Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 12:32

Vydal Jsem novou verzi. Ucelem jsou hlavne opravy chyb, takze tam necekejte zadnou velkou novinku. Novinkou je asi jen optimalizovana turisticka mapa CZ v programu i cachemape.
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 20:43

Takové malé zazlobení. Generoval jsem fieldnotes a soubor se z dočasného názvu fn.~tmp (tuším tak nějak to bylo) nepřejmenoval na fn.txt; další pokusy v tom samém spuštění už byly v pořádku. Bohužel se mi to ani novým spuštěním nepodařilo způsobit znovu (původně jsem před tím dělal nějaké opeace s výběrem a doplňování času nálezu)
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 22:37

Trochu jsem řádil s databázemi a zjistil jsem, že mi ve filtrech něco chybí (anebo to neumím udělat). 1) MOžnost filtrovat keše ze seznamu. Tady mne napadla jediná alternativa - vyexportovat do GPX a načíst do nějaké nové dočasné databáze, tam si vyfiltrovat seznam a s ním se vrátit zpět do původní. 2) Vybrat existující finální waypoint. Mohu sice vybrat takzvaný "Můj", ale to se vlastně rozlišuje jen podle příznaku možnosti přepisu nebo ne. Když vyberu keše podle toho zda Final WP vůbec existuje, tak se mi vyberou i ty kde je Final nulový (tj v originále skrytý).
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 8:36

1) je uz nejakou dobu v planu 2) nechapu, co ti chybi. Muzes bud filtrovat podle toho, jestli vubec nejaky finalni waypoint je, muzes filtrovat podle toho, jestli je ten finalni waypoint tvuj ci nikoliv, muzes do filtru i zahrnout nulovost souradnic. Co vic bys chtel? nebo jinak, co se ti nedari vyfiltrovat?
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 11:44

Arne1: mozna by bylo dobre, kdybys uvedl priklad toho, co chces delat. Seznam (tedy soubor ggt) je jiz de facto vysledek filtrovani. Haluma sice pise, ze uz je to delasi dobu v planu, ale podle me je to jen filtr na "filtr" a povazoval bych to za zbytecnost. U filtrovani podle WP (zalozka Podle Waypointu) je mozne zaskrtnout nebo odskrtnout "Bez souradnic". Podle toho ostanes jen "prazdny" nebo jen "neprazdny" WP.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 13:23

Měl bych menší dotaz na seznamy. Dá se nějak importovat seznam, kde je více kešek, než mám v databázi? Třeba když mi někdo pošle seznam, tak aby ty, které nemám v databázi se mi zobrazily jako přidané body a já si je mohl stáhnout přes live.api? Nebo se mi alespoň nějak vypsaly, které nemám v databázi? Zkoušel jsem dát přidat podle obsahu seznamu ale to mi jen našlo ty kešky, které v databázi už byly... V seznamu bylo např. 100 keší, ale mně to na filtru ALL zobrazilo jen 90 keší, takže předpokládám, že na seznamu bylo 10 keší, které nemám v databázi. Jak jednoduše tyto kešky přihrát do databáze, aniž bych musel hledat v seznamu, které to jsou a přihrávat je bod po bodu ručně?
  • 0

#7 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 13:33

Roman_Jaromer napsal/a:

Určitě existuje plugin "Import GGT", který je možná dokonce součástí instalačního balíčku (nemůžu ho na araratu rychle najít). Ten ti přidá do databáze body z GGT seznamu.
  • 0

#8 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 13:35

Roman_Jaromer napsal/a:
Měl bych menší dotaz na seznamy. Dá se nějak importovat seznam, kde je více kešek, než mám v databázi? Třeba když mi někdo pošle seznam, tak aby ty, které nemám v databázi se mi zobrazily jako přidané body a já si je mohl stáhnout přes live.api?
Nebo se mi alespoň nějak vypsaly, které nemám v databázi?
Zkoušel jsem dát přidat podle obsahu seznamu ale to mi jen našlo ty kešky, které v databázi už byly... V seznamu bylo např. 100 keší, ale mně to na filtru ALL zobrazilo jen 90 keší, takže předpokládám, že na seznamu bylo 10 keší, které nemám v databázi. Jak jednoduše tyto kešky přihrát do databáze, aniž bych musel hledat v seznamu, které to jsou a přihrávat je bod po bodu ručně?

To je ted kupodivu celkem casta otazka :) Pokud je to .ggt, tak v Pluginy/Nastroje/Import.ggt - aspon tak to mam ja :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 13:49

Je otazka, zda chces importovat jen ty kese, ktere nemas v databazi nebo vsechny, ktere jsou v tom seznamu. Plugin Import GGT resi ten druhy pripad. Prvni pripad je trochu komplikovanejsi - musis udelat rozdil mezi seznamem a tim, co mas v databazi. Umi to udelat Combine, asi i Geojarry nebo si to muzes udelat nejakymi externimi programy rucne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 14:25

A stalo by se něco, kdyby stáhnul LITE listingy od všech? A následně si vyfiltroval, kde chybí listing a ty aktualizoval na FULL? No možná vadí. Pokud chce udržovat nalezené ve stavu v jakém je našel...ten LITE asi přepíše stav na Archive, pokud mezi tím byla archivována, atd.
  • 0

#11 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 17:19

LITE vs FULL http://geoget.ararat...php/user:gclive, pokud vi nekdo vice muze se doplnit
  • 0

#12 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 18:19

mikrom napsal/a:
LITE vs FULL http://geoget.ararat...php/user:gclive, pokud vi nekdo vice muze se doplnit


Pokud se nepletu, tak BM může pouze 3 full za 24 hod.
  • 0

#13 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 18:25

Díky všem za odpověď. Hledal jsem to v různých importech, ale v Pluginy - Nástroje a teprve tam mě import hledat nenapadlo:-)
  • 0

#14 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 18:29

mikrom napsal/a:
LITE vs FULL http://geoget.ararat...php/user:gclive, pokud vi nekdo vice muze se doplnit

V tabulce je uvedeno:BM je omezen tím, že přes Api může stahovat jen tradiční keše. Na aktualizaci listingů toto omezení neplatí. a 3 plné listingy za 15 minut pro BM
Nevím jak přesně je to myšleno, ale já jako BM můžu stahovat všechny druhy keší, myšleno metodou import .ggt a následnou aktualizací, při aktualizaci mi píše omezení 3 full listingy za 24 hodin.
  • 0

#15 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 18:47

tady jde o pouziti volby z menu databaze - import - stahnout ekse (nebo jak to je, nemam GG momentalne u sebe) pokud stahujes podle vzdalenosti
  • 0

#16 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 18:54

petulinka1 napsal/a:
tady jde o pouziti volby z menu databaze - import - stahnout ekse (nebo jak to je, nemam GG momentalne u sebe) pokud stahujes podle vzdalenosti

Aha, to sedí, vyzkoušeno, pochopeno, díky zdeziz
  • 0

#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 20:09

Zkusil jsem v Combine použít APIBookmarkList, předpokládal jsem že mi to vytáhne seznam keší ze zadaného bookmarku, ale okamžitě to skončilo na hlášce API že je vyčerpán počet použití, za minutu totéž.
  • 0

#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 20:52

HaLuMa napsal/a:

2) nechapu, co ti chybi. Muzes bud filtrovat podle toho, jestli vubec nejaky finalni waypoint je, muzes filtrovat podle toho, jestli je ten finalni waypoint tvuj ci nikoliv, muzes do filtru i zahrnout nulovost souradnic. Co vic bys chtel? nebo jinak, co se ti nedari vyfiltrovat?

jenže ta nulovost souřadnic se chápe u libovolného waypointu. Takže nemohu udělat filtr, který by mi vytáhl pouze keše které mají nulový final waypoint. Nebo naopak užitečněji - které mají Final waypoint libovolného původu ale nenulový. Vždy to zabere i keše které mají například nulové souřadnice u některé stage.
  • 0

#19 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 21:22

Pokud mas zaskrtnuty jen Final WP a nenulove souradnice, tak bude vypirat jen kese, ktere maji nenulovy final. To je to, co chces. Nebo ti spatne rozumim?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 21:26

Arne1 napsal/a:
Zkusil jsem v Combine použít APIBookmarkList, předpokládal jsem že mi to vytáhne seznam keší ze zadaného bookmarku, ale okamžitě to skončilo na hlášce API že je vyčerpán počet použití, za minutu totéž.


Ted jsem to zkusil a funguje mi to. OPravdu zadavas spravne GUID verejneho bookmarku? Ja to ted zkousel s bd5b900f-1dee-473e-b427-12f86775823c
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama