Přejít na obsah


Fotka

ARABELA - Zvonečkem to začalo, zvonečkem to končí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
50 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 11:36

Ahoj, jelikož mě přišlo za poslední 3 dny 27 e-mailů s prosbou, zda bych Arabelu mohl udržet ještě o jeden víkend déle, že se opravdu dříve nedostanou, tak naposledy protahuji.

Arabela se rozloučí 15. 10.
  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 11:46

Tak ani to bohuzel nestihnem :( Preci jen puvodni termin 31.10. byl mnohem prijemnejsi - aspon pro nas.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 12:22

díky :-) také se na ni chystáme
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 13:24

Diky! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 13:26

Taky se na ni chystáme. Díky.
  • 0

#6 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 13:52

tak zacinam mit nutkani na serii mrknout taky...no musim to probrat s lepsi pulkou a uvidime...
  • 0

#7 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 14:01

ja05 napsal/a:
tak zacinam mit nutkani na serii mrknout taky...no musim to probrat s lepsi pulkou a uvidime...


jake probirani? :) vydat rozkaz, ze se jde lovit,..... skoda o tuhle serii prijit
  • 0

#8 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 14:37

Toto se líbí uživateli Netorack. Díky!
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 15:09

see.bee napsal/a:

ja05 napsal/a:
tak zacinam mit nutkani na serii mrknout taky...no musim to probrat s lepsi pulkou a uvidime...


jake probirani? :) vydat rozkaz, ze se jde lovit,..... skoda o tuhle serii prijit


Nebo si přivstaň a jsi zpět doma dřív, než se vzbudí.
  • 0

#10 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 15:53

no prece jen mame serku trosku z ruky :-)) to bych musel vyrazit na nocni lov... uvidime, ale budeme se snazit si serii nenechat ujit, pac bude podle ohlasu stat fakt za to...
  • 0

#11 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 17:46

jen aby se tohle omezení termínem neminulo účinkem :( všichni honem rychle poletí teď do lesa, aby to stihli a bude to tam vypadat ještě hůř. Série je mi líto, moc jsem se na ní těšila, že si s geopřáteli udělame pěkný výlet, bohužel jsem nečekala, že tak rychle skončí. Teď se tam ale fakt nepoženu, raději lovim v klidu :( njn, čím hezčí a zajímavějíší keše, tím víc jsou náchylnější ke zničení - lidi jsou hrozný :-(
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#12 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:06

Tak sem vse zacal organizovat abych ji preci jen odlovil a koukam ze jeste vcera funkcni odkazy na Mapu a Hinty uz jsou nefunkcni. TO JE NEFER :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#13 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:30

Dobesch napsal/a:
Tak sem vse zacal organizovat abych ji preci jen odlovil a koukam ze jeste vcera funkcni odkazy na Mapu a Hinty uz jsou nefunkcni. TO JE NEFER :(

u me bez problemu, vsechno bezi...
  • 0

#14 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:36

ja05 napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak sem vse zacal organizovat abych ji preci jen odlovil a koukam ze jeste vcera funkcni odkazy na Mapu a Hinty uz jsou nefunkcni. TO JE NEFER :(

u me bez problemu, vsechno bezi...

U me ne, ale bacha pokud mas soubor nacachovanej v PC muze PC cerpat z cache. No pokud by nekdo mel tak to nemazte, kdyby se mi nepovedlo to stahnout, tak budu muset zebrat.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#15 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:47

Dobesch napsal/a:

ja05 napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak sem vse zacal organizovat abych ji preci jen odlovil a koukam ze jeste vcera funkcni odkazy na Mapu a Hinty uz jsou nefunkcni. TO JE NEFER :(

u me bez problemu, vsechno bezi...

U me ne, ale bacha pokud mas soubor nacachovanej v PC muze PC cerpat z cache. No pokud by nekdo mel tak to nemazte, kdyby se mi nepovedlo to stahnout, tak budu muset zebrat.

no mas mozna pravdu, ze jsem soubor na tomhle pocitaci prohlizel...takze je mozny ze to taham z cache PC...kdyz se nezadari, staci se ozvat...
  • 0

#16 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 9:56

Ahoj všem, z důvodů avizované archivace jsem v neděli spojili výlet na výstavu Zlatá bula sicilská s odlovem série Arabela. Oba dva cíle se nám podařilo splnit. Dle mého názoru je archivace naprosto zbytečná. Krabky jsou v pořádku a jediné v čem je problém jsou pytlíčky (kdo viděl, může potvrdit), které nejsou příliš vhodné do přírody a deště jim musely dát dost zabrat. Jsou pěkně udělané, ale asi z nevhodného materiálu a některé jsou umístěny tak, že se pro děti do 10 let stávají min. T4 a někdy i T5 a tahání jim také moc nepomáhá. Pro dospěle je dosah bezproblémový. Vylepšit pytlíčky (nebo je odstranit) a série může fungovat dál. Procházka byla fajn. PS: Pro děti doporučuji např. Dračí doupě GC2MKHY nebo sérii Skřítci u VelMezu.
  • 0

#17 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 10:29

K tem pytlickum - ja mam pocit, ze castecne je problem v tom ze jsou maly. Ty krabicky jsou v nich dost natesno, blbe se vyndavaj, chce to trochu trpelivosti kterou mozna kazdy nema. Mozna i toto je duvod proc ty pytliky dostavaj takovej zahul. Mozna kdyby byly jen o trosku vetsi, vypadalo by to jinak.
  • 0

#18 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 10:58

Ahoj, v noci jsem dělal přesun serveru - je tam změna IP adresy, změny se projeví na vašich PC v nejbližších hodinách - pak vše opět bude fungovat. Zda je archivace zbytečná či nikoliv: Vážím si toho, že píšete, že série je v dobré stavu - ono to je díky tomu, každý týden trávím více jak 5 hodin v terénu s udržbářský vybavením na zádech. Pytlíků jsme na začátku měli 40 (na 12 keší) ty byly právě na výměnu při poškozeních... ale poškozené jsem měnil jen 3 - ostatních, tedy 25 někdo sprostě ukradl - holt chtěl suvenýr. To samé např. včelí medvídek už je tam druhý, vybavení u sněhurky třetí atd. Řešením je nechat v lese jen lock-lock krabičky, ale je mi proti srti, aby první návštěvníci viděli komplet a další byli ochuzeni. Pokud má někdo pocit, že to je zbytečné - nabízím mu, že se může na měsíc o sérii zkušebně (na své náklady) starat - vč. e-mailového vyřizování. Je mi líto přátelé. Vím, že se archivace dotkne většiny poctivých kačerů, ale třeba to vezmete jako hozenou rukavici a přijdete s něčím lepším - budu se těšit.
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 11:13

Že se ten těsný pytlík roztrhne, to se dá čekat. Ale že tolik lidí pytlík ukradne, to už je normální hnus.
  • 0

#20 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 11:42

To že pytlíčky nevydrží bych očekával. Ohledně pravidelných krádeží se zklamání ownera nedivím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama