Přejít na obsah


Fotka

DarkLord Reviewer jako referent webu s finálkami


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
140 odpovědí na toto téma

#1 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 14:03

Vážení kolegové a přátelé. Množí se mi v mailu jak přes kopírák dotazy, proč jsem uváděn v profilu spamujícího účtu na finálkový web jako referent. Abych tedy alespoň nějaké tyto dotazy do budoucna eliminoval, rozhodl jsem se napsat tento příspěvek. Předně musím říct, že mě tyto dotazy překvapují. Skutečně si myslíte, že kdyby se některý z reviewerů snížil k tomu, že by z nějakého prapodivného důvodu zásoboval finálkový web, že by se ještě k tomu hrdě hlásil? To by musel být padlý na hlavu :D. Věc se tedy má samozřejmě zcela jinak. Jak ví zejména přispivatelé do různých facebookovských skupin, snažím se dotyčnou osobu potírat po všech frontách. Kromě žádosti o jeho zabanování vznesenou vůči Groundspeaku, rovněž mažu spamující logy (a ne poprvé, již jsem v minulosti smazal a nechal zabanovat i alter-ega dotyčného jako finalky.cz či 0tt0.cz) a uvažuji již i o právním řešením celého problému, neboť tento nabírá již zcela nechutných rozměrů. Z tohoto důvodu si dotyčný usmyslel, že se mi pomstí tím, když mě začne uvádět jako referenta. Osobně se takovéto snaze směji, nicméně jak vidno, mnozí z vás mu skočili na lep, takže tleskám k dobrému tahu :).
  • 1

#2 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 14:10

Ahoj Temný pane :) možná že budu mluvit i za velkou většinu ostatních dotazujících, když napíšu že řada mailů nebyla myšlena jako dotaz zda s tím máš něco společného, ale jako upozornění, že jméno Tvé ( a stejně bychom postupovali, pokud by to bylo jméno kohokoli jiného, nám známého či blízkého ) slouží k záštitě takto pochybné, aktivity ;). Takže, mysleli jsme to s tebou dobře, žadný strach :D.
  • 0

brundi
 


#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 15:16

Klid, nevěřím, že by si to někdo myslel :-) Takže Temný pane, klidně můžeš klidně spát :-D
  • 0

#4 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 15:35

To od něj ale vážně není pěkné. Zároveň je pošetilé myslet si že tento spor je možné dostat do právní roviny. (zneužítí mého alter -ega "DarkLord Reviewer" mého alter -ega "Sutech" protože ve skutečnosti se jmenuji ....) na to soudní cesty určitě uslyší.
  • 0

#5 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 16:14

Ale no tak, pistolníku... myslím, že DL zná z právních nauk o chlup více, než aby se přel o zneužití nicku (i když i to by šlo). Domnívám se, že zvažuje způsoby, jak postihnout ostatní chování toho... ehm.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#6 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 16:24

Citecka napsal/a:
Ale no tak, pistolníku... myslím, že DL zná z právních nauk o chlup více, než aby se přel o zneužití nicku (i když i to by šlo). Domnívám se, že zvažuje způsoby, jak postihnout ostatní chování toho... ehm.


Děkuji předsedo, že ses mě zastal :). A ano, je to tak, nějaká urážka na cti nebo zneužití přezdívky mě netrápí, budiž mu to přáno.
  • 0

#7 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 16:30

Bude někdo řešit ty jeho spamy? To za to určitě stálo. Obchodní nabídka to je, je hromadná, není vyžádaná.
  • 0

#8 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 17:19

bejcci napsal/a:
Bude někdo řešit ty jeho spamy? To za to určitě stálo. Obchodní nabídka to je, je hromadná, není vyžádaná.


Já žádný nedostal, ale pokud to někomu chodí stačí podat stížnost na nevyžádaná obchodní sdělení.

Formulář je zde: http://uoou.cz/uoou....menu=27&loc=464
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 17:21

bejcci napsal/a:
Bude někdo řešit ty jeho spamy? To za to určitě stálo. Obchodní nabídka to je, je hromadná, není vyžádaná.


A už jsi někdy žádal ten úřad o řešení spamera ?

Já už ano a jediné, co se stalo, že mi po určité době přišel mail, že s tím ještě stále nic neudělali a jestli stále ještě trvám na řešení.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 17:26

kolombo napsal/a:
A už jsi někdy žádal ten úřad o řešení spamera ?

Já už ano a jediné, co se stalo, že mi po určité době přišel mail, že s tím ještě stále nic neudělali a jestli stále ještě trvám na řešení.


Ano, zrovna jedna stížnost je v běhu. Jsou zavaleni, takže mají delší dobu odezvy. Minimálně 1 měsíc trvá než se tou žádosti začnou vůbec nějak zabývat. Pokud by však poslalo tu stížnost více lidí, tak je pravděpodobné, že by ji skutečně řešili.
Otázkou je co je v tom nevyžádaném obchodním sdělení - já ho nedostal tak nevím co tam stojí.
Další věcí je, že tady jen spousta lidí tlachá o tom co by šlo udělat, ale skutečně to udělá jen zlomek nebo nikdo.
  • 0

#11 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:19

Server, kam zprávy přišly, je Groundspeaku, takže by se měli ozvat oni. Prosbu o to, ať to udělají, tam mají.
  • 0

#12 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:24

bejcci napsal/a:
Server, kam zprávy přišly, je Groundspeaku, takže by se měli ozvat oni. Prosbu o to, ať to udělají, tam mají.


Já myslím, že z nás musí mít GS docela švandu :D To je každej měsíc něco - tam musí mít čr skvělou pověst :D
  • 0
Užívej života...

#13 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:33

puczmeloun napsal/a:

bejcci napsal/a:
Server, kam zprávy přišly, je Groundspeaku, takže by se měli ozvat oni. Prosbu o to, ať to udělají, tam mají.


Já myslím, že z nás musí mít GS docela švandu :D To je každej měsíc něco - tam musí mít čr skvělou pověst :D


Zatím nás nezabanovali jako celek, tak je to v pohodě, ne :)
  • 0

#14 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:44

Sice budeme asi patřit mezi ty problémovější státy, ale komunita je tu dost silná a od té tečou peníze. Tak ať se snaží. Já jim psal hned v neděli ráno, tak jsem zvědavej, jestli jim budu stát alespoň za nějakou tu hromadnou odpověď rozeslanou všem, co hlásí stejný problém...
  • 0

#15 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 22:56

Je znama skutecna identita toho trouble makera? B)
  • 0

#16 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 23:03

hledal jsem hledal na netu a povedlo se mi možná zjistit 2 nicky kteří by mohli stát za poskytnutým seznamem finálek,
  • 0

#17 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 1:21

Rishare napsal/a:
Je znama skutecna identita toho trouble makera? B)


Myslis jako DarkLorda? ;-)
:-)
  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 6:21

martinracek26 napsal/a:
hledal jsem hledal na netu a povedlo se mi možná zjistit 2 nicky kteří by mohli stát za poskytnutým seznamem finálek,


To už se dávno ví. Nechcete tady řešit něco jiného, než to točit pořád dokolečka?
  • 0

#19 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 6:24

Pořád nechápu co je nezákonného za poskytnutí finálek. Hledám v pravidlech a nic. Tady řešíte kraviny. Já mít vaše starosti.
  • 0

#20 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 6:42

Pořád nechápu co je nezákonného za poskytnutí finálek. Hledám v pravidlech a nic.


Třeba to, že listing cache včetně všech souvisejících údajů je zcela jistě autorským dílem a podle autorského zákona 121/2000 Sb. je možné zveřejňovat autorské dílo pouze se souhlasem autora/ownera? Pokud někdo zveřejní finálky se souhlasem ownerů, pak se proti tomu nejspíš nedá nic namítat. Tady ale ten souhlas provozovatel webu zcela jistě nemá!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama