Přejít na obsah


Fotka

Mapa kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 20:08

Ahoj, mám takový problém: Nefunguje mi funkce mapa kešek. Označím kešky, zvolím: Seznam -- mapa kešek. Zobrazí se mi mapa, ale v ní žádné kešky ani waypointy. Používám Operu. Nevíte někdo, co s tím?
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#2 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 20:10

Popina napsal/a:
Ahoj,
mám takový problém: Nefunguje mi funkce mapa kešek. Označím kešky, zvolím: Seznam -- mapa kešek.
Zobrazí se mi mapa, ale v ní žádné kešky ani waypointy. Používám Operu. Nevíte někdo, co s tím?


Kešky nemusíš mít označené, zobrazí se ty co jsou načteny v seznamu.
Zkusil si zvolit tlačítko "refresh"?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#3 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 20:10

Že by Refresh? Nebo se podívej do Tools > Filter , jestli je všechno zaškrtnuté.
  • 0

#4 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 20:12

Refresh jsem samozřejmě zkoušel. Žádná změna
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#5 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 21:18

http://geoget.ararat...y:mapa_kesi#faq ?
  • 0

#6 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 21:52

Jen takovy napad. Rano jsem si vyjimecne vyfiltroval do mapy i nalezene kesky a pak se vztekal proc je nevidim. Nejak mi hned nedoslo, ze si zobrazeni musim povolit ve filtru :) Neni to i tvuj pripad?
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#7 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2012 - 22:44

ne, mě to nejelo nikdy a nevím proč. Do oceánu mi to neukazuje :) Prostě Brno, ale nejsou tam keše
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 1:05

Zkus si nastavit jiný prohlížeč a hned uvidíš jestli je to prohlížečem nebo někde jinde. Tak mi napadá, že by prohlížeč mohl mít nastaveno nějaké bezpečnostní opatřeí ohledně stránek z lokálního disku.
  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 8:13

To je známý příklad s Chromem, který odmítá skriptem spouštět soubory z disku. Lze mu to předepsat příkazem při spuštění, ale když už je spuštěný, jen otevře nové okno a příkaz ignoruje. A protože ho mám spuštěný skoro pořád, cachemapu musím otvírat v IEXP. Ten zase chce paranoidně odklepat, že spouštím skripty. Operu neznám, nevím jak je na tom s bezpečností a paranoidou.
  • 0

#10 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2012 - 12:21

opera je na tom tak jak je to popsano v tom FAQ co jsem sem linkoval
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 10:58

Dá se nějak nastavit filtr pro zobrazení bodů? Po každém načtení mapy odklikávám waypointy :( Neda se to někde nastavit? Dík za radu.
  • 0

#12 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 21:34

v datadir\map\mapa.html kolem radku 73 je
<td class="filter-wpt"><b><input type="checkbox" id="chkWpt" checked="checked" value="ON">Waypoints</b></td>[/checked]
zkusil bych zmenit na
[code]<td class="filter-wpt"><b><input type="checkbox" id="chkWpt" >Waypoints</b></td>

  • 0

#13 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 21:35

v datadir\map\mapa.html kolem radku 73 je
<td class="filter-wpt"><b><input type="checkbox" id="chkWpt" checked="checked" value="ON">Waypoints</b></td>
zkusil bych zmenit na
<td class="filter-wpt"><b><input type="checkbox" id="chkWpt" >Waypoints</b></td>

  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 16:36

mikrom napsal/a:

Dík, vyzkouším :)
  • 0

#15 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 11:37

Přidám se k dotazu o nefunkční mapě, nemusí se předem něco nastavit v geogetu? Po kliknutí na ikonu mapa kešek se otevře googlemap s oblastí kde by měly být keše, ovšem nezobrazí to ani jednu. Nepomůže ani refresh, filtr je zaškrtaný, je to nefunkční v IE, Maxthon ani Firefox... Neví někdo co s tím?:(
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 11:40

No, v geogetu si pred tim musis zobrazit (nejcasteji vyfiltrovat) ty kese, ktere chces zobrazit. A az pak mackat tlacitko pro zobrazeni mapy. Zobrazene kese se ti vyexportuji pro zobrazeni v mape.
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 12:32

Popina napsal/a:
ne, mě to nejelo nikdy a nevím proč. Do oceánu mi to neukazuje :) Prostě Brno, ale nejsou tam keše


A neni to popsano tady? Zejmena casti FAQ bych se venoval.

EDIT: a pomuze, kdyz ukoncis browser a kliknes na tu ikonku pri nespustenem browseru?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 15:39

HaLuMa napsal/a:
No, v geogetu si pred tim musis zobrazit (nejcasteji vyfiltrovat) ty kese, ktere chces zobrazit. A az pak mackat tlacitko pro zobrazeni mapy. Zobrazene kese se ti vyexportuji pro zobrazeni v mape.

Halumo toto sem opoměl dodat, samozřejmě keše vyfiltrovany a nachystany k exporu mám, přesto se mi otevře pouze mapa, nikoli mapa i s kešema..:(

Gorde tam to mám pročteny, nepomáhá nic z těch rad a nepomůže ani kliknutí na ikonu při zavřeném browseru..
  • 0

#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 16:10

A není to (opět) paranoidním prohlížečem, který nechce spouštět skriptem soubory z disku? Zkus IEXP, já ho právě na to používám, protože jsem se ještě nedostal k tomu, abych zkusil poladit Chromeplus. Ale i IEXP mě upozorní na nebezpečnou akci a musím to dvakrát potvrdit. Taky jsem to ještě nezkusil nastavit. Pokud máš nastavené nějaké hodně paranoidní bezpečnostní pravidlo, možná to prostě ignoruje bez upozornění.
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 16:15

jednoduchy test - jakmile ta mapa nabehne, tukni vpravo na Tools a tam dej zalozku 'legend'. Jsou tam vypsane ikonky pro vsechny druhy kesi a waypointu? ANO - pak tio paranoidni prohlizec neni, protoze toto se nacita take ze souboru NE - pak to paranoidni prohlizec je, a stale plati to, co napsal Mikrom uz 17.11.2012 21:18.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Seznam (1)

Reklama