Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#101 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 19:56

Krása. Jak jednoduchý. Jedna by byla. Jenže tu druhou si nepamatuju :D. Můj problém. Dík moc. Než jsem to napsal, tak přibyl ještě skriptík od Gorda. Super. Díky.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#102 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 20:10

Tak ji najdi pomoci tech SQL, co jsem psal vyse.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#103 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 20:33

Tak na tu druhou zabralo projetí celé databáze tvým skriptem na výmaz logů. Takže vše je OK. Dík.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#104 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 11:47

Ahoj všichni, Prosím o radu. Spustil jsem GG (instalace na externím disku, vždy chodilo bez problémů), a GG mi vyhodil chybu " "V jednotce není žádný disk. Vložte disk do jednotky \Device\Harddisk\DR4 " Nevíte někdo co by to mohlo být? díky
  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 12:02

Nekde se dokazujes (treba v nejake adresarove ceste) na disk, ktery neni vlozeny. Nepridaval jsi/neodebiral jsi nejaky disk z pocitace? Nezadal jsi do konfigurace nejakeho pluinu rtreba celou adresarovou cestu i s pismenkem disku, ktery tady na tom pocitaci neexistuje? Tech moznosti muze byt mnoho.
  • 0

#106 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 12:24

hm, o ničem nevím. zkusím to ještě spustit doma z počítače, na kterém to běželo naposled. Dokážu nějak zjistit (až to poběží), jestli je někde ta cesta natvrdo? dík moc
  • 0

#107 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 12:56

To že někde je cesta "natvrdo" víš, to nemusíš zjišťovat. To hlásí ta hláška. Zbývá zjistit kde. Pokud ti má někdo bez křišťálový koule pomoct, musíš rozkrýt alespoň to, co znamená věta "Spustil jsem GG..."


  • 0

#108 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 13:11

spustil jsem GG znamená, že jsem spustil soubor geoget.exe. po tomto stisknutí Entrer se objeví úvodní obdélníček GG s informací o verzi (2.7.3.699) s větou "připravuji datovou složku". a poté už následuje chybové hlášení "geoget.exe - chybí disk" s detailem, který jsem uvedl dříve. Naposledy mi GG bezchybně běžel na domácím pc, tak to zkusím večer na něm. Jakýkoli nápad, kde bch měl začít hledat opravdu uvítám. Zkusil jsem v prohlížeči projít všechny ini soubory, ale zde jsem žádné směřování na Harddisk4\DR4 nenašel. díky všem za pomoc
  • 0

#109 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 13:14

hm, tak teď jsem asi tak 50x odklikl na této chybové hlášce storno, a poté se GG rozběhl. tak to úž vůbec nevím co udělat. díky
  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 13:25

On Geoget sam o sobe nepouziva absolutni cesty. Takze ta absolutni cesta se muze vyskytnout bud v geogetboot.ini jako tebou zapsana specifikace datoveho adresare, nebo v konfiguraci nejakeho pluginu. Po spusteni se prekladaji jednotlive pluginy, takze se pri tom muze tento problem objevit. A pokud to pouziva vice pluginu najednou, tak to vyskoci vicekrat. Takze jestli to vyskocilo asi ctyricetkrat, hledal bych problem v nejake spatne ceste v konfiguraku, ktery pouziva hodne plugoinu najednou. Treba nejaky balik jako Geojarry. Zkus si vyhledat v datovem adresari soubory *.config.pas, a nahledni do nich, jestli se tam nekde nevyskytuje adresarova cesta, ktera se odkazuje na neexistujici disk. Nejde o neexistujici adresar, to by se projevilo jinak, ale jde trebas o odkaz na neexistujici pismenko disku.
  • 0

#111 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2013 - 13:43

díky moc za nápovědu, pokusím se to nějak dohledat.
  • 0

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2013 - 10:12

Vysla nova verze, viz. http://www.geocachin...thread_id=25019
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama