Přejít na obsah


Prague Panorama S.O.S.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 říjen 2012 - 14:48

Prague Panorama GC1E51 volá S.O.S.
Domluvte se s ebikem a stavte se tam někdo s pořádnou krabičkou, tohle skutečně není hezká vizitka českého geocachingu...
  • 0

#2 jednou nohou v hrobe

jednou nohou v hrobe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 14:56

Nabízel jsem se jako adoptivní děd...
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 říjen 2012 - 15:01

Já si myslim, ale v lozích - jak jsem to prolítl - to nebylo patrné, tak jsem si říkal, že to podpořím přes fórum, o pražský keši má smysl se tady bavit...
Snad to dobře dopadne.
  • 0

#4 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 17:47

Přidám trochu souvislotí: Tuhle krabku jsem původně odlovil 20.6.2012 v podobě lock&lock někde na rozhraní velikosti Small a Regular, přecpanou ovšem papírky. Při opakované návštěvě jsem pak už našel jen pytlík, a protože se už tehdy množily logy o ostudě českého geocachingu, a znal jsem přesně dřívější podobu a uložení (a mám to kousek od baráku), keš jsem na vlastní triko obnovil ve stejné podobě (viz. můj log z 21.7. log), zaslání naskenovaného předchozího logbooku (který byl jen změtí mokrých hadrů) jsem ownerovi nabídl i veřejně vyvěsil v logu, nepřišla však vůbec žádná reakce. Z toho logbooku vyplývalo, že byla přede mnou keš stejně tak nadivoko obnovena 14.12.2011 (kačerka Raraku, log). Zdá se tedy že jde o keš dávno opuštěnou, kterou pouze místní kačeři nenechali chcípnout úplně, ovšem stejné potíže má opakovaně. Taky je na pováženou množství zmínek o bezdomovcích, které jsou sice pochvalné (ukazuje kačerům cestu ke keši, občas dostane za to tuzéra), ale i tak nebudí úplně pěkný dojem. Právě proto (a pro extrémně silný provoz kačerů) jsem se nezajímal o adopci, i když jinak bych i mohl.
  • 0

#5 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 18:03

Bez původního ownera adopce není možná, ale pokud se o ni chcete kdokoliv nezištně postarat, případně víte o lepší skrýši pár metrů od původního místa, napište Skupcovi. Určitě poradí a vyjde vstříc. Takové historické krabičky by byla škoda.
  • 0

#6 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 18:07

Před časem jsem Ebikovi adopci nabízel, dokonce to tady bylo někde ve foru. Ebik, bohužel na moje nabídky nereagoval.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 19:12

Věděl bych tam o jednom parádním místečku, které by bylo i velmi hodno této legendární keškyB)zkusim skupcovi napsat jak to vidí
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 19:29

Co si matne pamatuju, je tam nedaleko smerem nahoru kamenna zed, ale myslim, ze to neni ta hladova. Tam bezdaci bydlet nebudou. Ale rozhodopadne tydle kesi preju jeste hodne dlouhej zivot.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#9 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 19:50

ubuster napsal/a:
Co si matne pamatuju, je tam nedaleko smerem nahoru kamenna zed, ale myslim, ze to neni ta hladova. Tam bezdaci bydlet nebudou. Ale rozhodopadne tydle kesi preju jeste hodne dlouhej zivot.

Bohužel u těch zdi bezdomáči bývají
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#10 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 19:55

Hladová zeď je skutečně až výše nad cestou, ale to co je kousek nad keší není zeď. Je to přírodní pískovcová skalka, a v ní jsou různé pukliny/jeskyňky, kde bezdomovce vidělo už mnoho lidí z okolí (i mnoho kačerů kteří to popsali v logu). Kdejaký kačer si tu skalku ostatně "užil" při cestě za šipkou shora, když nevěděl o zbytcích schodiště poblíž lanovky... Pokud by se ale podařilo zasáhnout do listingu, přimlouval bych se za doporučení přístupu zdola, což je pěkná procházka po louce, bez problému jak s bezdomovci tak i s pozdějšími logy typu "Jaké panorama?! Vždyť je keš v lese a není tam vidět nic..." Obávám se však že při absenci ownera asi žádám příliš mnoho.
  • 0

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 20:05

Tak jsem Skupcovi napsal, jestli by mohl pomoci, tak uvidíme :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 20:39

perchCZ napsal/a:
...Ebik, bohužel na moje nabídky nereagoval.


ale gc.com web se asi obcas podiva, posledni prihlaseni je 2.9.2012. Otazka take je, zda ten mail, co ma nastaveny v profilu, jeste pouziva ( nebo veci z gc.com nefiltruje... ) Zkuste mu napsat jinam...

PS:
Jak pise i v profilu, obcas nejake kese lovi (s Romca), ale neloguje, viz napr.:
http://coord.info/GL8V6EBT.
  • 0

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2012 - 21:42

Zkusil jsem mu napsat na mobil, tak uvidímeB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 0:16

Vcera jsem tam nahodou pri navsteve Prahy byl a byl jsem docela znechucen. Sel jsem z horni cesty primo za sipkou. Uzil si sestupu, visel a pridrzoval malych stromku a vetvi. Pak se brodil pralesem pres padle stromy, vsechny v sirokem okruhu prostoural, signal zadny a nakonec po vsech nesnazich - nenasel. Podle logu a tohoto fora to chtelo asi jeste vice dolu, ale tam uz jsem padle stromy nevidel. Tak to jsou moje zazitky na tuto kes.
  • 0

#15 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:08

prazskychytrak napsal/a:
Tak jsem Skupcovi napsal, jestli by mohl pomoci, tak uvidíme :)


No tohle je hodne osidny krok. Aby to neskoncilo ARCHIVACI z duvodu nezajmu ownera o GC :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#16 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:13

Jen predem upozornuji ze Pitris ma hodne kesi ve fronte a muze reagovat pozdeji :) Co se tyka pomoci, muzeme maximalne napsat autorovi, muzeme napsat "vyhruzny log" ale to je asi tak jedine co zmuzeme, pokud se autor nechce a nestara, nic jineho neudelame, pokud se najde nekdo kdo se o krabicku postara, je mozne rekneme i "dopresneni souradnic" a hintu dane kese, nucena adopce jiz dlouho neni mozna a tak ani tuto nijak nezvladneme zaridit :)
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#17 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 8:40

Ahoj, u kešek, které jsou nějak zajímavé a z určitých důvodů nění vhodná archivace, owner nereaguje, nekešuje atd., řeším vzniklé situace tak, že se najde člověk, který o cache bude pečovat a já všechna administrativní opatření provedu. Posun souřadnic, disebled, úpravy souřadnic atd. V tomto případě si dokážu představit podobný model, jak zachovat cache při životě. Ahoj Pitris alias Skupec P.S. najde se tedy nějaký dobrý člověk? Kontaktujte mě přes profil Skupce
  • 0
Ahoj Pitris

#18 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 9:37

Pitris napsal/a:
... owner nereaguje...


Nereaguje? Pred jistym casem primo zde sam adopci nabizel:
http://www.geocachin...thread_id=21987
  • 0

#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 10:44

Tak jsem mu napsal na vsechno co jde, tak uvidime:-)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2012 - 10:44

Tak jsem mu napsal na vsechno co jde, tak uvidime:-)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama