Přejít na obsah


Fotka

Povzdech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#1 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:21

Škoda, že když má někdo potřebu poslat cizí kešku do archuvu nedokáže to udělat pod svým nickem... A dělá tak i u kešek, které byly ukradeny... Viz například: http://www.geocachin...f4-f89b10fcbd7f A není to jediná keška, co takhle dopadla Geodepresivní vlákno bylo zamčeno a tak si nemám kde povzdechnout :)
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:25

Tak to je fakt ubohost, holt když neumím neco vytvořit, tak aspoň něco zlikviduju. Velmi smutné ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:29

U toho dotycneho neni problem, ze by nedokazal nic vytvorit, ale ma spis pocit ublizenosti...
  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:33

IP adresy podobných pitomců bych zabanoval... Bohužel toto tu bylo už min. před týdnem z jiného profilu: http://www.geocachin...c8-19f8903e5529 (např.: http://coord.info/GL9Y4XBR) Poté, co mě začalo dnes otravovat na výpravě spousta mailů s NA logy, napsal jsem schválně mail dotyčnému, zda to trochu nepřehání, chtít archivovat i ukradené keše, neaktivní třeba měsíc a skrývat se za anonymním nickem - samozřejmě neodpověděl... Od té doby už stihl navrhnout k archivaci i několik mých ukradených keší či keší, které jsou disablované kvůli tomu, že jsou v podzemí a v zimě tam zimují netopýři! Opravdu umělec... I když co se týče honby za archivací disablovaných keší na zimu s tou nesouhlasím...
  • 0

#5 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:39

Když došel na základě zralé úvahy k tomu, že by keš měla být archivována - tak fajn. Ale proč anonymně?
  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#6 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:45

Ta anonymita mi na tom vadí nejvíc. A u některých kešek to po zralé určitě úvaze nebylo. Proč posílat do archívu kešku, která je disalbe 14. dní? A autor se jinak o kešky stará? Asi bude mít pravdu maaca, proč to dotyčný dělá.
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:48

hoblik napsal/a: Když došel na základě zralé úvahy k tomu, že by keš měla být archivována - tak fajn. Ale proč anonymně?

To je přece jasný, slastnej pocit jak to někomu nandal se dostaví a přitom se nemusí bát zpětně vazby. Typickej zamindrakovanej a zbabelej internetovej srac ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:54

Bohužel, dostal k tomu asi podnět z chování některých RW, kteří se domnívají, že jsou nadáni neomylností a uniká jim, že to tak není. Můj dotaz, na toto téma, v rubrice RW je, již několik dní, bez jakéhokoliv stanoviska :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:56

Me na tom vadi jen ta anonymita. Jinak ty NA logy schvaluju. Kdyz uz Alex nechce disable na zimu tak at to plati pro vsechny... Pro zimujici netopyry pod zemi a zviratka v lese to asi nebude moc dobra zprava, ale pravidla se musi dodrzovat a platit pro vsechny
  • 0

#10 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:01

kolombo napsal/a:
Bohužel, dostal k tomu asi podnět z chování některých RW, kteří se domnívají, že jsou nadáni neomylností a uniká jim, že to tak není.

Můj dotaz, na toto téma, v rubrice RW je, již několik dní, bez jakéhokoliv stanoviska :-(

No dotaz - ono to bylo spíš konstatování. Se nediv, že to RW ignorovali ;)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:02

Dauthi napsal/a: Me na tom vadi jen ta anonymita. Jinak ty NA logy schvaluju. Kdyz uz Alex nechce disable na zimu tak at to plati pro vsechny... Pro zimujici netopyry pod zemi a zviratka v lese to asi nebude moc dobra zprava, ale pravidla se musi dodrzovat a platit pro vsechny

Jasné, pravidla by mela platit pro všechny ale svet není cernobilej a taky není keska jako keska. V jasnejch případech není co řešit ale někde to tak jasný není a už jsem zažil par archivaci, nebo případů slepého dozadovani se archivace, které me fakt pořádně vytocily ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:02

Logem needs archive nic do archivu určitě nepošle. To může po posouzení situace udělat jen rewiever a ten určitě nearchivuje kešku kvůli tomu že je dva týdny ukradená. Ale co se anonymity týče naprostý souhlas, zbabělost a neschopnost stát si za svým názorem.
  • 0

#13 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:06

Parkis napsal/a:
Logem needs archive nic do archivu určitě nepošle. To může po posouzení situace udělat jen rewiever a ten určitě nearchivuje kešku kvůli tomu že je dva týdny ukradená.
Ale co se anonymity týče naprostý souhlas, zbabělost a neschopnost stát si za svým názorem.


Kesku, ktera je disablovana 14 do archivu neposle, ale kdyz si bude stat za svym nazorem tak by mel do archivu poslat vse co je disablovene "jen" kvuli zime ...
  • 0

#14 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:12

Dauthi napsal/a: Kesku, ktera je disablovana 14 do archivu neposle, ale kdyz si bude stat za svym nazorem tak by mel do archivu poslat vse co je disablovene "jen" kvuli zime ...

Neměl - jasně, pravidla jsou pěkná věc ale mela by se uplatňovat s rozmyslem a ne s klapkama na očích.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#15 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:13

Dauthi napsal/a: Kesku, ktera je disablovana 14 do archivu neposle, ale kdyz si bude stat za svym nazorem tak by mel do archivu poslat vse co je disablovene "jen" kvuli zime ...

Neměl - jasně, pravidla jsou pěkná věc ale mela by se uplatňovat s rozmyslem a ne s klapkama na očích.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#16 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:14

kapsa napsal/a:

Dauthi napsal/a: Kesku, ktera je disablovana 14 do archivu neposle, ale kdyz si bude stat za svym nazorem tak by mel do archivu poslat vse co je disablovene "jen" kvuli zime ...

Neměl - jasně, pravidla jsou pěkná věc ale mela by se uplatňovat s rozmyslem a ne s klapkama na očích.


moje rec. taky jsem si pohraval s myslenkou napsat NA logy. ne ze by mi nekdo ublizil(moje kesky jsou v provozu cely rok nebo maji NA in W atribut) ,ale abych upozornil na dvoji metr, ktery me bije do oci.
  • 0

#17 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:18

Dauthi napsal/a:
Me na tom vadi jen ta anonymita. Jinak ty NA logy schvaluju. Kdyz uz Alex nechce disable na zimu tak at to plati pro vsechny... Pro zimujici netopyry pod zemi a zviratka v lese to asi nebude moc dobra zprava, ale pravidla se musi dodrzovat a platit pro vsechny

Netopyři jsou chránění ze zákona. Pokud by owner nedal disable, mohl by to být důvod k archivaci.
  • 0

#18 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:18

Dauthi napsal/a:
Me na tom vadi jen ta anonymita. Jinak ty NA logy schvaluju. Kdyz uz Alex nechce disable na zimu tak at to plati pro vsechny... Pro zimujici netopyry pod zemi a zviratka v lese to asi nebude moc dobra zprava, ale pravidla se musi dodrzovat a platit pro vsechny


Právě že například zimující netopýry pravidla ochrání. Roman_Jaroměř může svojí cache zcela v klidu dát na zimu disable stav.

<Cache owners can temporarily disable a listing, which will take a cache page offline. Do this if the cache needs repairs, or if the area is closed for a period of time (construction, hunting, winter closures, etc.) This is meant to be temporary, which means a few weeks or perhaps a couple of months. When the cache is available again, you must enable it.>

Ochrana například netopýrů je ve své podstatě status na určité období "uzavřené oblasti" a to viz. text výše, je legitimní důvod k disable.
  • 0

#19 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:21

Dauthi napsal/a:
... taky jsem si pohraval s myslenkou napsat NA logy. ...


Doufám, že ne anonymně. To co mi nejvíc vadí je ta anonymita, to, že návrh na archív někdo nedokáře poslat do nickem, pod kterým ho lidi znají.
  • 0

#20 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:23

To je jeden nesmysl za druhým. Jsou určité keše které v zimě prostě odlovit nejdou. Když je v atributech napsáno nelovit v zimě tak nevidím problém. Další problém je třeba časová náročnost ownera. Prostě nemá čas. A to je třeba můj problem. Poslední tři měsíce byly tak hektické že jsem na obnovu svých dvou disable keší neměl vůbec čas. Teď o svátkách je musím dát do pořádku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama