Přejít na obsah


Fotka

Ohrnuté nohavice


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#81 Kanouris

Kanouris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:12

P€T@ napsal/a:
V Rusku jsem byl letos, pěkný to tam bylo.



ještě si dej KLDR, tam Ti bude dobře ;)
  • 0

#82 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:17

prazskychytrak napsal/a:
No oni ty šance pro mladé jsou dost diskutabilní. Sám vidím jak okolo mě vysokoškoláci vylézají z ústavů a jediné co se jim všude nabízí jsou "práce" typu finanční poradce...ale tohle je už problém celosvětový, za to jeden chlapík nemůže.


To je divné, já zase znám spoustu lidí, co bez problémů dělají už při studiu. Copak dělali za obor a jak moc se věnovali studiu ?

Když někdo vystuduje obor MANAGER a pak chce plat 50 tisíc a žádnou zodpovědnost, tak to je těžké.

Jen se podívej, co je tu dotazníků z oboru typu rekreologie, sociologie a podobných pitomin. Těžko někoho oslníš diplomkou na téma geocaching.

prazskychytrak napsal/a:
To si určitě nemyslím...Podle mě kdyby si KSČ dostala k moci...tak se vůbec nic nestane...starý režim je blbost aby se vrátil, takže se pojede ve starých kolejích...a za nějakej ten rok dva...budou chtít lidi zase modrou vláduB)


Jo, přesně to samé se říkalo v roce 1947.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#83 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:25

hauskaa napsal/a:
Lidi, sorry, ale... tohle téma na gc.cz nepatří a to ani do sekce témat mimo geokešing. GC je aktivita apolitická, což nám bylo naznačeno i archivací pár keší. Na internetu je nespočet vhodnějších fór, kde se nechá hádat o politice a upřímně se mi tomhle společenství vždy líbilo, že se nikdo nikoho neptá na politickou orientaci.
Jaký smysl ale má tohle vlákno? Pepo, zamči to, prosím.


On se taky na politickou orientaci nikdo neptá.

A řekl bych, že o tom, co se bude diskutovat na českém diskusním fóru, v USA určitě nerozhodují. Problém s kešemi není problém s diskusí, ale s tím, co a jak se bude publikovat a zobrazovat na serveru, který je v USA a vlastní ho firma z USA.

A jestli Ti schází doba, kdy jsi něco řekl nebo zazpíval a byl z toho průser a třeba jsi nedostudoval ........
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#84 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 18:33

kolombo napsal/a:
A řekl bych, že o tom, co se bude diskutovat na českém diskusním fóru, v USA určitě nerozhodují.


Naštěstí.

Ono se řekne U.S.A. svobodná země, ale pak nám cenzurují historii, kterou, jak je vidět z této diskuze, je potřeba stále připomínat.
  • 0

#85 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 19:15

P€T@ napsal/a:
MedoMys - nejsi ty spisovatel ? Ani jsem to nečetl, v půlce mě to přestalo bavit. Uvědomte si zase, že zde nebyli cikáni a vietnamci. A ty cikáni, co tu byli tak pracovali

Péťo, jdi do prdele!

P.S. Ano, cikáni jsou tady od císaře pána a šikmovoké naimportoval Husák...
  • 0

#86 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2012 - 19:20

Koukám, že slušně diskutovat neumíte. To že má někdo odlišný názor nebo že se v něčem plete neznamená, že ho musíte hned posílat někam. Zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama