Přejít na obsah


Fotka

3000 CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#21 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 15:32

Ještě by mě zajímalo, nemá prodejce něco společného s výrobcem CWG?
http://www.geogadget...as/kontakt.html, lokalita sedí, jména také ...
Ne že by to nějak vadilo, ale co když prodejce napadne vypálit od každého CWG pár kusů navíc a pak je hromadně v sérii prodat?
Jen mě zajímá od koho CWG kupuji, takže to doufáme nevezmete jako OT.

EDIT:
Aha, tak prodejcem je skutečně výrobce, viz http://www.geogadget...-coin-p329.html
  • 0

#22 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 15:55

Takže ještě jednou - tato sekce slouží výhradně pro poptávky a nabídky. Chcete-li diskutovat o tom, jakou má cenu několik set koleček, případně o pohnutkách prodejce k jejich prodeji, založte si prosím za tímto účelem zvláštní vlákno v obecné diskuzní části fóra.
Bude-li tam vedena diskuze ve slušné rovině, není důvodu, aby byla moderována, jak tomu jsem opět nucen činit zde. ;)

  • 0

#23 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:30

LaLu Team napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, nemá prodejce něco společného s výrobcem CWG?
http://www.geogadget...as/kontakt.html, lokalita sedí, jména také ...
Ne že by to nějak vadilo, ale co když prodejce napadne vypálit od každého CWG pár kusů navíc a pak je hromadně v sérii prodat?
Jen mě zajímá od koho CWG kupuji, takže to doufáme nevezmete jako OT.

EDIT:
Aha, tak prodejcem je skutečně výrobce, viz http://www.geogadget...-coin-p329.html


taky me to napadlo :), koukam na to, ze z toho muze byt pekne trestni oznameni ;)
  • 0

#24 lednacek72

lednacek72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:37

Každá sbírka se dá prodat,jeho sbírka jeho prodej jeho věc.Každý z Vás co tady jste si můžete vlastní nasbíraná CWG prodat a pokud to nechcete prodat tak je někomu dejte nebo hoďte do kamen.Pokud je to opravdu výrobce doporučuji od něj již níc nebrat a neobjednávat.
  • 0

#25 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:43

AJFA napsal/a:
(...)Chcete-li diskutovat o tom, jakou má cenu několik set koleček, případně o pohnutkách prodejce k jejich prodeji, založte si prosím za tímto účelem zvláštní vlákno v obecné diskuzní části fóra.
Bude-li tam vedena diskuze ve slušné rovině, není důvodu, aby byla moderována, jak tomu jsem opět nucen činit zde. ;)


<rejp>
Možná by to chtělo trochu sladit noty (KUK) ;)
</rejp>
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#26 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:43

lednacek72 napsal/a:
Každá sbírka se dá prodat,jeho sbírka jeho prodej jeho věc.Každý z Vás co tady jste si můžete vlastní nasbíraná CWG prodat a pokud to nechcete prodat tak je někomu dejte nebo hoďte do kamen.Pokud je to opravdu výrobce doporučuji od něj již níc nebrat a neobjednávat.

jednoduche prirovnani objednas si v mincovne limitovanou sadu minci (bezna vec) vyrobce si jich vyrobi vic a ponejakem case je da do obehu jako sbirku ..., jasny podvod, krades dusevniho vlastnictvi, atd...
  • 0

#27 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:46

AJFA napsal/a:
Takže ještě jednou - tato sekce slouží výhradně pro poptávky a nabídky. Chcete-li diskutovat o tom, jakou má cenu několik set koleček, případně o pohnutkách prodejce k jejich prodeji, založte si prosím za tímto účelem zvláštní vlákno v obecné diskuzní části fóra.
Bude-li tam vedena diskuze ve slušné rovině, není důvodu, aby byla moderována, jak tomu jsem opět nucen činit zde. ;)

to mi pripada jako, kdyz jsi jeho kamarad nebo fanousek, kde jinde by se meli potencionalni kupci dozvedet, ze jim policie zabavi "sbirku" jako dukazni material ?
  • 0

#28 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 16:46

Pro nepoučitelnost diskutujících zamykám. Autorovi vlákna doporučuji provést nabídku jinými kanály.

P.S. Pro PaWcz - noty jsou sladěné, tebou odkazované vlákno právě tu slušnost postrádalo :)

P.P.S. Chcete-li nadále o tomto tématu diskutovat, založte si vlákno v obecné části fóra
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama