Přejít na obsah


Fotka

Ohrnuté nohavice


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#61 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 14:50

Já vím zas toto: Vietnamce a jiné přistěhovalce sem dotáhl Havel pro lepší studia.
  • 0

#62 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 14:54

to P€T@: a Vy jste taky prej spisovatel ? A pijete pivo ?
  • 0

*


#63 naceste

naceste

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 14:55

P€T@ napsal/a:
Já vím zas toto: Vietnamce a jiné přistěhovalce sem dotáhl Havel pro lepší studia.


Tak to moc nevíš. Vietnamci a Kubánci tu byli už od sedmdesátých let a studovali a pracovali ve fabrikách. Po revoluci se Kubánci vrátili na Kubu a Vietnamci tu zůstali a začali podnikat.
  • 0

#64 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 15:11

Lidi, sorry, ale... tohle téma na gc.cz nepatří a to ani do sekce témat mimo geokešing. GC je aktivita apolitická, což nám bylo naznačeno i archivací pár keší. Na internetu je nespočet vhodnějších fór, kde se nechá hádat o politice a upřímně se mi tomhle společenství vždy líbilo, že se nikdo nikoho neptá na politickou orientaci. Jaký smysl ale má tohle vlákno? Pepo, zamči to, prosím.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#65 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 15:14

kolombo napsal/a:Jestli sedí ten věk v profilu, tak jsi asi promarnil svoji příležitost, pokud máš tyhle názory a nevzal jsi novou dobu jako šanci pro mladé ...

Mimochodem, privatizace v sousedním Německu byl průser taky a nezaměstnanost a spoustu problémů v bývalém NDR mají stále. A to, de fakto, přebrali systém fungujícího a bohatého státu.

Fakt je prima, když si myslíte, že u nás je děsně blbě a že kdyby tu vládla KSČ, že by byl ráj.

Bída je když se týden žerou jen kořínky a pro vodu na pití se chodí 20 km. Stát, kde se na WC splachuje pitnou vodou, ten žije v blahobytu.


No oni ty šance pro mladé jsou dost diskutabilní. Sám vidím jak okolo mě vysokoškoláci vylézají z ústavů a jediné co se jim všude nabízí jsou "práce" typu finanční poradce...ale tohle je už problém celosvětový, za to jeden chlapík nemůže.

To si určitě nemyslím...Podle mě kdyby si KSČ dostala k moci...tak se vůbec nic nestane...starý režim je blbost aby se vrátil, takže se pojede ve starých kolejích...a za nějakej ten rok dva...budou chtít lidi zase modrou vláduB)

No, mnohem radši bych žral ty kořínky, než ten odpad co se sem ze všech stran dováží...jasně, máme možnost volby, vždycky můžeme koupit kvalitní surovinu...ale kdo se v tom má všem vyznat a proč si tím vůbec zatěžovat hlavu? Potraviny maji být pro všechny stejný a ne aby se do Rakouska vozil těžší čokoládovej mikuláš za míň peněz než lehčí u nás za víc peněz (stejný výrobce, prodejce atd.) to jen příklad z milionuB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#66 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 15:15

hauskaa napsal/a:
Lidi, sorry, ale... tohle téma na gc.cz nepatří a to ani do sekce témat mimo geokešing. GC je aktivita apolitická, což nám bylo naznačeno i archivací pár keší. Na internetu je nespočet vhodnějších fór, kde se nechá hádat o politice a upřímně se mi tomhle společenství vždy líbilo, že se nikdo nikoho neptá na politickou orientaci.
Jaký smysl ale má tohle vlákno? Pepo, zamči to, prosím.


jj, souhlasB) nechme toho, ať je aspoň tady klid:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#67 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 15:21

hauskaa napsal/a:
Lidi, sorry, ale... tohle téma na gc.cz nepatří a to ani do sekce témat mimo geokešing. GC je aktivita apolitická, což nám bylo naznačeno i archivací pár keší. Na internetu je nespočet vhodnějších fór, kde se nechá hádat o politice a upřímně se mi tomhle společenství vždy líbilo, že se nikdo nikoho neptá na politickou orientaci.
Jaký smysl ale má tohle vlákno? Pepo, zamči to, prosím.


+1
  • 0

#68 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 15:55

Skywalker napsal/a:
to P€T@: a Vy jste taky prej spisovatel ? A pijete pivo ?

Řeknu ti to takhle: mám občanku, ale nemám věk na řidičák. Jinak piju Budějovice, Kozla, Plzeň. Nevím, kde jste vyštrachali můj věk ale to je asi počet příspěvků.
  • 0

#69 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 16:06

P€T@ napsal/a:

Skywalker napsal/a:
to P€T@: a Vy jste taky prej spisovatel ? A pijete pivo ?

Řeknu ti to takhle: mám občanku, ale nemám věk na řidičák. Jinak piju Budějovice, Kozla, Plzeň. Nevím, kde jste vyštrachali můj věk ale to je asi počet příspěvků.


A nebuďte smutnej, už jste byl na svačině ?
  • 0

*


#70 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 16:16

Co dnes děláte? Koulíte? Přikuluji Přikulovat je lepší než koulet, že jo? Ano Kdo dnes koulí? Šerkézy On přišel? Ano, před chvílí Je ožralej? Trochu
  • 0

#71 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 16:21

Ne, ale fakt, všechno bude dobrý. My když budeme si vzájemně vycházet vstříc, my když budeme táhnout, jak se říká, všichni za jeden provaz! No prostě, jak říkám, základem všeho je dobrá parta. Škoda, že jste tu nebyl tak před pěti leti, to bys poznal partu. Dneska tady nevěřim nikomu. (Tak jsem si našel kousek na youtube a říkám si, jestli ten sládek nemluvil o tomhle fóru :-)
  • 0

#72 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 16:54

Vsem nostalgikum doporucuju zhlednout tento dokument. Je to docela vyzivny. A pak zase muzete vypravet jak bylo dobre a ze ted to stoji za starou backoru....

  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#73 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 17:15

P€T@ napsal/a:
Já vím zas toto: Vietnamce a jiné přistěhovalce sem dotáhl Havel pro lepší studia.


:D:D:D:D:D:D

to jsi ale ťuhýk.

vtip, který zhusta koloval v praze okolo roku 85:

"víš kolik je u nás vietnamců?"
"500?"
"ne, všichni!"

vietnamští občané k nám byli zhusta importováni spřáteleným komunistickým režimem na studia, stáže, manuální práce .... jako pomoc spřátelené rozvojové zemi

ty toho o té době opravdu moc nevíš, viď? ale stačí si to přiznat, přestat surfovat po netu a vrchnout se na studia nedávné historie, ať se ti tu nesmějí.

.
  • 0

#74 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 17:18

pro všechny: Jestli vám můžu radit, tak se tu moc s nikým nebratříčkujte – já tu nevěřím nikomu! Víte, lidi jsou velký svině! Velký! V tom mi můžete věřit! Dělejte si svou práci a s nikým se radši moc nevybavujte – to fakt nemá cenu zvlášť ve vašem případě
  • 0

*


#75 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 17:58

Skywalker napsal/a:
pro všechny: Jestli vám můžu radit, tak se tu moc s nikým nebratříčkujte – já tu nevěřím nikomu! Víte, lidi jsou velký svině! Velký! V tom mi můžete věřit! Dělejte si svou práci a s nikým se radši moc nevybavujte – to fakt nemá cenu zvlášť ve vašem případě

Ještě bych dodal, že lidi kradou a to vše.
  • 0

#76 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:03

... stále neví.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#77 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:07

Pro ty co se nechytaj...

  • 0

#78 Kanouris

Kanouris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:07

zamkněte to, jsou Vánoce!:( už tu vidím konverzaci komanči ano/ne, jděte si s tím na novinky, tady neblejte
  • 0

#79 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:10

P€T@ napsal/a:
......
A ty cikáni, co tu byli tak pracovali


Jo, pracovali všichni, jen v krámech nic nebylo a byl problém sehnat i brambory.

Pamatuji, jak jsem ze známosti koupili automatickou pračku a v krámě nám nechtěli prodat dvě různá balení prášku na praní.

Jestli Ti chybí to předstírání blahobytu, tak pár států, kde je ta správná spravedlnost, ještě zbylo, udělej si výlet.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#80 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:11

V Rusku jsem byl letos, pěkný to tam bylo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama