Přejít na obsah


Fotka

Anonymní práskači


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:59

Dovolil bych si požádat vážené reviwery, aby nevěnovali pozornost anonymním rejpalům, kteří se pod své hromadné logy nedokáží ani podepsat. Děkuji.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 Alex Reviewer

Alex Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:28

Rozhodně nebudu reagovat na provokace neznámého nicku, který je evidentně založen pouze pro spamování listingů.
  • 0
Reviewer pro ČR – kraje Královéhradecký, Pardubický a Kraj Vysočina.

#3 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:52

Já za sebe bych kolegovu myšlenku rozvinul - pokud jakýkoliv nick, bez ohledu na to, zda anonymní či nikoliv, spamuje listingy, tak na to nereaguji. Na druhou stranu nevidím důvod, proč bych neměl reagovat na oprávněný NA log, tj. takový, který poukazuje buď na to, že je keš z nějakého důvodu v rozporu s pravidly nebo je min. 3 měsíce disablovaná, a to jen proto, že jej napíše někdo anonymně. Důvody, proč někdo volí anonymní nick (ať je to snaha ochránit se před mstychtivými ownery, zbabělost nebo cokoliv jiného) mě nezajímají, zajímá mě pouze to, zda byla v daném případě porušena pravidla a zda je tedy NA log oprávněný.
  • 0

#4 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 10:38

Za mne ti mohu rict ze jim budu venovat stejnou pozornost jako jakemukoliv NA logu protoze proste musim, mohu si o nem myslet cokoliv a taky ze budu, ale reagovat na to dle pravidel musim. Nerikam ze ji automaticky archivuju, ale budu se ji zabyvat a budu ji resit uplne stejne jako jakoukoliv jinou.
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama