Zdravím přátelé. Na lov používám SE C702, v něm aplikaci GeocachingLive, v kompu mám poslední verzi GeoGetu s exportním makrem do TrekBuddy.
Odfiltruju si keše které mě zajímají, výběr exportuji do souboru .GPX a výsledný soubor nahraju na kartu v mobilu. Po spuštění GeocachingLive načtu patřičný .GPX soubor, keše se zobrazí na mapě v mobilu, OVŠEM, u některých keší se mě jako souřadnice keše zobrazují souřadnice parkovacího waypointu. Když při novém exportu nezaškrtnu parkovací waypoint, tak se keš v exportu vůbec nezobrazí.
U keší, které fungují jak mají, si po spuštění GeocachingLive v telefonu v pohodě přidám patřičné body jak potřebuji, u keší které negungují se mě při snaze o přidání bodu zobrazí, Nepodařilo se najít bod, i když 100% při eportu z GeoGetu tam jsou.
Keše kde mě to nefungovalo GC1XYWV nebo GC1J3YN, jistě i další, ale ted si zrovna nevzpomenu který.
Export TrekBuddy a nefunkčí waypoint
Vytvořeno od
Dekstren
, zář 02 2012 15:35
Žádné odpovědi
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů