Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
97 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 18:29

Není prý jisté, jestli bude rok 2013, ale Geokalendář 2013 bych chtěl opět udělat. Myslím, že se loňská podoba osvědčila a líbila, tak ji navrhuji ponechat (pro připomenutí, stolní týdenní kalendář 30×15,5 cm).

Můžete tedy začít procházet svoje fotoarchivy a přispět. Fotky budou na šířku, formát JPG, velikost alespoň 5 MPx (přibližně 2500×2000 bodů), výjimečně mohou být fotky např. z eventů nebo s výjimečnou dokumentární a historickou hodnotou i menší.
Přednost dávám fotkám technicky kvalitním, fotograficky nápaditým a vizuálně přitažlivým (chtěl jsem se vyhnout slovu "kýčovitým" ;)), zachycujícím geocaching v jeho nejrůznějších podobách.

Fotky posílejte na e-mail vianney@volny.cz, můžete i přes www.uschovna.cz nebo jiný podobný server.

Žánry: krajina, reportáž, zátiší, momentka, ...
Pokud fotka zobrazuje lidi v nějaké neobvyklé situaci, rád bych měl potvrzené, že s jejím otištěním souhlasí (model release).

Za každou uveřejněnou fotku pošlu zájemcům jedno CWG „Geokalendář 2013“ a těm, kdo budou mít uveřejněných fotek více (přibližně 5) také jeden Geokalendář 2013 zdarma.

Geokalendář má svoji stránku na Facebooku: www.facebook.com/geokalendar

Pokud se na něco chcete zeptat, pište nejlépe sem do fóra.

Doufám, že Vás opět Geokalendář potěší.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 22:27

Skvělé! Držím palce a přeji hodně štěstí a trpělivosti!;)
  • 0
1.

#3 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 22:38

Jednu jsem přidal na FB stránku ;)
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 22:44

Kalendář je supr a určitě zase koupím... Co dávat fotky na FB nebo někam jinam a podle počtu "Like" je pak dát do kalendáře?
  • 0

#5 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 23:04

sobikovi napsal/a:
Kalendář je supr a určitě zase koupím... Co dávat fotky na FB nebo někam jinam a podle počtu "Like" je pak dát do kalendáře?

Jen žádné hlasování, to je cesta do pekla! Sobíku to jsi tu tak krátce, že nevíš jak by to dopadlo?
  • 0

#6 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 8:45

Fotky mi prosím posílejte na e-mail vianney@volny.cz. Větší archivy můžete posílat např. přes www.uschovna.cz. K fotkám prosím připojte kód (GCxxxx) keše, ke které se vztahují a případně i nějaký krátký komentář. Zkuste fotky trochu probrat a neposílat všechny ;). Od jednoho autora jich více než 10 určitě nemůžu dát, takže když jich pošlete 20-25, úplně to stačí (a stačí i míň, hlavně zajímavé a pěkné).
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#7 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 16:47

Měl bych technickou připomínku k tomu letošnímu: ta černá spirála má poněkud malý průměr, takže při otáčení listů se mi nahoře dost muchlaj či žvatlaj, příp. je úplně nechtěně utrhnu.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#8 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:09

ubuster napsal/a:
Měl bych technickou připomínku k tomu letošnímu: ta černá spirála má poněkud malý průměr, takže při otáčení listů se mi nahoře dost muchlaj či žvatlaj, příp. je úplně nechtěně utrhnu.

A nebude to v něčem jiném, než ve spirále? Já mám stránky v pohodě a skoro ani není vidět nějaké poškození. A to si do něj pořád píšu nějaké poznámky.
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#9 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:31

Napíšu to sem pro všechny: spirála může být více nebo méně sevřená. Pokud je sevřená příliš, prostrčte jí ze strany obrácenou vařečku nebo jinou tyčku přiměřeného průměru, která spirálu trochu rozevře. Pak by mělo jít listy otáčet bez problémů. Vianney
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 18:29

LudaL napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Kalendář je supr a určitě zase koupím... Co dávat fotky na FB nebo někam jinam a podle počtu "Like" je pak dát do kalendáře?

Jen žádné hlasování, to je cesta do pekla! Sobíku to jsi tu tak krátce, že nevíš jak by to dopadlo?


Hlasování fungovalo jen u prvního geokalendáře, pak už ne, Pažitka to už řešil vlastním výběrem.

Za kalendář a jeho kvalitu zodpovídá ten, kdo ho připravuje a tiskne, ne ten, kdo na FB něco okliká, bez jakékoliv ekonomické zodpovědnosti za důsledky výběru.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 20:23

Ani jsem nečekal, že den od zveřejnění budu mít fotky od pěti autorů. Těším se na další. Vybírání z tolika pěkných fotek je sice těžké, ale rád to pro vás udělám.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#12 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 22:47

my ještě stále vybíráme.. :-)
  • 0

#13 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 18:56

Tak jsem taky něco poslal. Uvidíme jestli letos zaboduji.
  • 0

#14 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 14:48

Průběžně hlásím, že asi 10 autorů už své fotky poslalo. Těším se ještě na osvědčené tahouny, ti nejspíš ještě vybírají, nebo ještě fotí. Jak hodnotíte Geokalendář 2012, mám se držet linie, kterou jsem v něm začal? Výběr fotek, pestrost, tématické stránky se 4 fotkami, pátrací hra po ikonkách atd.?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#15 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 15:33

ahoj, pokusím se opět vybrat pár kýčů... loňský formát byl OK, neměnil bych - nějak nevidím poměr stran u fotek, ale předpokládám opět zhruba 3:2 ty stránky po čtyřech byly dobrý - taky to můžeš skládat po dvou na výšku /ale to by asi musel být jiný rozměr zaslaných fotek/ jo a do kdy čekáš na fotky?
  • 0

#16 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 18:02

Fotky se prosím snažte dodat do konce září, chtěl bych Geokalendář letos dodělat dříve než loni.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#17 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 12:58

tak jsem ti poslal odkaz na stažení fotek + pár mailů, ale nevím, jestli to došlo - maily se vracej s nějakou podivnou hláškou... dej prosím vědět, díky
  • 0

#18 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 15:27

Leroj: Možná plná mailovka, která by teď měla již být promazána, tak to můžeš zkusit znovu. Případně na jan[uzenáč]tiskem.cz
  • 0

#19 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 15:39

Vše již objasnil můj tiskový mluvčí ;)
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#20 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 18:17

děkuji tiskovému mluvkovi ;) posláno znovu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama