Přejít na obsah


Fotka

Proč publikujete nové keše až v noci?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:37

Proč publikujete nové keše až v noci? To nejde publikovat třeba už ráno? Mohl jsem být první, ale teď na noc už kvůli tomu nikam na kole nepojedu. :(

http://www.geocachin...22-0af44bbc6863
  • 0

#2 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:41

Protože v noci je to správně. Spravedlivý pro všechny (největší většinu)...:D
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:42

No asi proto, že i retrívři chodí do práce. Kdysi to šlo pomocí nějakých skriptů nastavit na čas, ale to asi byly skripty samodomo a už nefungují po upgradech. Traduje se, že trejntůrek čekával na FTFkaře někde opodál keše, kterou sám publikoval.
  • 0

#4 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:43

Protože přes den je většina lidí v práci a nemůžou to ovlivnit. Takže večer je to ideální :)
  • 0
Jakub

#5 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:43

20:43 je noc? Ideální čas. Většina lidí totiž ráno(resp. dopoledne) pracuje. A tato hra pro lidi. MŮJ NÁZOR.
  • 0

#6 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:43

Ahoj, nezbývá, než zopakovat omšelou frázi o tom, jak mají revieweři své civilní povolání, které je živí, zatímco práce reviewera je dobrovolná, kterou vykonáváme ve svém osobném volnu. No a pak záleží na každém konkrétním revírníkovi, kdy má ten volný čas. Někdo dopoledne, někdo prostě až večer. Pokud se ti to nelíbí, přihlas se do služby a pak můžeš publikovat, kdy chceš :)
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#7 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 20:48

Normálně jsem ke všem cacherům slušný, ať jsou jací jsou, ale po zkušenostech s tebou mi nezbývá, než tě nazvat naprostým ignorantem. Protože jsi ale především provokatér, tak ti odpovím jen jednou větou, jak si zaloužíš: "Protože si představ, inteligente, že chodíme přes den do práce, pak máme své povinnosti okolo rodiny a domácnosti a až večer, kdy ty koukáš do počítače nebo na telku či jinak odpočíváš, my místo odpočinku teprve máme čas začít publikovat krabičky." Jak tak koukám, už nejsem první s touto odpovědí, takže končím a kašlu na tebe, jdu ve svém volném čase opět místo odpočinku publikovat. Ale tvoje stálé hulvátství mě pomalu přivádí k myšlence, že požádám zdejšího admina, aby mi přidělil moderátorská práva, abych tady na fóru mohl konečně udělat trochu čisto od takových, jako jsi ty. Howgh.
  • 0

#8 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 21:29

mpik napsal/a:
Traduje se, že trejntůrek čekával na FTFkaře někde opodál keše, kterou sám publikoval.

To se traduje správně;). Bylo to jedno z mála rozptýlení od reviewerské činnosti, kdy v případě mým HC velmi blízké keše jsem skutečně občas po publikaci vyrazil do terénu-rozptýlit se od monitoru a pozdravit natěšené FTFkaře. Jo, to jsou už doby minulé...;). Ale osobně jsem taky publikoval dost ve večerních až nočních hodinách, to je opravdu toho času nejvíc. Tak za současné reviewery žádám o trpělivost a ne stálé reptání, i když věřím, že úvodní dotaz totoho vlákna je jen ne vážně myšlený vtip pro rozptýlení (kešerů i reviewerů).
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama