Přejít na obsah


Fotka

POZOR wherigo ENIGMA jde do archivu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:15

Naši kamarádi se na ní také chystají, během cca hodiny budou začínat :-)
  • 0

#22 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:29

barbus61 napsal/a:
Nevim, skoly nemam ;), ale nechtel bys to nejdrive nabidnout k adopci, a kdyz se nikdo neprihlasi pak teprve archivovat? Mozna nekteri z nas, z daleka, kteri jezdi do Prahy jednou za cas, by si chteli tyhle kese odlovit.


Tohle wigo jsem lovil v počátku jeho existence a byla to opravdu suprová záležitost, nejlepší hra, kterou jsem hrál. Bohužel prostředí se změnilo tak, že už není důstojné pro danou hru (koho baví lovit u bezdomoveckých doupat?). Takže adopce ničemu nepomůže.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#23 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 20:31

weri napsal/a:

barbus61 napsal/a:
Nevim, skoly nemam ;), ale nechtel bys to nejdrive nabidnout k adopci, a kdyz se nikdo neprihlasi pak teprve archivovat? Mozna nekteri z nas, z daleka, kteri jezdi do Prahy jednou za cas, by si chteli tyhle kese odlovit.


Tohle wigo jsem lovil v počátku jeho existence a byla to opravdu suprová záležitost, nejlepší hra, kterou jsem hrál. Bohužel prostředí se změnilo tak, že už není důstojné pro danou hru (koho baví lovit u bezdomoveckých doupat?). Takže adopce ničemu nepomůže.

Situaci neznam. Jestli je to jak pises, tak to je jina.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama