Přejít na obsah


Fotka

Pomoc se zlikvidováním finálek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
180 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:50

A nejni vono to jedno s druhým?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#22 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 19:56

Citecka napsal/a:
A nejni vono to jedno s druhým?


No prakticky je a to o osobní svobodě. Pricemz v jednom případě ti ji narušuje blbec otravující, kde jen to jde a v druhém lidi, kteří ukazují "tu-jedinou-a-pravou-cestu-geocachingu". Napsal bych i ono proslulé Howg, ale přijde mi to trochu nemístné...
  • 0
Užívej života...

#23 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:21

Bohužel jeden prý kačer minulý týden upnul na torrenty kompletní databázi někdejšího serveru finalky.cz :(
  • 0

#24 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:22

Ta se stane neaktuální... A málokdo to tam najde...
  • 0

#25 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:23

puczmeloun napsal/a:

Citecka napsal/a:
A nejni vono to jedno s druhým?


No prakticky je a to o osobní svobodě. Pricemz v jednom případě ti ji narušuje blbec otravující, kde jen to jde a v druhém lidi, kteří ukazují "tu-jedinou-a-pravou-cestu-geocachingu".


No, a v tom se právě mejlíš; ovšem jde o poměrně oblíbený omyl.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#26 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:35

Citecka napsal/a:

puczmeloun napsal/a:

Citecka napsal/a:
A nejni vono to jedno s druhým?


No prakticky je a to o osobní svobodě. Pricemz v jednom případě ti ji narušuje blbec otravující, kde jen to jde a v druhém lidi, kteří ukazují "tu-jedinou-a-pravou-cestu-geocachingu".


No, a v tom se právě mejlíš; ovšem jde o poměrně oblíbený omyl.


A pointa? Vysvětlení?
  • 0
Užívej života...

#27 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:40

Hele, NO FLAME (i když jsem to odstartoval; sorry). Zpátky do lodiček.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#28 prodej49cwg

prodej49cwg

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:21

drowned napsal/a:
Bohužel jeden prý kačer minulý týden upnul na torrenty kompletní databázi někdejšího serveru finalky.cz :(


Ono ta databáze byla asi měsíc i na ulozto.cz...
  • 0

#29 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:34

prodej49cwg napsal/a:
Ono ta databáze byla asi měsíc i na ulozto.cz...


Aha, to nevím. Ale už mám asi nick kačera, kterej to udělal.
  • 0

#30 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:42

No já bych mu poblíž bydliště udělal takový malý eventík...:) A jak říkáme my strojaři...vzal bych mu rozměr přes zuby..:D:D:D
  • 0

#31 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:50

Harwey, dovol abych Ti Zvedl palec, dokonalé pobavení při večerní siestě Tvým příspěvkem :-)))
  • 0
Vložený obrázek

#32 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:58

No já možná taky vím dva nicky od koho ty finálky pocházejí.
  • 0

#33 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 22:37

Ja bych si nedelal iluze o nejakem masivnim vyuzivani teto sluzby... nicmene nejefektivnejsi postup je v systematickem zanaseni nesmyslnych informaci... staci ca 10 az 20 lidi, aby kazdy zanesl ca 10 až 20 novych krabicek se ZARUCENE PRAVYMI informacemi a v silach admina neni, aby to vsechno odfiltroval... Stejne tak je potreba spamovat admina informacemi o tom, ze nejaka souradnice PROSTE NESEDI, NEKDO ASI ZAMERNE NAHRAL SPATNOU SOURADNICI... (toto je potreba delat u nejnoveji nahranych dat, jsou na konci vyctu)... Jakmile se kdokoliv, kdo pracne nahral relevantni finalku a dostal za ni pristupovy kod k jine finalce o tento pristupovy kod diky zanesene chybe pripravi, pak bude a) nasrany a neduverivy ke sluzbe, B) prudit provozovatele, ze pozaduje nahradu apod. Jakmile bude admin zahlcen informacemi o neplatnych souradnicich, nebude schopen rozlisit, ktera informace je pravdiva a ktera smyslena (od utocnika) a bud smazne preventivne kazdy podezrely zapis (zprvu pravdepodobnejsi), nebo se bude snazit kazde hlaseni analyzovat (nerealne), nebo se na jakoukoliv reakci vykasle (pozdeji pravdepodobne). Uvedomme si, ze autor to dela ve volne chvili pro zabavu, nema na tom zadny zisk, pouze urcita drobna rizika a male naklady. Jakmile by mu provozovani melo zabrat nejaky dalsi cas, jakmile bude zavalen realnymi ci smyslenymi pozadavky, prestane se svym "uzasnym projektem" zabyvat.
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#34 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 23:51

Efektivnější je upozornit na tyto stránky Groundspeak a zanést je jako zdroj nelegálně získaných informací do rejstříků jako SiteAdvisot, WOT, Avast - hodnocení webů,... Doporučuji zejména sem: http://www.siteadvis...erfeedback.html
  • 0

#35 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 0:55

Ale no tak, podle mne kvůli tomu děláte zbytečný humbuk. Existence takového webu nám bábovičky nezboří. Morálně je to samozřejmě špatné a nejhorší je podle mne ono spamování listingů. Ale proti tomu není obrany. Pokud Groundspeak zabanuje účet, spamer si vytvoří nový. Banování IP je ošidné. Nevím, jestli to Groundspeak vůbec používá. Časem to ale záškodníka přestane bavit. Vzpomeňte, že jeden podobný web už v minulosti umřel na úbytě. Útoky na server jsou nesmysl. Hacknutí databáze nebo obsahu si pravděpodobně provozovatel opraví za zálohy. A DOS útoky jsou už naprostá zhůvěřilost, protože to neoohrozí onen web, ale hostingový server, na kterém to běží. A hlavně nevěřím, že by někdo z kačerů měl schopnosti toto provést. Než plkání na fóru, věnujme se raději zakládání kvalitních keší.
  • 0

#36 mmandys

mmandys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 8:36

ano, finálky mě ser.. , tak jako většinu, ale v úplném počátku je vlastně problém v těch z nás, kteří se sníží k tomu aby si tam našli nějakou tu finálku kterou jsou nechtějí/neumějí vyluštit, projít multinu a pod, a ještě za to jsou ochotni poskytnout finále nějaké jiné. a že takoví mezi námi určitě jsou... a přitom je to jenom hra zanesení chybnými údajemi by bylo dobré řešení :-)
  • 0

#37 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 8:49

Hamaci napsal/a:
Ale no tak, podle mne kvůli tomu děláte zbytečný humbuk. Existence takového webu nám bábovičky nezboří.

Ono to v existenci webu přešlo postupně, při založení tématu šlo ještě o spamování z tohoto účtu, který je v tuto chvíli již zamčený (kolikátý jeho už?) a všechny logy jsou smazány...
  • 0

#38 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 10:41

mám pocit, že je to boj s větrným mlýnem;) těch webů na finálky jsem koukal, že už je víc, všude po internetu lítají databáze finálek, takže finální souřadnice 90% mysterek a multin jsou už ověřený, tudíž nahrávání chybných by žádný výrazný výsledek nepřineslo. Já říkám, kdo si chce hru zkazit, nechce si hezkou multinu projít, jeho mínus, on přijde o zážitky s tím spojené, on nebude mít u pivka co vyprávět, maximálně se pochlubí bambilionem bodů, za které si nic nekoupí...
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 11:38

prazskychytrak napsal/a:
mám pocit, že je to boj s větrným mlýnem;) těch webů na finálky jsem koukal, že už je víc, všude po internetu lítají databáze finálek, takže finální souřadnice 90% mysterek a multin jsou už ověřený, tudíž nahrávání chybných by žádný výrazný výsledek nepřineslo.
Já říkám, kdo si chce hru zkazit, nechce si hezkou multinu projít, jeho mínus, on přijde o zážitky s tím spojené, on nebude mít u pivka co vyprávět, maximálně se pochlubí bambilionem bodů, za které si nic nekoupí...


Palec nahoru
  • 0

#40 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 11:53

S větrnými mlýny je třeba bojovat. Nikde není napsáno, který ten zdroj je ten pravý.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama