Přejít na obsah


Fotka

TRUHLA MRTVÉHO MUŽE - LIBEREC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 16:37

Ahoj všichni,
někdy v posledních dvou týdnech byla odcizena má ke Truhla Mrtvého Muže (GC2T4X5). Za celou dobu svého fungování ji navštívilo 164 lidí. První rok fungování byl naprosto bezchybný, pouze jednou jsem měnil rozbitý zámek vlivem vlhka. Bohužel za poslední 4 měsíce jsem vyměňoval zámek 5x. Po mé poslední návštěvě jsem dokonce našel zámek nefunkční 2 týdny od jeho výměny, jelikož někdo změnil číselný kód. I to mě utvrzuje v tom, že keš byla odcizena cahery.

Jen zdůrazním, že keš byla připoutána ke stromu řetězem, který byl dostatečně silný, aby nešel přetrhnout a přestřihnout obyčejnými kleštěmi. Bylo by nutné si donést pákové kleště, což asi někdo udělal. Nechápu také důvod, proč ji někdo kradl. Je to vlastně věc k ničemu. A navíc vážila cca 20kg.

Tímto bych tedy rád požádal, pokud by měl někdo nějakou informaci, nebo keš u někoho, či někde zahlédl o informaci. Investoval jsem do ní poměrně dost peněz a opravdu mě mrzí že zmizela. Z důvodu ztráty jsem keš archivoval. Není dostatek času a prostředků pro tvorbu nové.

Přikládám i fotografie pro identifikaci. A děkuji i za možnost postěžovat si :)

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

#2 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 21:10

Sakra tak to mě mrzí, bylo jedna z nejhezčích keší. Já to prostě občas nechápu...
  • 0

#3 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 6:34

Dve poznamky k teto kesi: 1) Kdysi jsem nasel nahodou nocni kes. Mela taktez ciselny zamek. Priznavam, neodolal jsem a zamek jsem se pokusil otevrit. Jelikoz byl slabe konstrukce nebylo skutecne obtizne, s citem, se dostat dovnitr. Mam totiz zkusenosti s ciselnym zamkem na kolo kde jsem vecne zapominal na ciselnou kombinaci. :) Souvislost s tvou kesi to ma takovou, ze si myslim, ze kes mohla byt hledana BF ve dne a proto ty znicene zamky. 2) Posledni dobou se dozvidam o jednotlivych kesich ci seriich ktere byli archivovany, protoze byli postupne devastovany kacery(?) Myslim si ze to odrazuje od vytvareni podobnych a nakladnyc kesi. Skoda, ze tva kes byla znicena. Asi to stalo nejen penize, ale i casu a prace.
  • 0

#4 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 6:52

fuuuha :-O tak to zamrzi.. uz jen dle foto slo nejspise o luxusne propracovany kousek.. skoda ji a drzim palce, zda se to pohne k pachateli :(
  • 0

#5 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 8:03

Tedy, zůstává mi rozum stát... taková škoda :( A kdo truhlu ukradl, ať mu ruce upadnou!
  • 0

#6 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 8:42

Počkej pár let (10-15), zájem o GC upadne a pak se zas budou moct zakládat taktovéhle krásné keše. Teď je prostě doba hromady filmovek v řadě, nejlépe dosažitelných rukou z okýnka auta. Taktéž doba keší vyrobených z čehokoliv (= nevodotěsná pixla od kakaa) zaházená kamením (= roztřískaná autorem už při ukládání). I obsah keší je v dnešní době jiný (kamínky, listí, štíplé jízdenky, propadlé slevenky, vizitky...). Jinak souhlas s předchozími...
  • 0

#7 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 8:43

Tak a máme po ptákách.Chystali jsme se na ni v nejbližší době a nějakej .... nám zkazil hru(myslím toho,kdo ji ukradl).Budu tajně doufat,že někdy v budoucnu dojde k její obnově.
  • 0

#8 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 15:14

Je to pech, tohle byla moc pěkná keška. Po lese nechodí jenom kačeři, takže si chci myslet, že to ukrad nějaký mudla.
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 16:19

hoblik napsal/a:
Je to pech, tohle byla moc pěkná keška. Po lese nechodí jenom kačeři, takže si chci myslet, že to ukrad nějaký mudla.


Tady musel někdo cíleně přecvaknout řetěz, takže buď mudla, co tam má jiné zájmy a nebo dost divný kačer.

Zničení keše by asi vedlo k rozbití plastové schránky a vykradení obsahu, těžko by se s tím někdo odnášel.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 21:03

adal asima napsal/a:
Tak a máme po ptákách.Chystali jsme se na ni v nejbližší době a nějakej .... nám zkazil hru(myslím toho,kdo ji ukradl).Budu tajně doufat,že někdy v budoucnu dojde k její obnově.


ahojtě,
keška to byla krásná. navštívil jsem ji v noci několikrát. vždy s dalšími a dalšími ratolestmi.
druhý den jsem měl klid, neb se celý den ještě báli a měli z kešingu respekt.
nedej se odradit. takové krásné schránky stojí za to obnovovat.
naši Zastávku také někdo cíleně ničí a odnáší si postupně kokosový ořech, myš,...ale my se nedáme.
Ted tam máme žra...
  • 0

#11 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 21:14

Tak velice děkuji za podporu. Ale jak jsem říkal. Kdyby to bylo pouze o chuti. Ta by i byla a časem se vrátila, ale bohužel to je hlavně o penězích a času. Jen kvalitní zámek, který jsem měnil 5x stojí minimálně 70-90 Kč. Další částkou byly panty, očko, krabičky, které jsem dlouho sháněl, obsah keše, 50CWG, které byli přímo pro Truhlu vyrobeno a asi měsíc před krádeží jich zbylo z 30 pouze 5. A nehodlám se smiřovat s tím, že bych tam dal jen plastovou krabičku. Jak říkám. Truhlu jsem archivoval a cesta je zatím stále značená. V případě času, chuti a prostředků jsem rozhodnutý ji obnovit, ale už na trochu posunutém umístění. Jak je vidět z mých nálezů tak pro mě geocaching znamenal spíše zábavu u tvorby a radost z každého nadšeného logu. Bohužel se pak najdou s prominutím hovada, která si práce neváží. Je mi poměrně jedno jestli to byl cacher, nebo mudla. Ve schránce byla umístěna velká mudlokarta na víku, takže snad ani rozumný mudla by si měl uvědomit, že by ji neměl krást. Třeba se ale jednou někde objeví. Ještě jednou proto říkám, že pokud by ji někdo objevil jako jinou cache, či okrasu na některé zahradě, budu rád, když mi dá vědět. BTW nejhorší věcí, kterou absolutně nechápu pro mě stejně je situace, kdy naleznu takovou schránku(caher, nebo mudla) a vrátím se k ní abych ji odnesl. Opravdu tam totiž byl velmi silný řetěz, na který by si člověk musel vzít pákové kleště. Tudíž nic, co by někdo nosil po kapsách. A dřevorubci to dle mého názoru nebyli. Nikde okolo se v tuto dobu nekácelo, žádné čerstvě nařezané dřevo, piliny, ani čerstvé větve.
  • 0

#12 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 22:16

Byla to parádní Truhla! Měl jsem to štěstí ji absolvovat. Bez prominutí: At tomu hovadu co ji UKRADL upadnou pazoury!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama