Přejít na obsah


Fotka

GG a export GPX á la Skrýšotlač


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Whoever_CZ

Whoever_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 12:38

Zdravím, určitě je tu hodně lidí, kteří si zvykli na GPX v podobě, v jaké ho generoval Skrýšotlač, a po přechodu na GG si vytvořili / upravili exportní skript do stejné podoby. Oproti GPX exportu GG (gpxgeoget2.gge.pas) to znamená: 1) přehození názvu keše a GC kódu v názvu / komentáři 2) omezení délky názvu řekněme na 12 znaků, bez mezer a znaků, co nejsou písmena a číslice 3) info o typu, velikosti, obtížnosti a terénu kešky v komentáři á la Skrýšotlač (tedy např. TR32 - tradiční, regular, obtížnost 3, terén 2) Zkoušel jsem editovat zmíněný gpxgeoget2.gge.pas a povedl se mi jen bod 1), tedy přehození názvu keše a GC kódu. Na ostatní věci už mé schopnosti nestačí. Chci se tedy zeptat, zda tu není někdo, kdo si už GPX export v podobě Skrýšotlače u GeoGetu vytvořil, jestli by nebyl ochotný se podělit. Kromě toho jsem koukal, že na webu GeoGetu takový export chybí. Možná by bylo fajn ho tam doplnit - určitě se najde hodně lidí, kteří přešli ze Skrýšotlače na GG a stejně jako já by uvítali stejný GPX export, na jaký byli léta zvyklí... Momentálně to dělám tak, že si vyjedu export GPX z GG, proženu ho stařičkým Skrýšotlačem, z toho použiju jen kešky, additional waypoints a parkoviště musím vzít z původního souboru, protože ty se převodem přes Cacheprinter zmrší... No, moc pohodlné to není... :-) Předem díky, Who
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 18:12

K cemu to GPX pouzivas? Nestaci ti upravit sablonu do poigarmin resp. gpxgarmin, podle ktere se generuje GPX pro pouziti v Garminech?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Whoever_CZ

Whoever_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 19:33

To by možná stačilo, ale copak já vím jak?? :D:D Abych to upřesnil, potřebuju vyexportovat GPX s keškami a additional wpts pro Garmin 60CSx. Ta neumí zobrazovat listingy, takže stačí čistě jen body bez listingů - tedy keška, ve jméně bodu jméno kešky osekané na 12 znaků, v komentáři GC kód, info o typu/velikosti/obtížnosti/terénu a ideálně hint. Nic jiného, žádné html. Listing si exportuju tlačítkem "Offline listingy pro PDA" do telefonu. Pokud existuje nějaká jednoduchá možnost, kterou jsem přehlédl (což je dost možné), budu rád za tip... Díky, Who
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:28

No, tak gpxgarmin obsahuje i sablonnu pro sedesatku, takze by nemel byt problem si ji upravit k obrazu svemu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 6:18

Krom toho je na upravu ty sablony dokonce plugin, takze to nemusis delat v textaku ;)
  • 0

#6 Whoever_CZ

Whoever_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 18:40

To zní fajnově, ale můžete mi napsat nějak krok za krokem, kde bych tu šablonu pro 60CSx našel? Když dám Pluginy / POI Garmin - editor šablon, nebo GPX Garmin - editor šablon, najdu jen složku colorado_dakota_oregon_gpsmap62, nebo složku etrex... Díky Who
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 18:59

Zkus ten etrex, ty stare etrexy jsou s moznostmi na tom stejne jako ta 60csx.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama