Přejít na obsah


Fotka

Co manželce pod stromeček?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#1 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 15:17

Zdravím všechny, zakládám toto vlákno pro všechny muže, kteří si nevědí rady co koupit ženám pod stromeček a doufám,že sem napíšou svoje tipy ti, kteří už jasno mají. Doufám, že se toto vlákno stane inspirací všem, co prostě nevi .... :P Já kupuju ženě většinou dva až tři dárky a jeden už vymyšlený mám a tak se také podělím. PŘÍVĚSEK NA KRK (anděl)
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 15:27

Já loni koupil geomanželce pod stromeček motorovou pilu a pochvaluje si ji dodnes. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 15:39

Robotický vysavač (ale vybrat dobrý typ, aby dokázal simulovat inteligenci přibližně o 5-10 stupňů nižší než muž).
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#4 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 16:04

Vianney napsal/a:
Robotický vysavač (ale vybrat dobrý typ, aby dokázal simulovat inteligenci přibližně o 5-10 stupňů nižší než muž).

Prý vysavat moc neumí , co jsem koukal na testy. Ten nejdražší /cca 10 000kč/
vysal 30% toho co normalní vysavač. Ale na nějakou halu s plovoučkou by asi našel uplatnění.
  • 0

#5 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 16:14

Kolega ho pouziva jako zabavne vozitko pro kocoura. Moc se mu libi (tomu kocourovi) jak to s nim jezdi po mistnosti sem a tam.
  • 0
MaFa

#6 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 16:50

ten jsem koupil loni a spokojenost naprostá;) letos to bude mobil + nějaké drobnostiB)
  • 0

#7 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 16:57

Přítelkyně dostane kvalitní akušroubovák + sadu vrtáků. Přála si tento dárek, tak věřím, že bude nadšena. :)
  • 0

#8 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:08

Zajimavy napady. Asi nejlepsi se mi jevi ta motorova pila na T5 kese. Verim ze neci geozena ktera se boji vysek si takovy darek skutecne uzije. Zajet s tim na T5 PWT musi byt parada, verim ze to co ti nejvetsi silenci zvladnou za tyden da po trose treninku Kapsova geozena tak za 2 dny :-) Ale ja bych s tim neuspel. A se sroubovakem bych nedopadl o moc lip, i kdyz by byl kvalitni. Automaticky vysavac uz mame, dochazi 2xtydne a umi i sit, zehlit a podobne, takze to taky ne. Takze prosim dalsi rady.
  • 0

#9 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:09

Co blbnete:pDárky přece nosí Ježíšek, nééééé?;)
  • 0

#10 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:29

homole napsal/a:
Co blbnete:pDárky přece nosí Ježíšek, nééééé?;)

Už ne. Ti brigoši, co mu kompletovali podle jednotlivých dědin pytle, mají teď povinnost chodit na lékařské prohlídky, což stojí půl litru na hlavu. O zdravotním a sociálním pojištění ani nemluvě. Saně byly přehozeny mezi přívěsy, proto musí mět dle nařízení EU STK, což stojí litr. Každý sob musí mět veterinární prohlídku a spřežení jako celek atest o způsobilosti v silničním i vzdušném provozu. Pokud by chtěl Ježíšek využít dálnici, zaplatí mýtné společnosti Kapsch a to dle sazebníku pro nákladní vozy nad 3,5t. Když Ježíškovi nakonec jeho obydlí na severním pólu Kalousek zatížil zvýšením daně z nemovitosti, Ježíšek se na.ral a nám vzkazuje, abysme si taky ..
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#11 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:30

parfém, síťovku (taška), pokukuju po nějaký šikovný kabelce, chce nějaký pěkný hodinky. Pilu ne, ještě by mně přeřízla... B)
  • 0
Garmin eTrex30

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:31

Já to mám jednoduchý. Každý rok dostanu do mailu kompletní seznam i s internetovými odkazy, abych se nespletl. Kdybych se pokoušel něco vybírat sám, v duchu by si řekla, co mohla za ty peníze mít. Takže žádné chci kabelku, chci přesně tuhle kabelku, přesně tenhle parfém... A nestane se, že se kabelka nelíbí a parfém voní jenom mě.
  • 0

#13 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 17:33

tak to mám taky zařízené a funguje to skvěle ;)
  • 0
Garmin eTrex30

#14 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 18:06

Dostal jsem tip na tohle, nahoře se do toho cpe zelenina, dole leze nakrájená na salát. Prý to lidem, co mají rádi saláty, šetří čas ;) http://www.mall.cz/m...lips-hr-1387-80
  • 0

#15 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 19:01

A co Geokalendář? Stejně čas rodiny plánují většinou ženy, tak ať to aspoň máme stylové.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#16 banlau

banlau

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 20:07

Tak co dávám já ženám, nikoliv tedy svým manželkám, ale třeba mamce, sestřenici, tetě... atd.: poukaz na masáž, předplatné oblíbeného časopisu, pressovač, nějaký šperk (zlatý náramek, řetízek). A co by potěšilo třeba mě jako manželku - poukaz na nějaký wellnes víkend :-) Takže tak :D
  • 0

#17 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:16

Muž: "Zlato, copak by jsi chtěla na Vánoce?" Žena: "Nevím." Tak chlápek jednou šel na nákup, našel kus rezavýho zkroucenýho plechu před obchodem a schoval si ho pro ženu jako dárek. Žena rozbalí dárek.: "Co to kur*a je?" Muž: "Nevím. Já preferuji dárky, které si osoba přímo přeje. Překvapení se většinou válí někde v koutě a práší se na něj.
  • 0

#18 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:18

no paráda tak se to pekne rozjelo.....jen by me zajimala reakce na robovysavac, ze je s nim spokojena?fakt to funguje?mame doma pouze plovoucky a snad to z toho jde ne?
  • 0

#19 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:23

Tak já zatím vymyslel parfém, nějaký pěkný diář (pokukuju po paperblanks) a jako vrchol zarámovanou sérii společných fotek z každého roku, co jsme spolu. Takové Tak jde čas (10ks). No a pak už jen co mi cvrnkne cestou do nosu, ale asi nějaký tan měkký dárek. To manželkám udělá vždy radost ;-)
  • 0

#20 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:35

Jeden mudlokamarád říkává: Manželka má ráda hnědou. Tak na Vánoce dostane h...o. U nás bude Jéžišek na geoženu taky krutej. -Přívěsný vozík za auto.-
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka