Přejít na obsah


Fotka

Vlecka na Orlik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#21 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 19:24

E-Ryc napsal/a:
Ja to chapu tak, ze v 9 zmizi #01 a nekdy odpoledne zmizi #84


Takže počkat si na konci a v klidu se zalogovat do všech najednou?
  • 0

#22 Honzny

Honzny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:01

Ahoj lidi taky se připojím v neděli do ukládání vlečky k věčnému spánku společně s Tarasca. Chtěl bych se zeptat jak budete řešit dopravu autem necháte ho v Přibrami? Jedu ze Strakonic Honzny
  • 0

#23 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:04

Jel bych na vlečku již v pátek 1.11.2012 svým autem z Prahy, přidal by se někdo s druhým, abychom to lépe zvládli?
  • 0

#24 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:11

pajase napsal/a:
Jel bych na vlečku již v pátek 1.11.2012 svým autem z Prahy, přidal by se někdo s druhým, abychom to lépe zvládli?


Ja jsem tam puvodne chtel jet nekdy v tejdnu, protoze vikend mam plnej. Patek by jeste sel... jsem z Revnic, kousek za praglem, auto vzit muzu, pripadne. Jinak jsem to planoval busem na pojodu od rana do vecera ve stredu.
  • 0

#25 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:16

Já to myslel tak, že bychom jedno nechali na začátku a druhé na konci abychom ten zpáteční přesun urychlili a ušetřili trochu nohy. Nechci také být závislí na hromadné dopravě.
  • 0

#26 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 21:05

EuropeMAN napsal/a:
Take se na vlecku chystam, vesel bych se pripadne k Marhonovi do auta? (z Prahy) Pripadne mohu vzit auto i ja, kdyby bylo potreba. Jen svoji ucast mohu potvrdit az ve stredu.
Jinak co jsem mluvil s yardapb, v nedeli se vlecka zavira spolecnym sberem krabicek od 9h na 01.


Řidičkou je dracenka, já se k ní pouze přidávám, takže případné dotazy ohledně dopravy musíš směřovat na ní :-)
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#27 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 6:48

v sobotu jedu s MarHon na vlečku, zatím jsme v autě dvě, klidně se může kdokoliv přidat, ale uvítala bych druhé auto kvůli přejezdům...
  • 0

#28 EuropeMAN

EuropeMAN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 9:22

dracenka napsal/a:
v sobotu jedu s MarHon na vlečku, zatím jsme v autě dvě, klidně se může kdokoliv přidat, ale uvítala bych druhé auto kvůli přejezdům...

Tak jestli muzu a jako druhe auto bude fungovat Orxion, tak se hlasim na jedno sedadlo v aute z Prahy. Pokud se Orxion do odlovu logisticky nezapoji, muzu vzit sve priblizovadlo. Jen svoji ucast mohu na 100% potvrdit az ve stredu,ok?
  • 0

#29 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 10:22

EuropeMAN napsal/a:

dracenka napsal/a:
v sobotu jedu s MarHon na vlečku, zatím jsme v autě dvě, klidně se může kdokoliv přidat, ale uvítala bych druhé auto kvůli přejezdům...

Tak jestli muzu a jako druhe auto bude fungovat Orxion, tak se hlasim na jedno sedadlo v aute z Prahy. Pokud se Orxion do odlovu logisticky nezapoji, muzu vzit sve priblizovadlo. Jen svoji ucast mohu na 100% potvrdit az ve stredu,ok?


Jasně, není problém, až budeš vědět, domluvíme podrobnosti, kdy a kde v Praze:-)
  • 0

#30 RadosHordos

RadosHordos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 11:11

Nepojede náhodou někdo s volným místem k vlečce přes BENEŠOV u Prahy v sobotu nebo v neděli?
  • 0

#31 makca

makca

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 12:44

Ahoj, pokud by bylo ještě místo, ráda bych se v sobotu z Prahy taky přidala.
  • 0

#32 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:13

makca napsal/a:
Ahoj, pokud by bylo ještě místo, ráda bych se v sobotu z Prahy taky přidala.


Ahoj,jedno místo z Prahy je volné. Jen musíme s někým ještě doladit to druhé auto...
  • 0

#33 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 16:29

dracenka napsal/a:

makca napsal/a:
Ahoj, pokud by bylo ještě místo, ráda bych se v sobotu z Prahy taky přidala.


Ahoj,jedno místo z Prahy je volné. Jen musíme s někým ještě doladit to druhé auto...


Dámská jízda ? Pááni B)
Neboj, druhé auto určitě nějak vyřešíme...
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#34 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 18:44

Najde se tu někdo na pátek 1.11.2012 s druhým vozidlem? Jeli bychom z Prahy a nebráníme se potkat se někde na cestě k vlečce. Jedná se o lepší logistiku, abychom nemuseli šlapat zpět k autu po svých.
  • 0

#35 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 1:32

Nitrosnb napsal/a:
Ahoj ja bych mel asi zajem, zalezi hlavne na pocasi, a taky by me zajimalo jak si to predstavujes? Treba parkovani auta a pak navrat k nemu, prece jen je to to pres 20km a zpatky by se mi to jit tedy nechtelo, odjezd, atd. Jinak jsem z Brna.


Moje představa je taková. Odjezd v sobotu z Ostravy ve 4 ráno. Přes Olomouc nebo Přerov-Kroměříž, to je celkem jedno. Průjezd Brnem v 5.30. V Humpolci v 6.30 a tady je několik variant.
A - optimální trasa přes Pelhřimov, Tábor, Milevsko a parkování u hotelu Solenice nebo hráze kolem 8 hodiny.
B - v případě zájmu můžu jet ještě po dálnici dále a sjet až na 66 u Lokte a pak na Votice, Sedlčany a hráz.
C - nebo jet ještě dále a sjet na 41/34 a jet přes Benešov, Votice, Sedlčany a hráz.
Více po dálnici směrem na Prahu už nechci jet. Trasu samozřejmě můžu v rámci možnosti upravit, záleží kolik lidi a kde by se přidalo.

Co dále na hrázi? Tady posádku vyzvedne někdo, kdo nás převeze na keš č.1 a já pak protější tým na konci dne odvezu zase na jedničku. Nebo se domluvim s týmem co pujde z č.1, že si prohodíme v půlce klíče od auta a sejdeme se pak na dohodnutém místě, kde dojde k návratu aut. Tímto bych rád oslovit kačery, jestli by se našel někdo s kým bych mohl domluvit detaily automobilové podpory. Radši bych byl pro převoz než prohazoval klíče.

V případě, že řekněme do pátečního rána se s nikým nedomluvím na společné cestě autem, jel bych za každého počasí, tak pak mám ještě z finančních důvodu náhradní plán. Pojedu vlakem do Prahy, kde budu kolem 4 ráno a pak se k někomu přidám co jede z Prahy. Nebo bych se dopravil vlakem až ke keši č.1, kde bych se pokusil přidat k nějakému týmu. Samotnému se mi moc nechce jít. Cestu zpátky bych už nechal osudu. Takže v pátek dopoledne budu vědet, jestli jedu autem nebo vlakem a budu řešit dále.

Takže pokud by měl někdo zájem přistoupit při načrtnuté autotrase, nebojte se přihlásit :)
  • 0

#36 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 8:15

pajase napsal/a:
Najde se tu někdo na pátek 1.11.2012 s druhým vozidlem? Jeli bychom z Prahy a nebráníme se potkat se někde na cestě k vlečce. Jedná se o lepší logistiku, abychom nemuseli šlapat zpět k autu po svých.

Ahoj, já o tom velmi vážně uvažuju. Do zítra dám vědět, jo?
  • 0

#37 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 11:06

a propo, jak je to tam s parkováním, četl jsem pár logů že se tam snad vykraájí auta či co .. ví ktomu někdo něco víc?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#38 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 11:34

Orxion napsal/a:
a propo, jak je to tam s parkováním, četl jsem pár logů že se tam snad vykraájí auta či co .. ví ktomu někdo něco víc?


Tak to ti vyberou kdekoli. Na začátku trasy se parkuje na kraji vesnice. Když půjdeš obráceně, tak před rekreačním střediskem. Za ním jsou ještě nějaké chaty, takže se jím asi dá projet až k těm chatám.
  • 0

#39 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 31 říjen 2012 - 14:51

Orxion napsal/a:
a propo, jak je to tam s parkováním, četl jsem pár logů že se tam snad vykraájí auta či co .. ví ktomu někdo něco víc?


Osobně si myslim, že ve spoustě případů to je prostě tím, že spousta lidí se snaží dojet co možná nejblíž keše. A často tak nechaj auto někde opuštěné.

V tomhle případě sem parkoval normálně ve vesnici na N 49° 35.892', E 13° 59.329' - je tam nějakej krám či co. Stejně tak kousek dál je hospoda u Chocholouška. Tam se taky nechá zastavit. Je to cca 950 metrů od první keše.
  • 0

#40 EuropeMAN

EuropeMAN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 13:42

dracenka napsal/a:
Jasně, není problém, až budeš vědět, domluvíme podrobnosti, kdy a kde v Praze:-)

Poslal jsem MarHon-ovi SZ s mobilem pro rychlejsi domluvu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama