Přejít na obsah


Fotka

Adopce cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 wampaCZ-65715

wampaCZ-65715

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2012 - 17:25

U cache http://coord.info/GC1AJYK jsem si vsiml nabidky adopce, ale trochu se obavam ze to tam moc lidi neprecte, tak se kdyztak ownerovi ozvete.
  • 0

#2 wampaCZ-65715

wampaCZ-65715

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 16:57

Dalsi cache u ktere jsem si vsiml, ze ji autor nabizi k adopci

http://coord.info/GC29N08
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 09 prosinec 2012 - 17:35

wampaCZ napsal/a:
Dalsi cache u ktere jsem si vsiml, ze ji autor nabizi k adopci


Dvě keše na okraji Prahy hledají nové ownery, druhou možností je archiv.
GC1AJYK
a
GC29N08

příště GC kód prosím obal do tagu "cache" - najdeš pod okénkem pro psaní příspěvku - mimojiné je po najetí myší vidět název
[cache ]GC29N08[/cache ] (bez mezer)

  • 0

#4 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 18:42

Kadernici beru ;-)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 11:14

GC1A5B0
  • 0

#6 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 12:00

jej, další žižkovská:P nějaký špatný podnebí ve zdejších uličkáchB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#7 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 12:22

Ahoj pokud by byl zájem,tak Kadeřnici rád adoptuji-Mám to kousek od bydliště a kolem jezdím prakticky denně!!!B)
  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 12:27

Tiskar94 napsal/a:
GC1A5B0


U svatého Rocha se schází často podivná společnost, tuhle kešku bych snad ani nezachraňoval.
  • 0

#9 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 12:28

Kadeřnice už je u mě, ale pár metrů od toho je ten kostel sv. RochaB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#10 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 19:17

GCV17D Pokud jí někdo bude chtít, nabízím k adopci, tohle místo je zralé pouze na dobře krytou nanovku které nedávám. Sekuriťáci jsou zde nekompromisní a ničí vše podezřelé i když se s nimi člověk domluví. Nová tu vydržela měsíc.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 19:41

prazskychytrak napsal/a:
GCV17D

Pokud jí někdo bude chtít, nabízím k adopci, tohle místo je zralé pouze na dobře krytou nanovku které nedávám. Sekuriťáci jsou zde nekompromisní a ničí vše podezřelé i když se s nimi člověk domluví. Nová tu vydržela měsíc.

je dobrým zvykem nechat v popisu keše i původního ownera, třeba "adopted from...", takhle to vypadá, že jsi ji tam v roce 2006 založil ty (a to není pravda)
(To ti to moc dlouho nevydrželo)
  • 0

#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 20:37

dr.vota napsal/a:je dobrým zvykem nechat v popisu keše i původního ownera, třeba "adopted from...", takhle to vypadá, že jsi ji tam v roce 2006 založil ty (a to není pravda)(To ti to moc dlouho nevydrželo)


příště to tam nechám, zdálo se mi to už moc dlouhé, protože byla hodněkrát adoptovaná.
nevydržela, ale to beru pouze jako suché rýpnutí neřešící tuhle situaciB)
co by lehce řešilo situaci by byla rada na otázku...pokud jde o tradičku, jak daleko od ní může být pomůcka, pomocí které by se člověk dostal do krabky? napadla mě ještě jedna varianta ukrytí.
Tohle místo je bohužel jinak systematicky čištěno, takže se tu nedaří ani přilepeným foliím.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 20:44

prazskychytrak napsal/a:

dr.vota napsal/a:je dobrým zvykem nechat v popisu keše i původního ownera, třeba "adopted from...", takhle to vypadá, že jsi ji tam v roce 2006 založil ty (a to není pravda)(To ti to moc dlouho nevydrželo)


příště to tam nechám, zdálo se mi to už moc dlouhé, protože byla hodněkrát adoptovaná.
nevydržela, ale to beru pouze jako suché rýpnutí neřešící tuhle situaciB)
co by lehce řešilo situaci by byla rada na otázku...pokud jde o tradičku, jak daleko od ní může být pomůcka, pomocí které by se člověk dostal do krabky? napadla mě ještě jedna varianta ukrytí.
Tohle místo je bohužel jinak systematicky čištěno, takže se tu nedaří ani přilepeným foliím.

A co kdyby ses zeptal přímo svého reviewera? Stejně by se to k němu nakonec dostalo, až by byly problémy.
  • 0

#14 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 22:43

prazskychytrak napsal/a:
GCV17D

Pokud jí někdo bude chtít, nabízím k adopci, tohle místo je zralé pouze na dobře krytou nanovku které nedávám. Sekuriťáci jsou zde nekompromisní a ničí vše podezřelé i když se s nimi člověk domluví. Nová tu vydržela měsíc.


Kdyz koukam, jak si kes kaceri mezi sebou prehazuji jako horky brambor a kolikkrat uz byla obnovovana, tak si rikam,jestli neni lepsi takovou kesku hodit do archivu. Ano je to stara kes, je to legenda, ale archiv potkava i takoveto kese. Napsal bych vsechny ownery, kteri se o kesku starali, a pak ji nechal odpocivat vecnym spankem.
A nebo z ni udelej mysterku ci multinu a finalku dej nekde mimo centrum. To je asi nejlepsi zpusob, jak docilit toho, ze kes vydrzi dele nez mesic.
  • 0

#15 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 23:21

Zajímavé místo, které si keš zaslouží, ale přemudlenější místo snad neznám. Už jsem na ní jednou byl, ale našel jsem jen drátek, byla zapadlá do trubky a tam ji nějak dolovat nenápadně nešlo. A to byla tehdy BM. Opravdu bych to viděl na multinu ofsetovku, nebo na mysterku. A obnovovat, nebo zrušit a udělat novou? Asi to druhé, i když je jí škoda.
  • 0

#16 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 10:30

Smogeo napsal/a:
To už byla daná v archiv? Že nevidím listing.


Byla nastavená pro PM, abych omezil návštěvnost a šanci na nalezení blbcem, nezdařilo se:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 10:50

Ale přemudlenost místa tolik nevadí, pokud nemusíš u odlovu dělat něco velmi neobvyklého, tak je to spíše výhoda. Pokud jde keš najít očima a pak, jedním pohybem vyzvednout, tak si Tě na 99% nikdo nevšímá. A pokud si všimne, tak stačí pár minut a zajde za roh. Lidi mají jiné starosti, než koukat, co máš v ruce.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#18 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 11:57

Tu jsem nedávno našla a ještě mě překvapilo jak úžasně je maskovaná, to by mě nenapadlo že tam bude někomu vadit. Místo obecně je přemudlené, ale tohle je zrovna takový koutek kde nic není, já logovala za naprostého mudloprázdna, o to víc mě překvapuje že tam nevydržela. Ještě jsem to mezi kamarády kačery prezentovala jako úžasný nápad jak schovat normal kešku uprostřed Prahy a ještě krásně v suchu a čistou. Škoda jí :(.
  • 0

#19 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:06

prazskychytrak napsal/a:
Byla nastavená pro PM, abych omezil návštěvnost a šanci na nalezení blbcem, nezdařilo se:D


Ze zkušenosti - PM nepomůze ani trochu. Co pomuze je predelani tradičky na multinku, i když je finálka třebas 5-10m od úvodních souradnic (v jenom případě jsem měl dokonce jeden čas finálku na úvodkách :). Mám takové 4 kousky a počet lidí to omezuje docela hezky. Navíc to odrazuje nováčky a bodohoniče co nekoukaj napravo nalevo... doporučuji...


PS: Dával jsi vedet sobíkům, nebo ti byli jedni z předchozích vlastníků?
  • 0
Užívej života...

#20 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:24

Já tedy nevím, keš je na dobrém místě, to určitě, ale nepřišlo mi, že by to byla až taková legenda. Snad jen proto, že byla kousek od centra, takže měla spousty nálezů, ale když jsem ji hledal já, několikrát, protože buď nebyla, nebo se přesouvala, prošmátral jsem spousty nepěkných míst (např. sloupky plotu s odpadky). Pokud teď ale byla na lepším místě, tak je jí škoda, jako každé jiné. Bohužel si myslím, že multinka tomu moc nepomůže, protože je centrum prakticky zaplněné, takže přesuny o více, jak pár deístek metrů jsou už rovnou v kolizi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama