Přejít na obsah


Fotka

Adopce cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:32

Novom napsal/a:
Já tedy nevím, keš je na dobrém místě, to určitě, ale nepřišlo mi, že by to byla až taková legenda. Snad jen proto, že byla kousek od centra, takže měla spousty nálezů, ale když jsem ji hledal já, několikrát, protože buď nebyla, nebo se přesouvala, prošmátral jsem spousty nepěkných míst (např. sloupky plotu s odpadky). Pokud teď ale byla na lepším místě, tak je jí škoda, jako každé jiné. Bohužel si myslím, že multinka tomu moc nepomůže, protože je centrum prakticky zaplněné, takže přesuny o více, jak pár deístek metrů jsou už rovnou v kolizi.


Kolize ale platí pro fyzickou schránku, ne pro stage, kde si máš cokoliv, co jsi tam sám neumístil, najít.

Stačí úplná blbost, číslo popisné, počet oken ....

Pokud finálka zůstane, kde je a posune se výchozí bod, kde se musí něco odečíst, tak to fungovat může.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:35

Jestliže ale keše krade ochranka, podle logů to tak vypadá, tak tohle nepomůže. Já vím, jak to s fyzickými stagemi funguje, ale tady je to podle mého jiný případ.
  • 0

#23 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:36

A co domluva s ochrankou? Nestálo by to za to?
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#24 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 12:39

prazskychytrak napsal/a:
Sekuriťáci jsou zde nekompromisní a ničí vše podezřelé i když se s nimi člověk domluví. Nová tu vydržela měsíc.

Přijde mi, že tohle nepomohlo už ani před tím. :(
  • 0

#25 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 13:27

Pro všechny případy jsem tam dal i kontakt na sebe ať mě kdyžtak lidi kontaktujou pokud by to třeba někomu vadilo z baráku apod. Sekuriťáci o ní ví, ale úplně všechny je člověk informovat nemůže. Tohle místo je opravdu zakleté, myslím si, že všude jinde by podobná schovka vydržela mnohem déle. Umístil jsem tam ke vstupu do domu poštovní schránku s veškerým maskovacím příslušenstvím, uvnitř byl na řetízku klíček. Manipulovat se s ní dalo naprosto v soukromí protože byla v postranní uličce, přesto je krabička pryč a řetízek s klíčkem také, zůstala pouze samotná poštovní schránka.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#26 wampaCZ-65715

wampaCZ-65715

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 8:54

Objevil jsem dalsi zadost o adopci GC3BQ31
  • 0

#27 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 10:04

wampaCZ napsal/a:
Objevil jsem dalsi zadost o adopci
GC3BQ31

Já to k ní mám hodně z ruky,ale ten kdo by ji chtěl adoptovat by asi musel změnit trochu umístění,protože ten lesík je moc hezký,ale keška tam byla na očích jak houska na krámě:D:@
  • 0

#28 smoulinkacz

smoulinkacz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 13:29

Nabízím k adopci kešku zš botičská. GC35HTB;)
  • 0

#29 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2013 - 7:23

Awercz napsal/a:
Jelikoz pro me uz neni GC prioritou, takze i udrzba kesi polevuje. Vzhledem k faktu ze mam kesi hodne, tak tuto multinu nabizim k adopci. V pripade ze by mel nekdo zajem, tak kes ochotne predam jinak pujde do archivu. V pripade ze by se ozvalo vice lidi, tak bych se rozhodnul podle vlastniho uvazeni komu bych ji nechal :-)

, viz Write note ze dne 13.5.2013 u keše GC1BJ49 Pražský Pentagon.

Jelikož Awercz se na foru poslední dobou nevyskytuje a mám kešku na WL, přišlo mi dobré tuto informaci rozšířit do širšího povědomí, protože v listingu si to asi přečte málokdo.
(Pro rejpaly: Mám ji rozlovenou-neodlovenou.)

  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2013 - 8:52

Nekra napsal/a:

Awercz napsal/a:
Jelikoz pro me uz neni GC prioritou, takze i udrzba kesi polevuje. Vzhledem k faktu ze mam kesi hodne, tak tuto multinu nabizim k adopci. V pripade ze by mel nekdo zajem, tak kes ochotne predam jinak pujde do archivu. V pripade ze by se ozvalo vice lidi, tak bych se rozhodnul podle vlastniho uvazeni komu bych ji nechal :-)

, viz Write note ze dne 13.5.2013 u keše GC1BJ49 Pražský Pentagon.

Jelikož Awercz se na foru poslední dobou nevyskytuje a mám kešku na WL, přišlo mi dobré tuto informaci rozšířit do širšího povědomí, protože v listingu si to asi přečte málokdo.
(Pro rejpaly: Mám ji rozlovenou-neodlovenou.)


Díky za upozornění, ownerovi jsem napsal, byla by škoda archivovat legendu.
  • 0

#31 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 9:31

Smogeo napsal/a:
k adopci je nabízena cache GC3B0JF
ale nejsem si jist zda to owner myslí vážně nebo jeho poznámka [tb]GLB023HR[/tb] byla taknějak z jízlivosti. To jakým způsobem to nabízí (v archive logu) mi připadá jak když nepotřebnou věc nejdřív hodí do popelnice a pak řekne "teď si to můžeš vzít"


Vzhledem k tomu, že je již archivovaná, tak bych to nechala tak jak to je. Časem se tam třeba narodí nová keška...
  • 0

#32 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 9:55

Smogeo napsal/a:
k adopci je nabízena cache GC3B0JF
ale nejsem si jist zda to owner myslí vážně nebo jeho poznámka [tb]GLB023HR[/tb] byla taknějak z jízlivosti. To jakým způsobem to nabízí (v archive logu) mi připadá jak když nepotřebnou věc nejdřív hodí do popelnice a pak řekne "teď si to můžeš vzít"

ono to ani moc nejde adoptovat archivovanou kešku (čti: nedělá se to, RV to nepovolí, GS to nechce)
  • 0
.

#33 Pony.Express.Team

Pony.Express.Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 20:51

Ahoj, dohodl jsem se s vlastnikem kese GC1263P OSTROV POKLADU - THE TREASURE ISLAND na jeji adopci, ale zadny z nas nevi, jak na to. Nejdrive samozrejme musim najit vhodnou krabicku a logbook, ale to bych mel mit do patku hotovo, a pak vyrazim na chalupu smer Blatenka (asi 5 km od kesky vzdusnou carou). Poradite nekdo, jak kesku dostat ze stavu archivace a adoptovat ji? Diky Jarda za Pony.Express.Team
  • 0

#34 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 21:15

Ze stavu archivace už nedostaneš nic.
Odarchivovat keš může lokální reviewer a owner listingu ti jej může následně poslat prostřednictvím www.geocaching.com/adopt/ (návod).
Ovšem za účelem následné adopce se odarchivace neprovádí. V takovém případě je totiž místo kolizně dle gc.com již čisté, tudíž můžeš založit svůj nový listing a dát keš na stejném místě a nebude nejmenší problém ji schválit.
  • 0

#35 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 22:21

Pony.Express.Team napsal/a:
Ahoj, dohodl jsem se s vlastnikem kese GC1263P OSTROV POKLADU - THE TREASURE ISLAND na jeji adopci..

Pozadat reviewera o odarchivaci muze pouze puvodni vlastnik, ale nikoli za ucelem adopce, pouze pokud by se o ni chtel sam starat...

Nikde neni napsano, ze mu s tim staranim nemuze nikdo pomahat.
Nikde neni napsano, za jak dlouho po obnoveni muze nekomu kes pomoci formulare na http://www.geocaching.com/adopt/ nabidnout k adopci.
( 20 minut po odarchivaci by tato byla ponekud ucelova a reviewerovi by se to asi nelibilo, ale casem se muze stat cokoli a adopce muze byt reseni... ;) )

Pokud novy potencionalni vlastnik chce kes provozovat cca ve stejne podobe a s podobnou obtiznosti prijde mi, zvlaste u kesi s historii, lepsi varianta adopce, nez zas... zaplnovat databazi dalsim gc kodem a listingem... V teto souvislosti pravidlo o nemoznosti odarchivace za ucelem adopce neprijde idealni...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama