Přejít na obsah


Fotka

Pomoc se zlikvidováním finálek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
180 odpovědí na toto téma

#121 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 22:28

rasg napsal/a:
...
Nemusite ale kazit zabavu ostatnim, kdoz si chteji nasbirat nejaky ty body bez sezeni u kompa.
.....


Nekazíš mi, náhodou, hru tím, že dáváš keše na kopec, kam nejde dojet na kole ? Koukej to předělat :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#122 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 23:02

kolombo napsal/a:

rasg napsal/a:
...
Nemusite ale kazit zabavu ostatnim, kdoz si chteji nasbirat nejaky ty body bez sezeni u kompa.
.....


Nekazíš mi, náhodou, hru tím, že dáváš keše na kopec, kam nejde dojet na kole ? Koukej to předělat :-D


Ok, predelam ty kesky na kopcich na nevylustitelny mysterky a nedostanes se uz k nim vubec.:D:D:D:D
A abych udelal radost ostatnim, tak jsem uz na ten server jednu kesku dal a jednu dnes vecer nasel, kdyz jsme jeli z kina.:D:D:D A jakej jsem mel z toho krasnej pocit, kdyz jsem nasel kesku a nemusel si kvuli tomu lamat hodinu hlavu u pocitace.;););)B)
  • 0

#123 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 23:07

Opět se mi chce strašlivě blít... :(
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#124 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 23:26

burg napsal/a:
Opět se mi chce strašlivě blít... :(


Tak hlavne ne na kompa, pokud prave lustis.:D:D:D
  • 0

#125 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 23:30

rasg napsal/a:

burg napsal/a:
Opět se mi chce strašlivě blít... :(


Tak hlavne ne na kompa, pokud prave lustis.:D:D:D


Jak tak na to koukam, tak ty tvy mysterky bych si naopak rad vylustil. Pokud to pobavi, nemam nic proti. S zenou mame taky jednu takovou.
http://www.geocachin...aspx?wp=GC2CN33
  • 0

#126 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 18 listopad 2012 - 7:36

Nevim, jestli to tu nekdo rikal, nechce se mi procitat cele vlakno, ale s jistotou muzu tvrdit, ze pravym majitelem toho webu je {smazán osobní údaj}, Mánesova 1014, 36301 Ostrov, igorpocta@gmail.com. Na GC foru treba zde: http://www.geocachin...hp?lookup=42472 Tento kontakt je overeny, na PM klidne zaslu jak je overeny.
  • 0

#127 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 15:21

kapsa napsal/a:

Citecka napsal/a: Gratuluju. Teze, že owneři složitých kešek kazí hru ostatním, co si chtějí nasbírat nějaký ty body, je vskutku brilantní.

Podepisuju! Podvodníci už opravdu neví, co by se vymysleli na obhajobu svých švindlů, je to k poblití .... :(

Ježíííš to je teda teorie lol to zase vymyslel koumák
:D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#128 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 18:05

Betax napsal/a:
Nevim, jestli to tu nekdo rikal, nechce se mi procitat cele vlakno, ale s jistotou muzu tvrdit, ze pravym majitelem toho webu je {smazán osobní údaj}, Mánesova 1014, 36301 Ostrov, igorpocta@gmail.com. Na GC foru treba zde: http://www.geocachin...hp?lookup=42472

Tento kontakt je overeny, na PM klidne zaslu jak je overeny.


zkousel jsem ho najit i na gc.com, ale tam pod touto prezdivkou bohuzel neni.... :-(
  • 0

#129 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 20:54

Info pro všechny, kteří mě kontaktovali:
Pochopitelně, máme mezi sebou zrádce. Děkuji mu, že mi teorii ověřil ani ne za 40 minut. ;)

  • 0

#130 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 21:32

R 206 napsal/a:Pochopitelně, máme mezi sebou zrádce.

Předpokládám, že ten, co spískal finálky, se taky ozval. Pokud jsi pokyny poslal každému, kdo se ozval, pak jsi naivní a jinak to ani dopadnout nemohlo.
  • 0

#131 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 21:51

Pokyny jsem poslal každému, ovšem to ničemu nevadí. Kdo je zainteresován,ví :-)
  • 0

#132 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 22:35

barbus61 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Možná protože jsou chytřejší, než ti, co si berou do huby nadávky a urážky. ;)

To asi moc chytrej nebudes, kdyz to co jsou jini schopni vylustit, ty potrebujes prozradit.

Však já netvrdím, že jsem chytrej, možná jsem jen chytřejší než ti, co mě tu zbytečně uráží. To ale neznamená, že nejsem blbej. Sorry, ale nechce se mi luštěním zbytečně ztrácet čas, raději jdu za cílem přímočařeji, také už jsem sice některé lehčí mysterky v minulosti vyluštil, myslím si ale, když pak vidím ty logy "pomohl geokolega, pomohl owner, pomohl přítel na telefonu, vyluštil ten a ten, ..." tak není nic špatného odlovit za pomoci finalkyCZ. Já fakt nezávidím těm geokolegům, kterým někdo pomohl, tak nezáviďte ani vy těm geokolegům, kterým pomáhají finálkyCZ. Nechte nás prostě, ať si hrajem tu hru každý po svém. Tohle vaše moralizování mi přijde fakt zbytečné. Možná, že když zapátráte v paměti a poctivě si při tom sáhnete do svědomí, tak zjistíte, že jste také vše nevyluštili sami, že vám s tou a tou mysterkou někdo pomohl.
  • 0

#133 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 22:53

shaman3 napsal/a:
Sorry, ale nechce se mi luštěním zbytečně ztrácet čas, raději jdu za cílem přímočařeji, také už jsem sice některé lehčí mysterky v minulosti vyluštil, myslím si ale, když pak vidím ty logy "pomohl geokolega, pomohl owner, pomohl přítel na telefonu, vyluštil ten a ten, ..." tak není nic špatného odlovit za pomoci finalkyCZ. Já fakt nezávidím těm geokolegům, kterým někdo pomohl, tak nezáviďte ani vy těm geokolegům, kterým pomáhají finálkyCZ. Nechte nás prostě, ať si hrajem tu hru každý po svém. Tohle vaše moralizování mi přijde fakt zbytečné.

No, já teda nevím, ale požádat ownera o radu mi přijde daleko férovější, než si někde jenom opsat souřadnice.
Bohudík (mám li to takto napsat) valná většina hraje geocaching.
Co hraješ ty za hru. Nějakou bodohoničku :D
  • 0

#134 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 22:58

Geocaching je dle mě hlavně o hledání keší podle souřadnic a ne o luštění šifer nebo doprošování se ownera o radu. Ale mě přesto nevadí, že ty tu šifru vyluštíš, já tě nechávám hrát tu hru tak, jak to chceš ty, tak prosím nechej i ty mě hrát tu hru tak, jak se chce mě. Dle pravidel je pro uznání nálezu rozhodující zapsání logu do logbooku a ne vyluštění šifry nebo žádost ownera o radu. Takže si to prosím všichni moralizátoři srovnejte konečně v hlavě a přestaňte tu zbytečně moralizovat svými ryze subjektivními názory na to, co je férové a co je neférové.
  • 0

#135 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:12

shaman3 napsal/a:
Geocaching je dle mě hlavně o hledání keší podle souřadnic a ne o luštění šifer. Ale mě přesto nevadí, že ty tu šifru vyluštíš, já tě nechávám hrát tu hru tak, jak to chceš ty, tak prosím nechej i ty mě hrát tu hru tak, jak se chce mě.

No vždyť jo. Hraj si to podle sebe a když ti to přináší radost, tak přeci ,, o tom to je´´
Jediný co je, tak se nesmíš divit lidem, kteří tu hru chtějí a hrajou, podle jejich pravidel.
Pro mě, za mě, najdi si podle získaných souřadnic mysterek kolik chceš, ale třeba já, když nějakou nevyluštím, nebo na ní nemám, tak jí holt neodlovim. Tak už to je.
Hraj dál, nenech si to znechutit a třeba někdy zkus nějakou tu mysterku vyluštit, možná, že z ní budeš mít za čas o něco větší radost, než *mysterkotradičky*
Ahoj
  • 0

#136 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:16

Já se přece nedivím lidem, kteří tu hru chtějí hrát podle sebe, jen ať si to tak hrají, já se jenom divím tomu, že tu jsou lidi, kteří nechtějí dovolit jiným lidem, aby si to hráli podle sebe. ;)

Jinak docela dobře tu vaši snahu zlikvidovat finalkyCZ tu zhodnotil tento geokolega:

kalgan napsal/a:
Nekonečná debata o absolutních kravinách. Podmínka logu je zápis do logbooku. Tak nevím co tady furt řešíte proboha. Boga jego.

A já mu tleskám. Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#137 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:28

shaman3 napsal/a:
já se jenom divím tomu, že tu jsou lidi, kteří nechtějí dovolit jiným lidem, aby si to hráli podle sebe. ;)

No tak, dneska už naposled, za chvíli jdu spát.
To je asi tak, jako by si se divil tomu, že někdo nechce pochopit, že se maratonský běh musí běžet a že není fér vůči ostatním, ho odjet třeba na kole.
Ale fakt, neřeš to. Lov si podle svého. Akorát se nepouštěj do diskusí s těma co to hrají, nebo chtějí hrát podle pravidel.
Ahoj
  • 0

#138 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:35

No to je právě ono, připadá mi, že ti moralizátoři ty pravidla ani nikdy nečetli, vytvářejí si tu ale svá vlastní pravidla, což by snad ani tak nevadilo, kdyby si je vytvářeli jen pro sebe, jenže oni dokoce ještě nutí ostatní, aby se jimi také řídili !!! Žádná pravidla nepožadují pro uznání nálezu mysterky vyluštění šifry nebo doprošování se ownera o radu. Důležitý je jen a pouze zápis v logbooku.

To je tedy asi tak, jako by jsi v cyklistickém závodě nutil jeho účastníky, aby šli do cíle pěšky. Ahoj.
  • 0

#139 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:45

Víš, on tenhle prasáckej přístup je i dost jasným vyjádřením toho, jaký máš názor a úctu k té práci ownera co s takovou keškou měl, než takovou věc vymyslel... A že některé kousky té práce, a především myšlení (kterého Ty se asi štítíš), daly opravdu hodně.
  • 0

#140 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 23:47

Důležitá je spousta věcí, šamane. Některý maj velebný názvy, jiný docela vobyčejný, ale jak říkáš, ke slušnosti není možný někoho nutit (i když... B) ). Jenže ty seš halt póvl a tak si musíš tu svojí nevycválanou neslušnost furt obhajovat. Dělej co dělej, hnojník fialkama nevyvoníš.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama