Přejít na obsah


Fotka

Locked Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
416 odpovědí na toto téma

#401 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 12:31

Roman_Jaromer napsal/a:
Řekl bych, že Modrák shrnul přesně to, co jsem měl na mysli svými předchozími příspěvky, že se mi nezdá, že při individuálním úniku hesla by se to nedalo vyřešit jak psal Modrák v daleko kratším čase s daleko menšími důsledky...

Podle mne zvítězil princip "to by ale přece nikdo nedělal, že by zneužíval účet RW. Co by z toho měl?". Prostě v (jiném) kulturním prostředí je taková myšlenka natolik nepochopitelná, že je pak podceněna a takhle to dopadá.
  • 0

#402 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 12:43

Oni existuji i mista, kde se nepouzivaji zamky, protoze, kdo by to bral. To se prece nedela.
  • 0

#403 jandys007

jandys007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 13:38

pri prochazeni fora jsem objevil skoro rok stary prispevek ktery mozna s aferou souvisi...
Loni v prosinci 22.12.2011
http://www.geocachin...96&quote=325496

dr.vota napsal/a:

tomozzy napsal/a:

safarici napsal/a:
Lidi, serte na toho cloveka, jsou vanoce, proc si je kazit nejakym dalsim blbem, jako byste jich kolem sebe nemeli dost ;-)

Jinak pani nadlesni s tim nic delat nemuzou, nemaji zadne paky. Na Groundspeak jsem poslal oficilani zadost at ho bloknou z porusovani pravidel, tak uvidime, jak zareaguji pani z emeriky, zatim jen od vcerejska dosel zdvorilostni mail, jako ze se na to rychle mrknou...
JAN alias Safarici - ti jedini a spravni ;-)


No mě přišel mail od zeměmluvu s linkem na log
(Geocache log
GL749F7A ▼
Found it savarici found [Traditional Cache] Hledac
Thursday, 22 December 2011Kralovehradecky kraj, Czech Republic
Archivováno
HALELUJA),

ale log v rozkliknutých lozích pod mojí keší není. A na tom linku je napsáno "archivováno" ... tak nevim co to přesně znamená. Samozřejmě Savarici zápis ve fyzickém logbooku nemají. A to jsem tu keš včera založil.

to znamená, že už ten log někdo smazal, nejspíš reviewer (od savarici o tom pochybuji)


  • 0

#404 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 13:52

Jen pro dokresleni situace - slovicko HALELUJA ve svych "lozich" pouzival nas clovek ve svych prvnich pokusech, co vse vydrzime. Tenkrat jeste vystupoval pod nickem ISTANEM ... Se SIMANTEAM znacna podoba, ze ???
  • 0

#405 jandys007

jandys007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 14:00

evidentne mel exit strategy pripravenou

STVANEC napsal/a:
Ahoj, pro nedostatek času na geocaching a z finančních důvodů, prodávám svoji poctivou zbírku 400ks CWG. Z toho je 259ks zapsaných na webu svetgc.cz a cwg.gcm.cz pod nickem STVANEC, dalších jedinečných 32ks co tam ještě zapsané nejsou plus navíc 1ks miniCWG a 1ks keramickou alternativu CWG, zbytek 109ks které už mám dvakrát či více a jsou určené na případnou výměnu. Prodávám vše jako celek za minimální cenu 4000kč včetně poštovnýho. Veškeré nabídky posílejte na email: ***smazáno na žádost autora/admin***. Prodej uzavřu nejpozději 1.12.2012 a která nabídka mě nejvíc zaujme vyhrává. .
http://www.svetgc.cz.../collection/all


  • 0

#406 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 16:36

Podle mě je zbytečný tu z toho zase dělat detektivku. Podívejte se na to realisticky... Viník odhalen, nikdo žádný trestní oznámení podávat nebude (proč by to taky někdo dělal...), ani po hubě pachatel nedostane (protože se k tomu nikdo neodváží) - oboje to jsou jen silácký řeči od počítače. Maximálně ten člověk obdrží pár nenávistnejch zpráv po internetu. To, co udělal, je hnus, rozkopal nám bábovičky, spoustu lidí tím naštval, spoustě přidělal práci. Ale tím to končí a diskuse na internetu na tom nic už nezmění..
  • 0

#407 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 22:41

teepec napsal/a:
Podle mě je zbytečný...

Kdyby byl vývoj lidstva založen na podobných názorech, tak jsme ještě ve větvích. Takové drobné proplesknutí je lepší než týden klavírování. Proč myslíš, že jsou všichni jako ty?
  • 0

#408 jentaktak

jentaktak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 8:41

jandys007 napsal/a:
evidentne mel exit strategy pripravenou

STVANEC napsal/a:
Ahoj, pro nedostatek času na geocaching a z finančních důvodů, prodávám svoji poctivou zbírku 400ks CWG. Z toho je 259ks zapsaných na webu svetgc.cz a cwg.gcm.cz pod nickem STVANEC, dalších jedinečných 32ks co tam ještě zapsané nejsou plus navíc 1ks miniCWG a 1ks keramickou alternativu CWG, zbytek 109ks které už mám dvakrát či více a jsou určené na případnou výměnu. Prodávám vše jako celek za minimální cenu 4000kč včetně poštovnýho. Veškeré nabídky posílejte na email: ***smazáno na žádost autora/admin***. Prodej uzavřu nejpozději 1.12.2012 a která nabídka mě nejvíc zaujme vyhrává. .
http://www.svetgc.cz.../collection/all


tohle je on?
http://profil.lide.c...dmin***/profil/

a tohle taky?

http://www.firmy.cz/...esin-mosty.html

tak to mě napadá jediné
http://www.cervenytr...&mnu=0&popis=38
  • 0

#409 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 23:34

Smrk napsal/a:
Děsivé je už jen to, že jde o hru, na které samotní hráči nic nevydělávají, ale i tak firma, která hru provozuje, nemůže jen udělat mapu se zakreslením kešek, ale aby si za chvilku najímala počítačové experty CIA.

Asi tak. Jinak na to koukám jako blázen, jediný co mě napadá, je Proč? Nějaká hádka na eventu nebo co, mě nic nenapadá.
  • 0

#410 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 20:27

hehe, tak jsem zjistil, ze jeste jedna ma kes byla zavrena... puvodne jsem se na ni nekoukl protoze jsem jen spoluautor, ale ted koukam ze take :-)
  • 0

#411 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 20:32

Takových sociopatů běhá... Byl by div, kdyby se v tak početné skupině nějaký nenašel.
  • 0

#412 Arnost123

Arnost123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 21:06

Byla jedna hra, tady je to vlastně pohádka, kdy Vodník dostane rybník. A v tom rybníku žijí kamarádi a kamarádky ryby. Vodník si celou dobu rybky hlídá, ale některé ryby by se chtěli stát štikami. Ty štiky začínají podezírat Vodníka, že má některé rybky raději. Každý večer sedí Vodník na stavidle a pouští výpust rybníku. Nejdříve jen tak a pak naplno pro všechny! A v tom se jeden sumec (štika) podívá nad hladinu a řekne si? Vodníka, ryby, štiky a plankton házím do pekla! PS: Nikdy jsem tu nebyl, ale dejte si to dohromady....
  • 0

#413 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 22:52

Arnost123 napsal/a:
Byla jedna hra, tady je to vlastně pohádka, kdy Vodník dostane rybník.

A v tom rybníku žijí kamarádi a kamarádky ryby. Vodník si celou dobu rybky hlídá, ale některé ryby by se chtěli stát štikami. Ty štiky začínají podezírat Vodníka, že má některé rybky raději.

Každý večer sedí Vodník na stavidle a pouští výpust rybníku. Nejdříve jen tak a pak naplno pro všechny!

A v tom se jeden sumec (štika) podívá nad hladinu a řekne si?

Vodníka, ryby, štiky a plankton házím do pekla!

PS: Nikdy jsem tu nebyl, ale dejte si to dohromady....

Když už to toho sumce přestalo bavit, tak se měl hezky potichu zdekovat a obejít se bez toho exhibicionismu na závěr. Že se někomu v rybníce nelíbí, to ještě neznamená, že má právo ho likvidovat ostatním.
  • 0

#414 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 18:52

Příspěvek Arnosta123 jsem pochopil tak, že Vodník je revírník a ten pouštěl stavidlo a možná i něco víc pro své kamarády (rybky). A dopadlo to tak, že se celý rybník pěkně pohádal...
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#415 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 19:10

já jsem to pochopil tak, že se Arnost123 něčím sjel
  • 0

#416 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 20:46

No ja to pochopil od Arnosta123 tak, ze vodnik je od vody a neni to tak dlouho co byl pro nas kraj revírnik s velmi podobným názvem.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#417 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 20:55

teepec napsal/a:
Podle mě je zbytečný tu z toho zase dělat detektivku. Podívejte se na to realisticky... Viník odhalen, nikdo žádný trestní oznámení podávat nebude (proč by to taky někdo dělal...), ani po hubě pachatel nedostane (protože se k tomu nikdo neodváží) - oboje to jsou jen silácký řeči od počítače. Maximálně ten člověk obdrží pár nenávistnejch zpráv po internetu. To, co udělal, je hnus, rozkopal nám bábovičky, spoustu lidí tím naštval, spoustě přidělal práci. Ale tím to končí a diskuse na internetu na tom nic už nezmění..

Naprostej souhlas ostatní blbiny už jsou jen konspirační teorie :) ale no je okurková sezóna tak se bude ještě chvilku konspirovat ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama