

vezir - dík .. takhle jsem o tom nepřemýšlel B)

jinak statistiky mám udělané, akorát bych potřeboval víc těch NOTES A, B, C .. aspoň D a možná i E .. zkusil jsem použít jiné pole (na geotrophy) ale dole to připojilo původní hodnoty .. navíc mě to část geotrophy šouplo bokem

poradí někdo, pls? dík :)


EDIT - vyhozením geotrophy (1) se to srovnalo, ale ty další notes mne docela zajímají dál .. dík B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#15 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 22:56

Orxion napsal/a:
vezir - dík .. takhle jsem o tom nepřemýšlel B)

jinak statistiky mám udělané, akorát bych potřeboval víc těch NOTES A, B, C .. aspoň D a možná i E .. zkusil jsem použít jiné pole (na geotrophy) ale dole to připojilo původní hodnoty .. navíc mě to část geotrophy šouplo bokem

poradí někdo, pls? dík :)

EDIT - vyhozením geotrophy (1) se to srovnalo, ale ty další notes mne docela zajímají dál .. dík B)


Řešení je opět jednoduché ;) Předdefinované Notes není nutné vůbec používat, místo toho funguje tag <subhead></subhead>, díky kterému je možné do statistik umístit téměř neomezené množství vlastních "notes". Postup je obnobný jako v případě tagu na zobrazení záložek - viz příspěvek od puczmelouna. Pro inspiraci koukni třeba na můj profil - je tam toho požehnaně a Notes A,B,C... jsem nepoužil ani jednou ;)
  • 0

#16 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 9:25

Tvůj profil jsem viděl .. a kam přesně to mám psát? do těch notes? nebo přímo někam do toho profilu v nějakém txt editoru?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#17 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 10:03

2 Orxion. Proste napr. do Notes A nastrkas vsechny notes co chces pouzit do jednoho pole a oddelis je tagy <subhead></subhead>. Tim vyresis to, ze ti nestaci Notec A, B, C ...
  • 0

#18 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 10:22

Orxion napsal/a:
Tvůj profil jsem viděl .. a kam přesně to mám psát? do těch notes? nebo přímo někam do toho profilu v nějakém txt editoru?


Buď jak píše kvapa - vybrat si třeba Notes A a vepsat tam všechno, nebo ideálnější je vybrat si kam to chceš, protože každá položka má své vlastní notes (viz vložený obrázek o pár příspěvků výše).
  • 0

#19 pprosoft

pprosoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:32

jak lze dotahnout logy vlastnich kesi ve verzi 7.7.. AddLogs nefunguje, lze jinym zpusobem toto provest na verzi 7?

VelkyVezir napsal/a:

vavros napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, jak řešíte v Gsaku statistiku vlastních keší ?
Pro dohrání logů jsem používal makro Addlogs, ale to už se přestalo upgradovat. Nyní vždy nahraji kompletní GPX mých keší, ale potom mi přijde, že při generování statistik pomoci FSG se mění hodnoty jen u nálezců, jejichž nick jsem v minulosti makrem Addlog natáhl. Pokud jsou nové nicky a podle nálezů by měli figurovat ve statistikách, tak tam nejsou zobrazeny. Máte někdo řešení ?


Vidím, že používáš verzi 8. Tam je možnost doplnit logy přímo v menu:
Geocaching.com access -> Get recent logs


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama