Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
133 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 17:58

Ja ma dojem, ze potrebujes opacnou operaci - nacist si ten tvuj bookmark, a od neho odecist to, co ma ten tag. Zustava ti pak to, co mas na netu, ale otagovano nemas.
  • 0

#42 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 18:35

HaLuMa napsal/a:
Z jineho soudku - ti, kterym predchozi verze padala pri hromadnem generovani mapek, dejte vedet, jak je na tom tato verze.

U mne zlepšení o 50 procent - i při zapnutém generování mapek (mapy.cz, google) Geoget nespadne a stahování obrázků běží až do konce, ale u posledního obrázku (dvou, tří) se stahování zasekne a neukončí, musí se ukončit stornem.
EDIT: u menšího počtu kešek (50) vše proběhne korektně a dialog se ukončí....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#43 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 19:05

HaLuMa napsal/a:
Existuje mnoho ruznych zpusobu, jak si vypsat nejakou mnozinu kesi. Nacteni podle bookmarku je jen jednim z nich. Proc by se prave tenhle jeden zpusob mel chovat nejak jinak nez vsechny ty ostatni zpusoby?

A at si vypises ten seznam jakkoliv, vzdycky jej muzes pak najednou otagovat.


Byl jsem při svém hlasitém uvažování silně ovlivněn tím, že jsem bookmarkovou funkci při testování našel v menu Databáze-Import. Vzhledem k tomu, co všechno se při importech taguje, přišlo mi rozumné přidat i tag s použitým bookmarkem. Teď vidím, že funkce je obecná a existuje i při tvorbě seznamu. Pak je pochopitelně lepší nic netagovat a nechat případné označkování na ruční akci uživatele. Kdo by potřebovat tagy použít, zvládne i seznam otagovat...!

Ještě jednou díky. Zase jsme tak nějak o kus dál...;)
  • 0

#44 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 21:25

gord napsal/a:

sobikovi napsal/a:

kiReGPS napsal/a:
Jen tak nahlas uvažuju - neměl by se při operaci s bookmarky ten příslušný (zdrojový, cílový) bookmark napsat i někam do tagu...?!? Následně by to mohlo být užitečné.

jsem také pro


Nejsem pro. To neni zalezitost importu. Ja se treba vetsinou chci jen podivat na ty kese a to bych ten tag musel zase mazat. Rozumnejsi mi pripada to rozdelit na dve casti: importovat nebo vytvorit seznam podle bookmarku a pak priradit tag. Prvni krok byl implementovan ted, druhy je uz davno. Az se k tomu dostanu, doplnim bookmarky do Combine (jak zminuje Haluma) a pak to muzete delat najednou. Ale rozhodne bych to nespojoval primo v GG.

Souhlas je to záležitost co kdo pak od toho chce nebo jakými dalšími pluginy zpracovává data...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#45 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 22:13

HaLuMa napsal/a:
Ja ma dojem, ze potrebujes opacnou operaci - nacist si ten tvuj bookmark, a od neho odecist to, co ma ten tag. Zustava ti pak to, co mas na netu, ale otagovano nemas.

ne, v počítači toho mám víc než na netu...
  • 0

#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2012 - 7:08

sobikovi napsal/a:
Jsem asi lama, ale neumím od seznamu v GG odebrat keše na bookmarku... Mám v GG množinu keší s tagem ignore a chci zjistit, co mi schází z toho na netu... dík za radu.


Sice ti moc nerozumim, ale treba takto:
- zobrazis kese z bookmarku, ulozis do ggt
- zobrazis pozadovany seznam kesi s tagem
- odectes od nej ulozeny ggt

Snad je to to, co ches.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2012 - 7:30

Z vety "chci zjistit, co mi schází z toho na netu" jsem tak nejak chapal, ze na netu toho mas vic. Nicmene plati to, co rekl Gord. Libovolny vyber si muzes preci ulozit, a pozdeji libovolne pricitat nebo i odecitat.
  • 0

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2012 - 9:13

gord napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Jsem asi lama, ale neumím od seznamu v GG odebrat keše na bookmarku... Mám v GG množinu keší s tagem ignore a chci zjistit, co mi schází z toho na netu... dík za radu.


Sice ti moc nerozumim, ale treba takto:
- zobrazis kese z bookmarku, ulozis do ggt
- zobrazis pozadovany seznam kesi s tagem
- odectes od nej ulozeny ggt

Snad je to to, co ches.

No vidíš, tak bych to udělal jako krkolomný postup. Pokud se to má tvářit tak, že bookmark je další "seznam" jak píše níže Geby, pak bych to očekával, že se to udělá takto:

- zobrazis pozadovany seznam kesi s tagem
- odectes od nej načtený seznam bookmarku
  • 0

#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2012 - 9:58

Ale ty motas dohromady sesnam zobrazenych kesi a ggt seznam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2012 - 12:41

HaLuMa napsal/a:
Z jineho soudku - ti, kterym predchozi verze padala pri hromadnem generovani mapek, dejte vedet, jak je na tom tato verze.

tak už mi to dvakrát spadlo i v téhle verzi :(
  • 0

#51 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 14:12

HaLuMa napsal/a:
Z jineho soudku - ti, kterym predchozi verze padala pri hromadnem generovani mapek, dejte vedet, jak je na tom tato verze.


Spadlo to
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 14:42

kurnik. P.S. koukam, ze mi toto zasadni prohlaseni vyslo zrovna na jubilejni osmitisici prispevek. :o
  • 0

#53 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 18:58

Hromadné generování mapek ? Co to je ? Asi to nepotřebuju, když to nevím :D Jinak GG je super program, byť v poslední době GC moc nevěnuju. Co mi trochu u verze 7 vadí, je ta změna na soubor map a obrázků, ale chápu, že se tím ušetří spousta místa na disku. Ale já využíval a využívám hlavně offline listing, který si vozím s sebou místo tištěných.
  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 19:06

Ja v dnesni dobe spise predpokladam, ze na bezpapirovy geocaching lide pouzivaji mobily s a:drakem, Geoquackem, Locusem nebo PocketDrakem. Nebo pripadne novejsi Garmini GPSky. Nicmene i v 2.7 rade si muzes vygenerovat offline listingy se samostanymi soubory pro obrazky. Stejne, jako to bylo driv!
  • 0

#55 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 20:41

Však píšu - využíval jsem a využívám. Ale předtím se dělal offline listing tak nějak sám při čtení popisu (kromě indexu), dneska je to práce navíc :) Ale opravdu si nestěžuju a děkuji všem tvůrcům (pokud je Vás víc), což jsem již dvakrát ohodnotil i finanční podporou.
Android zatím nemám, jenom PDA s PocketDrake, takže využívám i tuhle cestu.
  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#56 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 7:56

HaLuMa napsal/a:
P.S. koukam, ze mi toto zasadni prohlaseni vyslo zrovna na jubilejni osmitisici prispevek. :o


To je zajímavý námět, začnu si hlídat počty příspěvků tak, abych ty výroční mohl náležitě vyšperkovat. Konečně smysluplné využití gc.cz!
  • 0

#57 alemirox

alemirox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 13:47

ahoj, ja uz tady plavu v tom dlouho az jsem z toho zmagorel. potreboval bych poradit ohledne geogetu. mam garmin etrex vista hcx a nemozem do neho dostat kese. jsem PM. mam soubor GPX stahnutej na plose a nevim kam ho mam do gps poslat. kdyz ji otevru, mam tam jenom slozku GARMIN. kdyz to dam do ni, kese tam nejsou. dal jsem to i s plnym listingem. poradi mi prosim nekdo? nebo preposle odkaz na forum. dekuji moc
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 14:08

Vista listingy neumi! Kese do ni muzes nahrat jen bud jako trasove body (pres Mapsource/basecamp), nebo jako POI (pres POIloader).
  • 0

#59 alemirox

alemirox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 17:24

skusim to . jen nevim do jaky slozky to mam v navi dat. jen do slozky Garmin? diky
  • 0

#60 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 17:34

Nic do ní nenahrávej přímo. Nahraj to GPX do Mapsource nebo Basecampu, připoj navigaci a v programu dej Odeslat do GPX.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama