Přejít na obsah


Fotka

Reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 23:16

Tohle je jenom takový apel na zadavatele reklamy na těchto stránkách... ale vlastně i obecně. Šance, že si to tu některý z nich přečte je možná mizivá, ale třeba přece. Prosím žádný flame. Po dlouhé době jsem se ocitnul u prohlížeče bez adblocku a docela jsem se zděsil. Přátelé, kdy už vám konečně dojde, že ty blikací nesmysly nezanedbatelné procento lidí opravdu otravují a občas až znemožnují používat normální obsah webu... čímž pádem vám nejenomže nepomohou k výdělku, ale skončí s nimi v adblocku i reklamy celkem rozumné. No a když adblock k dispozici prostě není, tak je to fakt děs a běs. Prosím zkuste se při designu, zadávání nebo publikaci reklam aspoň trochu krotit a přemýšlet spíše nad zajímavými nápady než stroboskopickými blikátky a hejblátky. Děkuji.
  • 0

#2 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 23:33

Obsah reklam bohužel s obsahem fóra nesouvisí, nebo jenom vzdáleně, a jeho uživatelé nemají možnost reklamy ovlivnit (kromě změny nebo opuštění celého reklamního systému, ale to by asi fórum nemohlo fungovat tak, jak funguje).
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#3 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 23:35

alkes napsal/a:
...


Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.
  • 0

#4 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 23:45

Nám to tu nebliká, neb nám to rve oči taky :) Nicméně, co jsem viděl výsledky srovnání z jiného mimo oborového webu, tak tam zadavatel měl jednoznačně vyšší odezvu na blikačku. Prostě to lidi zaujme, a je asi jedno jestli pozitivně nebo negativně. Každopádně my i nadále zůstaneme epileptic friendly, radši se postavíme na hlavu :)
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 0:25

Geo Gadget napsal/a:
...Nicméně, co jsem viděl výsledky srovnání z jiného mimo oborového webu, tak tam zadavatel měl jednoznačně vyšší odezvu na blikačku. Prostě to lidi zaujme, a je asi jedno jestli pozitivně nebo negativně. Každopádně my i nadále zůstaneme epileptic friendly, radši se postavíme na hlavu :)

No jo, to je nemilé. Každopádně ale díky za vstřícnou reakci. Je super, že aspoň někdo se ještě nenechal strhnout. Trochu jsem si ten adblokový filtr upravil a třeba, až budu něco shánět, tak budu mít kam kliknout.:)
  • 0

#6 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 1:03

Na mě veškerá reklama působí spíše negativně. Zaznamenal jsem, že častěji jsem si něco odmítl koupit jen proto že je na to reklama, nežli obráceně. Vždyť jen ono slovo "REKLAMA", tedy RE - KLAMA, neboli opakované klamání, hovoří samo za sebe. Můj názor na reklamu je ten, že je li na něco reklama, tak je to většinou buď předražené, nebo je to šmejd. Takže za mě vzkazuji: "Vážení inzerenti, pokud vyloženě nechcete abych si od vás cokoli koupil, udělejte na to reklamu." Díky.
  • 0

Jsem to stále já.


#7 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 2:30

PIVNI PUPEK napsal/a:
RE - KLAMA, neboli opakované klamání

To je blábol.
  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 5:09

PIVNI PUPEK napsal/a:
"REKLAMA", tedy RE - KLAMA, neboli opakované klamání, hovoří samo za sebe.

Ethymologie vpravdě svérázná, leč výmluvná :D!
Domnívám se (nemám to ověřené), že slovo reklama pochází z latinského clamare - clamor, tedy volat, křičet . křik, předpona re- znamená znovu, opakovaně. Tedy česky řečeno: furt řvát :D, což na to blikání celkem dobře sedí. Taky fakt "miluju", když na mě někdo porád řve :D!
  • 0

#9 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 6:06

Dpman napsal/a:

PIVNI PUPEK napsal/a:
RE - KLAMA, neboli opakované klamání

To je blábol.

Hele, přiznej se, že ty strašně rád poučuječ?
Ale chlapče, to není blábol, to je názor.
  • 0

Jsem to stále já.


#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 9:25

PIVNI PUPEK napsal/a:

Dpman napsal/a:

PIVNI PUPEK napsal/a:
RE - KLAMA, neboli opakované klamání

To je blábol.

Hele, přiznej se, že ty strašně rád poučuječ?
Ale chlapče, to není blábol, to je názor.


I názor může být blábol :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 9:53

Moc to dramatizujete. Z kontrolních důvodů adblock používat nemůžu a že bych pociťoval nějakou újmu, to teda nepociťuju. A opravdové hrůzy hrající na pozadí nebo překrývající obsah stránky tu nejsou.
  • 0

#12 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 10:31

Jacka_dominikanka napsal/a:

PIVNI PUPEK napsal/a:
"REKLAMA", tedy RE - KLAMA, neboli opakované klamání, hovoří samo za sebe.

Ethymologie vpravdě svérázná, leč výmluvná :D!
Domnívám se (nemám to ověřené), že slovo reklama pochází z latinského clamare - clamor, tedy volat, křičet . křik, předpona re- znamená znovu, opakovaně. Tedy česky řečeno: furt řvát :D, což na to blikání celkem dobře sedí. Taky fakt "miluju", když na mě někdo porád řve :D!


Pak je třeba ještě srovnat slova "reklama" a "reklamace" ;-)
  • 0

#13 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 11:09

PIVNI PUPEK napsal/a:
Na mě veškerá reklama působí spíše negativně. Zaznamenal jsem, že častěji jsem si něco odmítl koupit jen proto že je na to reklama, nežli obráceně. Vždyť jen ono slovo "REKLAMA", tedy RE - KLAMA, neboli opakované klamání, hovoří samo za sebe. Můj názor na reklamu je ten, že je li na něco reklama, tak je to většinou buď předražené, nebo je to šmejd. Takže za mě vzkazuji: "Vážení inzerenti, pokud vyloženě nechcete abych si od vás cokoli koupil, udělejte na to reklamu." Díky.

"reklama na mě nepůsobí"- to mi připomnělo scénku z IT crowd

  • 0

#14 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 11:17

Ja jsem zacal adblock pouzivat diky tomuto webu, kdyz tady byla jedna priserna reklama, kdy se nedalo skoro vubec dostat k obsahu. Takze diky :-)
  • 0

#15 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 15:06

Adblock nepoužívám a reklama mi nevadí. Když se web přesune na server bez reklamy, budete pravidelně posílat prachy, aby se web zaplatil?
  • 0

#16 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 15:46

Co je to reklama? To jsou ty bílý místa na stránce? Tak to mi nevadí. Mám Adblock...B)
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#17 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 19:27

Nainstaloval jsem si v Opeře Adblock, ale nějak mi to nefungoval. Nevadí to, protože Opera má v sobě chytrou funkci. Stačí kliknout pravým na reklamu, kliknout na "Blokovat obsah" a reklamu už nikdy neuvidíte. :D Velmi rád to používám. :) Adblock jsem si nainstaloval na Firefox. Funguje, ale jen tak na 50 %. :D
  • 0

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 19:33

hoblik napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

PIVNI PUPEK napsal/a:
"REKLAMA", tedy RE - KLAMA, neboli opakované klamání, hovoří samo za sebe.

Ethymologie vpravdě svérázná, leč výmluvná :D!
Domnívám se (nemám to ověřené), že slovo reklama pochází z latinského clamare - clamor, tedy volat, křičet . křik, předpona re- znamená znovu, opakovaně. Tedy česky řečeno: furt řvát :D, což na to blikání celkem dobře sedí. Taky fakt "miluju", když na mě někdo porád řve :D!


Pak je třeba ještě srovnat slova "reklama" a "reklamace" ;-)

To je jednoduchý - v případě reklamace řve vzteklej napálenej zákazník, jinak je ethymologie stejná. :D
  • 0

#19 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 20:13

dygestor napsal/a:
Adblock nepoužívám a reklama mi nevadí. Když se web přesune na server bez reklamy, budete pravidelně posílat prachy, aby se web zaplatil?

Já klidně, ale všimni si prosím, že o webu bez reklamy jsem nepsal ani slovo. Mne v rozumne mire taky nevadi, jenom vyjadruji svuj nazor, ze tohle uz je na me moc. Kazdy je na ty blikatka zrejme jinak citlivy, ja bez adblocku v podstate nejsem schopny rozumne precist o neco delsi vlakno.
  • 0

#20 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 20:32

Ja ty reklamy nejak vubec nevnimam. Ale rad si sem dam svou.:D:D:D

www.rasgtattoo.cz Kdyby nekdo chtel trackovatelnou kerku, neni problem.:D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama