Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#21 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 21:49

gord napsal/a:
Pokud mas zaskrtnuty jen Final WP a nenulove souradnice, tak bude vypirat jen kese, ktere maji nenulovy final.

... a zároveň všechny další waypointy nenulové.
  • 0

#22 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 21:53

gord napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Zkusil jsem v Combine použít APIBookmarkList, předpokládal jsem že mi to vytáhne seznam keší ze zadaného bookmarku, ale okamžitě to skončilo na hlášce API že je vyčerpán počet použití, za minutu totéž.


Ted jsem to zkusil a funguje mi to. OPravdu zadavas spravne GUID verejneho bookmarku? Ja to ted zkousel s
bd5b900f-1dee-473e-b427-12f86775823c

Předpokládám, že bookmark který mohu přes web procházet je veřejný.
53a5d455-b2b7-4ccf-8f7e-dd0b57b3212a

ten tvuj mi taky neprošel.

GetBookmarkListByGuid [140] The number of calls allowed for this Method has been exceeded


  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 22:10

Arne1 napsal/a:

gord napsal/a:
Pokud mas zaskrtnuty jen Final WP a nenulove souradnice, tak bude vypirat jen kese, ktere maji nenulovy final.

... a zároveň všechny další waypointy nenulové.


Pokud zaskrtnes jen Final, pak na ostatni typy WP nebude bran ohled.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 22:14

Arne1 napsal/a:
[Předpokládám, že bookmark který mohu přes web procházet je veřejný.
53a5d455-b2b7-4ccf-8f7e-dd0b57b3212a

Nacetl jsem i ten. Ovsem netusim, zda funkce neni podminena PM. Treba je problem v tom, ze jsi BM.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 22:21

gord napsal/a:

Arne1 napsal/a:

gord napsal/a:
Pokud mas zaskrtnuty jen Final WP a nenulove souradnice, tak bude vypirat jen kese, ktere maji nenulovy final.

... a zároveň všechny další waypointy nenulové.


Pokud zaskrtnes jen Final, pak na ostatni typy WP nebude bran ohled.

no mně se to tak nechová, ty předpokládáš jako by ty vlastnosti na levé straně panelu byly ve vztahu s tím co je na pravé straně, já bych spíše řekl že se to chová jako NEBO.
  • 0

#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 8:04

Podivej se na filtr Resolved Mystery, ktery je standardni soucasti instalace. Podle me dela presne to, co ty chces - vybira jen kese, ktere maji nenulovy final WP.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 9:05

gord napsal/a:
Podivej se na filtr Resolved Mystery, ktery je standardni soucasti instalace. Podle me dela presne to, co ty chces - vybira jen kese, ktere maji nenulovy final WP.

... a zároveň je to Final WP který má nastaveno "nepřepisovat".

Zkoušels to ? Protože mně se to chová podle toho co píšu. Když mám FinalWP bez příznaku nepřepisovat, tak so nevyberou.
  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 9:20

Zkousel. Bezne mi ten filtr vybira i tradicky, ktere maji final WP. Ze bych si ho nastavoval sam povazuju za nesmysl. EDIT: aha, kecam, ty tradicky jsou z jineho filtru. Proverim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 9:59

Tak jsem si to vyzkousel a funguje mi to tak, jak se ocekava. Na zalozce "Podle waypointu" mam v levem sloupecku NEzaskrtnuto "Bez souradnic", ostatni sedive (nezalezi na nich) a v pravem sloupecku mam ZAskrtnuto "Jeden z nasledujicich" a "Final Location". Vysledek jsou vybrane kese, ktery maji Final WP bez ohledu na to, zda ma nastaveni prepisovat nebo ne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 11:11

Škoda, že při své snaze pomoct nevěnuješ trochu úsilí přečíst si pečlivě podmínky které velmi přesně uvádím. Nebudu se opakovat, je to zbytečné, stejně to nečteš. Tady máš v příloze GPX, u tří keší jsou finálky (souřadnice vymyšlené, ne skutečné). Chtěl bych vidět pouze tyto tři keše.
  • 0

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 11:59

Jo, aroganci zboznuji. Zejmena smerem k tem, co se snazi poradit.

Nevim, z ceho usuzujes, ze jsem necetl tve pozadavky. Jestli jsem je nepochopil spravne, je jina vec. Tve prispevky ohledne pozadavku:

23.11.2012 22:37: Vybrat existující finální waypoint.
29.11.2012 20:52: nemohu udělat filtr, který vratí keše mající Final waypoint libovolného původu ale nenulový

Druhy bod je splnen mym predchozim prispevkem, na prvni bod jsem nikdy nereagoval, ale opet to neni problem, ovsem resi se to na jine zalozce.

Z zadneho tveho prispevku jsem nepochopil to, co jsem si ted na tvem gpx vyzkousel - ze ti jde o chovani v pripade, ze kes ma nenulovy final a zaroven jine wp nulove! Pominu fakt, ze mi pripada podivne mit vypoctenou finalku a nemit vypoctene ostatni predchozi body. Ale z pokusu vidim, ze nekde je necemu rozumeno jinak - budto my nerozumime programu nebo program nerozumi nam. A to bude na autora:

Pokud ma kes nekolik ruznych WP, z nichz jeden je nenulovy Final a alespon jeden dalsi je nulovy nefinal, proc program s filtrem nastavenym podle mnou drive prilozeneho obrazku takovou kes nevybere?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 12:37

Například 29.11.2012 21:49.... Některé waypointy zůstávají i po vyluštění nulové, konkrétně u té Začátečnické. Vím, že v současné verzi listingu je nemá, ale dříve je měl a tak to v databázi zůstalo. Ještě jsem do testů nezahrnul další obvyklý případ, originální Final nulový a pak ručně dodaný vypočítaný. To v situaci (a mně se to stává často) kdy si v listingu nevšimnu že tam předpisově ten prázdný final je. Obvykle na to přijdu dodatečně. Bohužel vyfiltrovat u Němců oblíbený vtip kdy nedávají Final prázdný ale dají do něj souřadnice počátku neumíme. Tohle by sice mohl odfiltrovat ten čudl "moje finálka" , jenže to zase pak neřeší import ve formátu jiném než GeoGetím.
  • 0

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 13:01

Arne1 napsal/a:
Například 29.11.2012 21:49....


To byla je formulace pozadvku? To konstatovani (ktere jsem vlastne nepochopil, protoze nemam nulove WP u kesi s finalkami)? Tak to chapu, ze te nechapu. ;) No ted pockame, az bude mit Haluma chvili a podiva se sem. Jiste odpovi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 13:12

Nedá se status keše jako LOCKED číst skrz API ? Že by se pak dalo snadno vyfiltrovat, které keše jsou ještě zamknuté. Nebo nějaké testovací udělátko pro geojarry ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 13:29

Pres API to cist jde, kolonka na to existuje u full i lite listingu. Ale netestoval jsem, jestli je opravdu naplnena daty. Nicmene doposud nebyl zadny duvod tuto hodnotu jakkoliv zpracovavat. Navic mam pocit, ze v tomto pripade chces delat praci za groundspeak. A samotni revieweri radeji organizuji velkou rucni praci. :o
  • 0

#36 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 13:39

A co celý Geoget? Není to taky práce za Groundspeak? Vždyť tyhle funkce tam klidně mohli mít. Jinak ale souhlasím, že informace o locku není tak závažná. Závažná by byla u regulérně locknutých, tj. archivovaných a zamčených, aby to už nikoho nelákalo zkoušet - tj. nějaké průšvihovky. A byl bych hodně překvapen, kdyby s tím GS něco udělal. Kdyby dnes nahlásil křečky a zítra byly chyby opraveny. To spíš přidají další opičinu a s ní další díry.
  • 0

#37 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 13:52

HaLuMa napsal/a:
Pres API to cist jde, kolonka na to existuje u full i lite listingu. Ale netestoval jsem, jestli je opravdu naplnena daty.

Nicmene doposud nebyl zadny duvod tuto hodnotu jakkoliv zpracovavat. Navic mam pocit, ze v tomto pripade chces delat praci za groundspeak. A samotni revieweri radeji organizuji velkou rucni praci. :o


Minimálně bych si mohl udělat seznam keší, které někomu opravdu vadily. Není to tak dávno, co tam byla i keš GC29ZAR, Smrt jizerskych roveru. A nebyla tam omylem :-(

Fakt je ten, že by se ten filtr docela mohl hodit, i když je to opravdu práce za GS.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:01

Jenze tu informaci se dozvis jen a jen u listingu, ktere jsi stahl pres API. To znamena, pres API aktualizovat celou tvoji databazi! A to ma hacek v limitech, ktere si nadiktoval Groundspeak.
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:03

Ona je totiz skoda, ze informaci o locked stavu neposilaji pri aktualizaci stavu. To by totiz bohate stacilo. Jenze navrhovat Groundspeaku vylepseni do API, to je uplne zbytecne. Staci jak reaguji na nahlasene chyby - nereaguji nijak, nebo kdyz se ti postesti, tak ti vysvetli, ze tu chybu tam maji schvalne.
  • 0

#40 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:28

HaLuMa napsal/a:
Jenze tu informaci se dozvis jen a jen u listingu, ktere jsi stahl pres API. To znamena, pres API aktualizovat celou tvoji databazi! A to ma hacek v limitech, ktere si nadiktoval Groundspeak.


Limit je 6000, pokud vím, to by mělo stačit na celý kraj.

Koukám do filtrů ale nikde tam filtrování podle LOCKED nevidím :-(

Já databázi průběžně aktualizuji, z PQ, pokud to taky nastavuje tenhle stav.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama