Přejít na obsah


Fotka

Pražská výměna CWG - GC41PKZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 10:53

Informace pro ty co se přihlásili (nebo chtěli přihlásit) na event Pražská výměna CWG (GC41PKZ): Listing jsem po jeho publikování, následném retract (a chvíli dohadování s revievery, že ho opravdu nepustí) archivoval. Ale kdo chce přijít 8. 1. mezi 17:30 a 20:00, ať klidně přijde. Varuji, že setkání na adrese Štítného 23, Praha 3 je komerční a můžete se dostat do prostor, kde se prodává geocachingové vybavení. Nájem obchodu i přilehlé klubovny bude zaplacený, tak nebudu vybírat vstupné ani vás nutit něco kupovat. Přijďte vyměnit CWG, pokecat o CWG, geocachingu, geocoinech a nebo něčem úplně jiném. Rádi vás uvidíme. Aby oficiální event prošel, bylo nám doporučeno reviewerem přesunout ho do nějaké blízké nálevny. Už máme vytipované místo, tak snad to projde. Event bude o nějaký týden později, aby ho reviewer stihl schválit, to už do 8. 1. určitě nevyjde. Event bude nekomerční, ale znáte to, bez peněz do hospody nelez. Plaťte pouze vrchnímu, kdyby vám chtěl něco prodat nějaký kačer, ihned ho nahlašte reviewerovi ;) Nechceme mít problémy.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#2 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 14:25

Tohle nechápu - v prodejně geověcí je to komerční event ale v hospodě ne? To jako ta hospoda z toho nic nemá a neprodá jediné pivo účastníkům eventu? To mi opravu není jasné, mohl by mi to prosím nějaký revírník vysvětlit, v čem se liší geoobchod od prodejny piva? Nebo kdyby v geoobchodu začni točit pivo, tak by to už bylo ok?
  • 0
Jakub

#3 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 14:43

Stejné jako keše v zoologických zahradách. Musí se zaplatit vstup a to není komerce? divný
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 14:49

Komerce je to proto, že si podle mě chce majitel obchodu přitáhnout do obchodu lidi, je to reklama zadarmo.
  • 0

#5 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 20 prosinec 2012 - 15:23

tak teď je přitáhne do "obchodu" někomu jinýmu, no. V tý hospodě se stejně naprosot komerčně prodá spousta věcí (GC, TB). Jako vždycky...
  • 0

#6 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 16:50

Smrk napsal/a:
Komerce je to proto, že si podle mě chce majitel obchodu přitáhnout do obchodu lidi, je to reklama zadarmo.


Takže kdybych po dohodě s majitelem tam udělal event já, tak to komerční není? Protože majitele neznám a pravděpodobně jsem ho v životě neviděl. To mi přijde pak už 100% jako s tou hospodou - po dohodě s podnikem, který nám zapůjčí prostory, se tam udělá kecací/cwg event.
  • 0
Jakub

#7 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2012 - 17:01

Smrk napsal/a:
Komerce je to proto, že si podle mě chce majitel obchodu přitáhnout do obchodu lidi, je to reklama zadarmo.

To je přece logický. V hospodě z toho GS nic nemá, za to v obchodě má fíčko z prodaných GC a TB. A protože GS je proti komerci, tak se přeci na ní nemůže sám přiživovat.
  • 0

#8 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:45

Event jsme přesunuli do restaurace Olše, zde je nový listing http://coord.info/GC43M0Z. Původně plánovaný event nebude, ale klidně přijďte dnes vyměnit CWG na adresu Štítného 23, Praha 3 mezi 17:30 a 20:00. Slíbené dvě CWG směnárny jsou už připravené.
  • 0

#9 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:59

hmm tak to je fajn :-) škoda že je již pár dní event plný.... tak si to tam pěkně vyměnte mezi sebou a užijte si to tam.. :-D :-D nad takovými eventy mi začíná rozum stát :-/
  • 0

#10 novakovic

novakovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 12:08

A tohle už jste viděli? GC431YP Naprosto stejné umístění jako onen zapovězený event. Ale tady se to toleruje. Proč?
  • 0

#11 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 12:29

novakovic napsal/a:
A tohle už jste viděli?
GC431YP
Naprosto stejné umístění jako onen zapovězený event. Ale tady se to toleruje. Proč?


EDIT: špatně jsem is to přečetl, omluva
  • 0

#12 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 12:32

novakovic napsal/a:
A tohle už jste viděli?
GC431YP
Naprosto stejné umístění jako onen zapovězený event. Ale tady se to toleruje. Proč?

Vaše starosti a Rotschildovy peníze, říká na to moje matka. Tak si v tý cukrárně nic nekoupíte no.
  • 0
.

#13 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 14:52

novakovic napsal/a:
A tohle už jste viděli?
GC431YP
Naprosto stejné umístění jako onen zapovězený event. Ale tady se to toleruje. Proč?


http://www.cageo.cz/...-zakladna-2012/
  • 0

#14 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 16:30

novakovic napsal/a:
A tohle už jste viděli?
GC431YP
Naprosto stejné umístění jako onen zapovězený event. Ale tady se to toleruje. Proč?


Vždyť tahle pixla je umístěná v parku kladenského divadla. Žádný obchod široko daleko, jen samé stromy a lavičky. ;) A do divadla tě nikdo nenutí lézt... Pravda, získáš v keši souřadnice směnárny, ale tam tě nikdo chodit nenutí. Já si je např. ani neopsala...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama