Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#1 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 10:53

Dovolujeme si Vás pozvat na 1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES, který bude odstartován dne 27.10. 2012 v rámci kladenského eventu GeoTmelení - DEPO-EXCHANGE-RACE http://coord.info/GC3XP5P

Informace k závodu trackables naleznete nejenom v listingu výše uvedeného eventu, ale i na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/.

Nezapomeňte se včas před závodem zaregistrovat, poslední možnost registrace je přímo v DEPU závodu dne 27.10. do 15,00 hod. Startovní listinu již registrovaných závodníku si můžete prohlédnout zde:http://geokladno.cz/startovni-listina/

Těšíme se na Vaši účast!;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#2 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 11:15

urcite se zucastnime...zatim premyslime co k plechu pridelat...
  • 0

#3 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 11:46

Vidím, že už jsou nějaké TB zaregistrovány. Existuje tedy nějaká jiná možnost registrace než na příslušném eventu? Eventu se bohužel nemůžu z časových důvodů zúčastnit.
  • 0

#4 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 11:51

Tak to preju uspesny start. My uz mame zavod trackables ve druhe puli a je zajimave sledovat kam vsude se jednotlive vozy dostaly. No, nektere se pravda spis nedostaly nikam ;-)
http://www.coolstran....php?page_id=53
  • 0

#5 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 11:57

d-n napsal/a:
Vidím, že už jsou nějaké TB zaregistrovány. Existuje tedy nějaká jiná možnost registrace než na příslušném eventu? Eventu se bohužel nemůžu z časových důvodů zúčastnit.


Jednou z podmínek závodu je fyzická kontrola trackables závodníka v DEPU dne 27.10. S geokolegy popřemýšlíme, jestli bude možné, aby závodníka na místo doručil někdo jiný. Prosíme o trpělivost, po dohodě odpovíme. ;)

Děkujeme za dotaz.:)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#6 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 18:30

Tak jsme se dohodli, že pro start závodu bude stačit přítomnost závodníka (trackable) v depu (na eventu). Owner tedy nemusí event osobně navštívit. Musí ale splnit podmínky, že závodník bude k vidění v depu a do 24 hodin bude vypuštěn do světa podle pravidel.
  • 0

#7 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 20:58

hihi tak já věděl že ty brouky nemám posílat hned, že přijde jejich čas :-) snad stačí jako přihlášení k závodu že jsem je vložil k eventu a přihlásil se na něj :-) Panda racer a Pirate racer nachystáni na start závodu :-))
  • 0

#8 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 21:18

jakouback napsal/a:
hihi tak já věděl že ty brouky nemám posílat hned, že přijde jejich čas :-)

snad stačí jako přihlášení k závodu že jsem je vložil k eventu a přihlásil se na něj :-)
Panda racer a Pirate racer nachystáni na start závodu :-))


Samozřejmě to v této chvíli stačí. ;) Těšíme se, až ty Tvoje krasavce v DEPU uvidíme.:P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#9 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 18:21

Další dva závodníci stojí na startu: [tb]TB4EAFA[/tb] a [tb]TB4EAGC[/tb]
  • 0

#10 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 11:35

Provedli jsme aktualizaci startovní listiny http://geokladno.cz/startovni-listina/o nové účastníky 1.geokladenského závodu trackables. :P

Taktéž jsme provedli následující změny pravidel závodu:

Na základě dohody pořadatelů závodu je možné do závodu přihlásit závodníka, který nemá nulové konto km na startu. Je také možné vypustit závodníka bez ownerovy přítomnosti na eventu GeoTmelení – DEPO-EXCHANGE-RACE. Pokud se jakýmkoliv způsobem závodník dostane do DEPA závodu a bude následně provedena jeho fyzická kontrola, může závodit.

Na žádost ownera zabezpečíme i následné vložení závodníka do keše, nacházející se do 20 km od místa konání eventu.

Všechny výše uvedené změny budou zaneseny do pravidel závodu. Věříme, že změna pravidel bude soutěžícími přivítána. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#11 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 12:40

Sakra, já na to úplně zapomněla ten TB registrovat.:)Budu muset vymyslet, co tam dám.
  • 0

#12 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 14:38

TwiceRaP napsal/a:
Provedli jsme aktualizaci startovní listiny http://geokladno.cz/startovni-listina/o nové účastníky 1.geokladenského závodu trackables. :P

Na žádost ownera zabezpečíme i následné vložení závodníka do keše, nacházející se do 20 km od místa konání eventu.

Všechny výše uvedené změny budou zaneseny do pravidel závodu. Věříme, že změna pravidel bude soutěžícími přivítána. ;)


paráda tyto změny rád vítám :-) na startu se ještě domluvíme zda zvládnu vložit TB do keše sám zda-li budu potřebovat pomoct :-)

jediný poznatek a žádost o maličkou úpravu :-) jakoback - upravit na jakouback :-) ale to je jen formální maličkost :-D díky moc :-)
btw. jak já říkám "říkejte mi třeba franto, pochopím-li, že mluvíte semnou" :-D :-D
  • 0

#13 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 20:06

Také děkuji za úpravu pravidel. Takže - našla by se dobrá duše, která by dopravila mého závodníka v sobotu na start? Možnost předání někdy v týdnu buď v Praze, nebo bych případně v době mezi 16:45-18:15 zajel na Kladno. Dřevěná odměna zajištěna.
  • 0

#14 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 20:21

d-n napsal/a:
Také děkuji za úpravu pravidel. Takže - našla by se dobrá duše, která by dopravila mého závodníka v sobotu na start? Možnost předání někdy v týdnu buď v Praze, nebo bych případně v době mezi 16:45-18:15 zajel na Kladno. Dřevěná odměna zajištěna.


Pokud budeš chtít, vezmu Ti ho na start osobně. ;) Pracuji v areálu Ústřední vojenské nemocnice v Praze ve Střešovicích. Až do středy jsem na služební cestě. Ve čtvrtek a v pátek jsem Ti v pracovní době k dispozici. Psát můžeš na e-mail twicerap@volny.cz:p
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#15 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 21:43

kdyby bylo třeba vezmu závodníka sebou i já :-) jsem v praze celý týden (krom soboty to budu v Kladně :-))) takže stačí napsat ale myslím že obávat se nemusíš že by se tam závodník nedostal :-) :-)
  • 0

#16 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 13:15

Jestli někdo další potřebuje poslat závodníky z Prahy do depa, tak já se vyskytuju každý pracovní den na Žižkově :-) V neděli po eventech bych měl jet ráno do Prahy. Případně můžu uložit závodníka do keše někde poblíž startu.
  • 0

#17 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 14:53

Bude problem, pokud bych vypustil duplikat (original je v albu, necestuje)? Jinak receno, je problem, pokud se budou objevovat discovered logy originalu z alba?
  • 0

#18 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 20:11

Blexa napsal/a:
Bude problem, pokud bych vypustil duplikat (original je v albu, necestuje)? Jinak receno, je problem, pokud se budou objevovat discovered logy originalu z alba?


Blexo, Ty nám ale dáváš zabrat. ;) Nic není problém, když se dodrží základní pravidlo fair play - pravidlo číslo 9.:P Přijď do DEPA s duplikátem, rádi se na něj podíváme.B) Asi tuším, o kterého cestovatele jde, byla by škoda, aby v tomto závodě chyběl. :)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#19 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 22 říjen 2012 - 21:29

Taky jsem přidal své želízko do ohně ;-) Nedávno jsem od drahé dostal pěknou kolominci (TB521W8), takže se projedem ;) Všem kolegům a soupeřům přeju hlavně výdrž! Doufám, že se nebudeme postupně v "geodepresivním koutku" ;-)
  • 0

#20 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 21:40

Děkujeme všem za vzorně probíhající registraci.;) Sova stíháme do startovní listiny vkládat závodníky. :oAktuální verze je zde http://geokladno.cz/startovni-listina/

Jen tak dále. :P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama