Přejít na obsah


Fotka

DarkLord Reviewer jako referent webu s finálkami


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
140 odpovědí na toto téma

#41 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 13:30

Modrak ma pravdu. U nás ve Zlíně jsme to vyřešili elegantně. Jeden nejmenovaný kačer se prostě jednou ráno probudil s uřezanou ještěrčí hlavou v posteli. Druhý zase už nějakou dobu drží betonovou GPS na dně Moby Dicka. A je klid. Valašské geopodsvětí si umí udělat pořádek. Co se stane ve Zlíně, zůstane ve Zlíně.
  • 0

*


#42 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 13:39

bejcci napsal/a:Hru tvori owneri kesi, ne ti, co ji hraji.


Tesat.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#43 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 13:48

Skywalker napsal/a:
Modrak ma pravdu. U nás ve Zlíně jsme to vyřešili elegantně. Jeden nejmenovaný kačer se prostě jednou ráno probudil s uřezanou ještěrčí hlavou v posteli. Druhý zase už nějakou dobu drží betonovou GPS na dně Moby Dicka. A je klid.

Valašské geopodsvětí si umí udělat pořádek.
Co se stane ve Zlíně, zůstane ve Zlíně.


Jo, vo tom sem čet. Prej se tehdy ztratil poslední přežívající valašský varan - tedy valan - a dodnes se neví, kdo za to může. Tak vzácný druh, že ani nebyl označen v knize ohrožených druhů. Poslední výskyt prý byl zaznamenán vloni na podzim, nějaký děda v louce mezi Přílukama a Hvozdnou našel stopu v blátě.
Zlé jazyky tvrdí, že si tam jen odskočila jedna žába od Bruntála, ale to asi nemůže být pravda. To by myslivci zjiszili znatelný úbytek divočáků v přilehlých hvozdech.

Já se probudit s něčím takovým v posteli, tak ho zatáhnu do břicha a už nikdá nevytáhnu ven, natož někam za kešema.

Jojo, Zlín je Zlín. Zlouni kam se podíváš.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#44 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 13:50

Modrák: no. A právě z toho dostávám podzimní depku. Ještě že už se urodila slibovice. Mám slíbenou.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#45 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 13:51

wetu napsal/a:
Jó dát par čechů dohromady a říct důrazně ne - to nejde ani v geocachingu. Raději těm podvodníkům, ač jsou skoro nebo zdánlivě neškodní, zametem cestu a počkáme až se rozmnoží nebo něco dalšího vymyslí...Snahu vhodně převrátíme a hezky počkáme a pak to kopnem do ztracena...Končím s diskusí a jdu raději upravovat ty keše. Wetu


Stoprocentni souhlas. +bejcci + Modrak.
Byt osocovan z netolerantnosti, kdyz se ohradim, aby mi nekdo nes.al na hlavu, je stejne blbe jako "politicka korektnost", kdy se zlodej oznacuje jako "sberac", aby se naaahodou nekdo nedotkl jeho nerovnomerne osobnosti.

Tim vic se tady divim nekterym ownerum s vice zalozenymi kesemi, ze to taky relativizuji a de facto omlouvaji.

Jdu taky neco uzitecneho delat.
  • 0

#46 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 16:53

Teď mě velmi pobavila jedna věc. Chtěl jsem se podívat, kdo je MirekDusin, protože mě zajímalo, co je zase tohle za nesmysl. Byl jsem přeměrován na Finální kešky. A objevila se mi zpráva, že mám zamezený přístup. Moje IP adresa je blokována. To by mě fakt zajímalo, za co. :D Jestli takhle blokují celou republiku, pak jim ten kšeft asi moc fungovat nebude. :D
  • 0

#47 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 17:11

No jo, fakt jo... Já taky... A to jsem fakt nevinnej :-D
  • 0

#48 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 17:20

Tak já taky, ale já sem v tomto případě vinen, páč jsem jim napsal ostrou nótu ohledně propagace na mých keších... :D
  • 0

#49 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 17:38

Blokuje PHPčkem celou republiku. Zkusil jsem slovenskej a americkej anonymizer, přes oba se tam dostanu. Přes jakejkoliv českej či z jakéhokoliv počítače nebo mobilu u nás vyskočí pouze tato hláška. Otázkou však je, jaký pro něj má smysl vést web který bude pro celou republiku blokovaný ;). Ale chápu, vždyť přeci přesně o tohle nám jde :).
  • 0

#50 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 18:14

Blokuje na pár vteřin. Pak to tam skočí. Prostě si hraje s PHP. Jako cvičení v programování to beru. Jako výsledek to radši nekomentuju.
  • 0

#51 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 19:28

Kdyby někoho zajímalo, co se to vlastně dělo, tak přes SZ poskytnu technické dataily. Ale dá se to pojmout i jako mysterka bez bodu. :-)
  • 0

#52 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 22:20

Žádné SZ, co je šeptem, to je čertem. Jen to napiš veřejně. ;)
  • 0

#53 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 23:25

veřejně by tomu nikdo nevěřil
  • 0
Už s chmurným mírem shází den a samo slunce těžkou hlavu skrývá. jen zprostit toho kdo je nevinen a ztrestat provinilé ještě zbývá. Však věčně bude srdce jímat znova žal Juliin a bolest Romeova.

#54 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 23:27

Osobně se mi taky vůbec nelíbí způsoby propagace toho severu. Spíš mám ale chuť do listingu svých keší co mají v databázi, dát nějaký text ve smyslu: nepoužívejte finalky, rád poradím sám. Co se dohodnout na nějakém obecném odsuzujicim textu a jeho umístění do našich keší? Násilí plodí další násilí a proto bych dal přednost pasívnímu odporu. Taky si myslím, že nejlepší obranou je dělat pěkné mysterky,které nebude mít nikdo chuť ošulit a v tomto ohledu se wetu nemáš čeho bát :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#55 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 8:07

sovidoupe napsal/a:
Osobně se mi taky vůbec nelíbí způsoby propagace toho severu. Spíš mám ale chuť do listingu svých keší co mají v databázi, dát nějaký text ve smyslu: nepoužívejte finalky, rád poradím sám. Co se dohodnout na nějakém obecném odsuzujicim textu a jeho umístění do našich keší?


Není to, náhodou, ještě lepší reklama, než spamování keší logy s informací o finálkách ?

Už několikrát tu od různých jedinců zaznělo, že oni to nechtějí počítat, ale dojít si na finálku. Takové rada nezajímá, chtějí souřadnice :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#56 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 8:32

Kolombo: Nemyslím. Kdo mi napíše, tomu rád poradím. Klidně i celé souřadnice. Na naší zvonkovou jsem už i spoustu lidí přímo dovedl. Mám radost, když si alespoň zkusí poslechnout a hádat...a to všechno se pak objeví v logu...a o ty nám všem jde ne? Finálky tuhle interakci přeskočí a pak se loguje jen tftc...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#57 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 9:15

Využívači finálek by si taky měli uvědomit, že aby získali souřadnice jedné, musí nejprve najít takovou keš, která tam ještě není. Což bude za chvilku problém. A za poskytnuté souřadnice dostanou souřadnice zase jen jedné. A jediným, kdo na tom všem nakonec získá, je ten, komu stránky patří, protože jako jediný bude mít přístup ke všem keším. A využívači ho ještě krmí.
  • 0

#58 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 9:29

Smrk napsal/a:
Využívači finálek by si taky měli uvědomit, že aby získali souřadnice jedné, musí nejprve najít takovou keš, která tam ještě není. Což bude za chvilku problém. A za poskytnuté souřadnice dostanou souřadnice zase jen jedné. A jediným, kdo na tom všem nakonec získá, je ten, komu stránky patří, protože jako jediný bude mít přístup ke všem keším. A využívači ho ještě krmí.

To je podle dosavadních testů patrně hlavní důvod celého webu. Jen nasává souřadnice a nové kešky nezveřejňuje. (A když už nějaká projde stejně je falešná... ;))
  • 0
Už s chmurným mírem shází den a samo slunce těžkou hlavu skrývá. jen zprostit toho kdo je nevinen a ztrestat provinilé ještě zbývá. Však věčně bude srdce jímat znova žal Juliin a bolest Romeova.

#59 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 9:53

Smrk napsal/a:
Využívači finálek by si taky měli uvědomit, že aby získali souřadnice jedné, musí nejprve najít takovou keš, která tam ještě není. Což bude za chvilku problém. A za poskytnuté souřadnice dostanou souřadnice zase jen jedné. A jediným, kdo na tom všem nakonec získá, je ten, komu stránky patří, protože jako jediný bude mít přístup ke všem keším. A využívači ho ještě krmí.

Přesně tohle jsem napsal v jednom z těch smazaných vláken. A snad si to uvědomí co nejvíc lidí.
Owner poradí líp. A kamarádská rada se cení víc, než vyžírkův web.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#60 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 11:18

Smrk napsal/a:
Využívači finálek by si taky měli uvědomit, že aby získali souřadnice jedné, musí nejprve najít takovou keš, která tam ještě není. Což bude za chvilku problém. A za poskytnuté souřadnice dostanou souřadnice zase jen jedné. A jediným, kdo na tom všem nakonec získá, je ten, komu stránky patří, protože jako jediný bude mít přístup ke všem keším. A využívači ho ještě krmí.

To je fáze 2.
Pak přijde fáze 3 "prodám databázi finálek za XYZ Kč"
Jako obvykle.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama