Přejít na obsah


Fotka

Laserova operace oci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 20:35

Zdravim. Tady na foru jsou odbornici fakt na vsechno, takze dam svuj dotaz i sem... Chci tatikovi (60+) koupit k vanocum poukaz an orezan ocicek laserem, protoze uz ma brejle uplne na vsechno a nic nevidi. Jeho ocar s tim souhlasi, jde o to kde. Mate tu nekdo zkusenosti s urcitou klinikou, podstoupili jste nekdo obdobny zakrok? Diky za vsechny nazory.
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 20:52

Jo, v roce 1996, tehdy Lexum Praha, spokojenost do dnes, ale dneska už je to úplně jinak.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#3 Lisak

Lisak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 09 listopad 2012 - 21:11

Ahoj, nechci dělat reklamu,ale mohu doporučit Oční kliniku Horní Počernice, donedávna tam dělala manželka a já tam byl jen tak na kontrolu,ale vse OK. Samozřejmě Lexum taky prý neni špatný.
  • 0
Lišák

#4 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 21:17

Ani já nebudu nikomu dělat reklamu, pouze přidám zkušenost..
Moje matka na tom byla asi podobně jako Váš otec, na 10 metrů nepoznala jestli jsem to já nebo bratr.. Podstoupila zákrok v http://www.fnhk.cz/o...aserove-operace a teď nemá problém si přečíst i titulky u filmu v telce.
Asi bych se porozhlédl po nějakých specializovaných diskuzích, ale podle mě platí...že když se člověk svěří do rukou doktorům z nemocnic na úrovni fakultních, nemá co zkazit.
  • 0

#5 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 21:26

Mamka byla v Hradecké fakultní nemocnici a teď vidí dobře. V Hradci se praváděly jedny z prvních laserových operací očí, takže mají určitě bohaé zkušenosti. Ale jak už někdo psal, zkusila bych specializovanou diskuzy na toto téma.
  • 0

#6 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 22:02

Oční klinika v Průhonicích a zákrok mi provedl stejný lékař jako prezidentu Klausovi.
  • 0

#7 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 22:30

tatik taky Pruhonice, mamka tez, oba bez problemu a ja se tam vzdy pri cekani pokochal personalem :)
  • 0

#8 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 22:47

Moje maminka byla ve Zlíně. Vysoká kvalita a úroveň za nevelké peníze. Dělal jí to stejný doktor co Klause. Jezdívá takto po celé republice do specializovaných klinik.
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#9 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 23:49

Doporucuju vzit tatinka k ocnimu lekari aby ten rozhodl jestli je operace vhodna ci nikoliv. JE dulezite si uvedomit ze laser odstrani aktualni vadu! Neresi nic jineho! Tedy pokud se zrak zhorsuje tak se i po operaci bude zhorsovat dal! Coz se moc neinzeruje nebo to nevypada dobre! Opravdu doporucuji poradit se s ocnim lekarem a nejlepe s takovym ktery neni navazan na zadnu kliniku kde se provadeji laserove operace oci! Jinak z vlastni zkusenosti doporuciji FN Hradec Kralove. Vic jak 15 let od operace a vse OK
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#10 Bahno_6

Bahno_6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 9:41

Před pěti lety jsem byl ve vojenské nemocnici ve střešovicích a zákrok úplně bez problémů a bez komplikací. Navíc tam taky mají moc hezký personál ;-)
  • 0

#11 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 11:34

Osobne bych si v tomhle nechala poradit od jeho ocniho lekare, kor pokud se jedna o nejakou kombinovanou ocni vadu (a taky nejak nenapadne vyzvedela, jestli by o tu operaci tatinek vubec stal).
  • 0

#12 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 13:18

Tuhle jsem koukal na nějakou TV a byl tam pohled i z druhé strany. Co když to neklapne? Byl to německý pořad a nějak se to +- krylo s mým pohledem na věc - dělá se to příliš krátce, aby byla známa všechna rizika. I když má člověk na všechno zvláštní udělátka, tak radši to, než podivný zákrok. A to říkám jako člověk (skoro 60), který vidí dobře do dálky, ale na drobnou práci používá mimo brýlí dodatečnou lupu se zvětšením 2.5x a bez brýlí nevidí ani písmenka v telefonu.
  • 0

#13 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 13:28

Jestlipak jste četli dotaz - první příspěvek? Optik souhlasí, tatínek předpokládám zřejmě taky, seedcorp chce jen poradit kde, neřeší jestli.... To asi bylo na jiné a hodně dlouhé vlákno...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#14 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 16:29

Ač si nepřipadám jako odborník na nic, tak aspoň operací očí jsem pár prodělala. :) Vždy to bylo u MUDr. Stodůlky z Gemini. Nejdříve tedy před desíti lety, kdy byl ještě primařem ve zlínské nemocnici, po deseti letech opět u něj, ale již na klinice. Věřím, že je spousta dobrých klinik, ale já 100% můžu doporučit Gemini. P.S. není to reklama, pouze osobní doporučení. B)
  • 0

#15 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 21:43

plavcik napsal/a:
Jestlipak jste četli dotaz - první příspěvek? Optik souhlasí, tatínek předpokládám zřejmě taky, seedcorp chce jen poradit kde, neřeší jestli.... To asi bylo na jiné a hodně dlouhé vlákno...


Jj, presne tak to bylo mysleno. Ocar souhlasi, naopak operaci doporucoval protoze tatik nevidi poradni ani an dalku ani na blizko uz delsi dobu. Vada se zhorsuje, ale pomalu.

To ze je to nevyzkousene myslim ze nevadi, jak jsme psal tatik ma 60+ a tech dalsich 20-30 dalipnabuhnebopanvrchnivhospode let bude v pohode...

Jde mi opravdu jen o doporuceni a szkusenosti, samostatna specializovana fora jsem prohlizel, nicmene zde muzu verit ze vetsina z vas nejsou nahaneci do konkretni kliniky.
  • 0

#16 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 21:23

byla jsem ve Zline, se skoro 11 dioptriemi, jen na te druhe klinice - u dr. Šmetky, po půl roce bez problému a spokojenost, vidím jak ostříž :-) kamarádka byla taky ve Zlíně už tak 15 let nazpět a dosud žádný problém. Myslím že obě kliniky tam jsou super.
  • 0

#17 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 22:19

Tak za nás doporučení na Vojenskou nemocnici ve Střešovicích - zákrok v pohodě a navrch úžasný personál jako bonus ;-) Ať vše dobře dopadne! :-)
  • 0

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 11:14

Podíval bych se nejdřív, jestli doktoři na tom pracovišti a celý tým nenosí brýle. Pokud ano, tak tomu sami moc nevěří.
  • 0

#19 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 11:33

mpik napsal/a:
Podíval bych se nejdřív, jestli doktoři na tom pracovišti a celý tým nenosí brýle. Pokud ano, tak tomu sami moc nevěří.

Laserová operace očí se obecně vyplatí (nemyslím tím finančně) od dvou dioptrií. Takže pokud ten lékař nosí třeba půlky dioptrie tak co?
Na to, kolik lidí má zákrok za sebou, mne překvapuje obecná desinformovanost.
  • 0

#20 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 12:12

Obecná informovanost. Kolegyně necelý rok po takovéto operaci téměř oslepla. Prý to nebylo následkem té operace, tvrdili doktoři...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama