Přejít na obsah


Fotka

Pomoc se zlikvidováním finálek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
180 odpovědí na toto téma

#101 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 11:25

Z hlediska práva lze konstatovat, že kdo jednou ty hádanky vyluští, tak má právo si s výsledky dělat, co chce. Za to, že je poskytne i jinému, nemáte právo ho odsuzovat. Takže já prosím a žádám jenom své kolegy, kteří jsou ochotni mi pomoci, ti ostatní se k tomu nemusí nijak vyjadřovat a nemusí se cítit být moji žádostí nijak vázáni. B)
  • 0

#102 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 11:31

shaman3 napsal/a:
Z hlediska práva lze konstatovat, že kdo jednou ty hádanky vyluští, tak má právo si s výsledky dělat, co chce. Za to, že je poskytne i jinému, nemáte právo ho odsuzovat. Takže já prosím a žádám jenom své kolegy, kteří jsou ochotni mi pomoci, ti ostatní se k tomu nemusí nijak vyjadřovat a nemusí se cítit být moji žádostí nijak vázáni.

B)


Začínáš mi tím právem připomínat jednoho kačera, který loví kešky po stech i tisících během pár dní. Vykašli se na právo a koukni na to z hlediska rozumu.
  • 0

#103 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 11:47

Že si dycky berou právo do huby ty největší šmejdi.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#104 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 11:50

Možná protože jsou chytřejší, než ti, co si berou do huby nadávky a urážky. ;)
  • 0

#105 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 12:03

Zdravý selský rozum - to je, oč tu běží. Chápu, že sama ženská v přírodě je poněkud riziková záležitost :o , a taky, když jich tam jde spolu víc :P:p:p, tak může každá vyluštit jednu nebo víc mysterek a odlovit je společně. Já u svých mysterek přímo souřadnice nikomu, kdo mi napíše, že je to luštění na něj těžké, nesdělím, ale zkontroluji mu jeho jednotlivé kroky výpočtu a napíšu, kde se spletl.
  • 0

#106 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 12:33

shaman3 napsal/a:
Možná protože jsou chytřejší, než ti, co si berou do huby nadávky a urážky. ;)


Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#107 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 13:02

Uprimne si myslim, ze tady resite pi..viny. Kazdej si prece tuhle hru hraje tak, jak chce, ne? A kdyz chcete travit desitky hodin u pocitace lustenim, je to vase vec. Ja osobne si radsi zajdu do lesa a na nejaky otazniky s..u. Nemusite ale kazit zabavu ostatnim, kdoz si chteji nasbirat nejaky ty body bez sezeni u kompa. Ono to je lehky udelat slozitou kes a bavit se tim, ze na ni prijde pet lidi za rok. Asi si taky jednu takovou udelam, abych vas pochopil.:o:o:o Kdyby nekdo chtel, mam nejaky finalky. Nejak jsem ale linej je i lovit.:D:D:D
  • 0

#108 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 13:13

No, zase v těch tvejch vývodech, rasg, čtu: "owneři, koukejte makat, ať se můžu bavit. A koukejte makat, JAK JÁ CHCI. Jestli ne, tak si zase JǍ udělám, co chci." Taky bych rád viděl, jak se hodinama sezení u kompa luští dlouhá multina. Gratuluju. Teze, že owneři složitých kešek kazí hru ostatním, co si chtějí nasbírat nějaký ty body, je vskutku brilantní.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#109 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 13:23

Citecka napsal/a:


Gratuluju. Teze, že owneři složitých kešek kazí hru ostatním, co si chtějí nasbírat nějaký ty body, je vskutku brilantní.


to jsi viděl v křištálový kouli? Kde jsi to četl? Nebo si myslíš, že to tak myslel?
  • 0

#110 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 14:30

drowned napsal/a:
Bohužel jeden prý kačer minulý týden upnul na torrenty kompletní databázi někdejšího serveru finalky.cz :(

Tak kdo je má? To co se najde na google, je podle mě blbost, to snad nemůže mít 782 MB, to je strašně moc.
  • 0

#111 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 14:53

shaman3 napsal/a:

drowned napsal/a:
Bohužel jeden prý kačer minulý týden upnul na torrenty kompletní databázi někdejšího serveru finalky.cz :(

Tak kdo je má? To co se najde na google, je podle mě blbost, to snad nemůže mít 782 MB, to je strašně moc.
...

protože to je kompilace asi deseti různých zdrojů různě starých a různě "nakažených". Hledat v tom správně souřadnice - to je jak porovnávat septuagintu a kumránské svitky.
  • 0

#112 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 14:56

Hmm, jsem si to myslel, že to bude nějaké zfalšované. A ty máš ty správné? Poskytneš?
  • 0

#113 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 15:36

správné mohou být jen ty, které si sám spočítáš, nebo ty, které ti poskytne důvěryhodný zdroj. Já pro tebe nejsem důvěryhodný zdroj, protože mne neznáš. A navíc stejně jsem někdo jiný. I kdybych ti je dal nemohl bys tomu věřit.
  • 0

#114 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 15:49

Neblbni, to je na šamana moc složitý :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#115 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 16:59

Pepo, jak je možné, že sem shaman ještě pořád může psát a rozdmýchávat flejmy? To, co se šíří přes torrenty je tak nakažené, že hledání pravdy je tam jak již výše zmíněné porovnávání svitků. Vyjde daleko rychleji si souřadnice spočítat.
  • 0

#116 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 17:31

miki6 napsal/a:

Citecka napsal/a:


Gratuluju. Teze, že owneři složitých kešek kazí hru ostatním, co si chtějí nasbírat nějaký ty body, je vskutku brilantní.


to jsi viděl v křištálový kouli? Kde jsi to četl? Nebo si myslíš, že to tak myslel?


Pisi jen o mysterkach, multi mi nevadi, protoze kvuli nim musis ven. Bohuzel jsem predtim lovil s navigaci bez listingu, tak jich moc ulovenych nemam. Ted uz jsem ale na tom jinak. Mystery nelustim, pouze lovim pri hromadnych odlovech a sem tam se povede neco BF.
Je to kazdyho vec, jak kes ulovi. Tak proc nekomu branit v tom, aby si souradnice nekde nasel misto sezeni u kompa. Co branit, systematicky chtit znicit server k tomu zrizeny. Kdyz vam to vadi, tak si toho nevsimejte. Jak maly decka na pisku. Ten ma vetsi kyblik s hezci lopatickou, tak mu ho rozbiju.:D:D:D
  • 0

#117 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 17:38

rasg napsal/a:
Kdyz vam to vadi, tak si toho nevsimejte.


NoC.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#118 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 17:40

shaman3 napsal/a:
Možná protože jsou chytřejší, než ti, co si berou do huby nadávky a urážky. ;)

To asi moc chytrej nebudes, kdyz to co jsou jini schopni vylustit, ty potrebujes prozradit.
  • 0

#119 ostende

ostende

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 19:01

citecka se nejak rozjel v tento revolucni cas, kdyzsi finalek nekdo nebude vsimat tak pozor na nej ;)
  • 0

#120 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 21:35

Citecka napsal/a: Gratuluju. Teze, že owneři složitých kešek kazí hru ostatním, co si chtějí nasbírat nějaký ty body, je vskutku brilantní.

Podepisuju! Podvodníci už opravdu neví, co by se vymysleli na obhajobu svých švindlů, je to k poblití .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama