Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1191 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 18:55

nejde dat do map i policko vyhledavani? kdyz jeden vi, kde to je, tak je trochu otrava jezdit po mape a rucne zvetsovat.
  • 0

#22 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 18:58

Dain a Olik napsal/a:
nejde dat do map i policko vyhledavani? kdyz jeden vi, kde to je, tak je trochu otrava jezdit po mape a rucne zvetsovat.


Viz včerejší debata s jedním z autorů:

Wal: no, něco takového již bylo řešeno a došli jsme k tomu, že to asi nepůjde.

puczmeloun: japato?

Wal: Technické důvody rozebrané nemáme a já to ani nevysvětlím. Ale určitě tam byla nějaká překážka, která to znemožňovala, protože jsme to tam samozřejmě také chtěli, bylo by to mnohem lepší…


Tzn. pokud někdo chce autorům s řešením problému pomoci, všechny zainteresované strany budou jen rády :D
  • 0
Užívej života...

#23 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 21:25

Po prvnim projeti vsech obrazku jsem 11 v poradi, to potesi. K memu prekvapeni je u hodne obrazku cache, ze by to delal kacer?.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#24 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 21:34

Tak jak bych spíš řekl, že keše jsou dneska všude :D. Dotaz: jak dlouho tak trvá schválení fotky?
  • 0

#25 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 21:39

Solim napsal/a:
Po prvnim projeti vsech obrazku jsem 11 v poradi, to potesi. K memu prekvapeni je u hodne obrazku cache, ze by to delal kacer?.


Autor je kačer, ale mizerný http://www.geocachin...rofile/?u=Waaal spíš to tedy bude tím, že fotky jsou u zajímavých míst (převážně) a kešky jsou dnes skoro všude a pokrývají hlavně tyto zajímavá místa :D

Tiskar94 napsal/a:
Dotaz: jak dlouho tak trvá schválení fotky?


Vzhledem k tomu, že autorské duo s webem teprve začínají, tak je to práce ruční, pomalá a záleží na tom, jak se dohodnou. Zatím bylo publikováno prý tak 5 obrázků za týden, ale s přibývajícím množstvím hráčů a hlavně přidaných obrázků do čekací fronty (hlavně kvůli dnešnímu návalu :D ) se to prý změní... Uvidíme...
A tedy jasná odpověď? Není. Počkej, já taky čekám...
  • 0
Užívej života...

#26 Poznejmisto.cz

Poznejmisto.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 21:42

Tiskar94 napsal/a:
Dotaz: jak dlouho tak trvá schválení fotky?


No, doba od přidání ke schválení není nijak pevně daná, jelikož zatím přidáváme fotky po malých dávkách a snažíme se, aby se příliš často neopakovaly kraje. Navíc vybíráme podle toho, která se nám aktuálně líbí. Takže třeba JMK je zrovna jeden z krajů, kde si člověk může počkat dost dlouho. Naopak fotky z krajů, kde nic nemáme nebo máme málo, mohou do hry vejít během pár dnů.
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 23:09

Solim napsal/a:
Po prvnim projeti vsech obrazku jsem 11 v poradi, to potesi. K memu prekvapeni je u hodne obrazku cache, ze by to delal kacer?.


safra, 11. jsem byl doted ja. to abych to probeh znovu :). na prazaky (kdyz vetsina obrazku je z moravy) je to podle me dobry :).
  • 0

#28 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 9:51

moc pekny, sem to prosel a vyhodilo me to devaty misto, poslal jsem nekolik fotek, tak sem zvedavej jak dopadnou, drzim palce, napad dobrej
  • 0

#29 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 15:52

Poznámka: Jako padesátou fotku jsem dal jednu co už má 21 uhodnutí. Napsalo mi to "třetí uhodnutí" a připsalo dva body. Mělo to spíš napsat "padesáté uhodnutí", nebo ten obrázek neměl 21 uhodnutí ale jenom dvě?
  • 0

#30 Poznejmisto.cz

Poznejmisto.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 16:36

Tiskar94 napsal/a:
Poznámka: Jako padesátou fotku jsem dal jednu co už má 21 uhodnutí.
Napsalo mi to "třetí uhodnutí" a připsalo dva body.
Mělo to spíš napsat "padesáté uhodnutí", nebo ten obrázek neměl 21 uhodnutí ale jenom dvě?


Kolega to před pár okamžiky opravil, šlo o to padesáté. :)
W.
  • 0

#31 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 19:57

Tak jen pro info těm, kteří se zapojili (a dle známých nicků nás není málo :)

- existuje RSS pro sledování - http://www.poznejmisto.cz/rss.xml
- dnes padl 100 obrázek a další přibývají - http://www.poznejmisto.cz/0100
  • 0
Užívej života...

#32 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 20:29

- dnes padl 100 obrázek a další přibývají - http://www.poznejmisto.cz/0100[/quote]

Ta fotka si jubilejní místo zaslouží.

Fandím vám a přeji mnoho zdarů.
  • 0

#33 Poznejmisto.cz

Poznejmisto.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 22:04

puczmeloun napsal/a:
Tak jen pro info těm, kteří se zapojili (a dle známých nicků nás není málo :)

- existuje RSS pro sledování - http://www.poznejmisto.cz/rss.xml
- dnes padl 100 obrázek a další přibývají - http://www.poznejmisto.cz/0100


A ke sledování Poznejmisto.cz bych ještě doplnil náš Facebook a Twitter:
www.facebook.com/poznejmisto - sem píšeme hlavně aktuality ze statistik či ohledně stránky samotné, semtam nějakou fotku,
www.twitter.com/poznejmisto - tady se dočkáte nových fotek (máme tam vlastně vyvedené RSS) a občasných aktualit.
pro Google nadšence máme i stránku na Google Plus, ale tam teprve uvidíme, jak to bude se sdílením. Spíše chceme dát lidem možnost o nás mluvit. :)


MUSOVI napsal/a:
Ta fotka si jubilejní místo zaslouží.

Fandím vám a přeji mnoho zdarů.


Moc děkujeme za přízeň a Vaše fotky, které se jistě do hry brzy dostanou!
  • 0

#34 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 23:20

Tak mi to taky nedalo, ale z Karlovarského Kraje jsem měl hodně rychle vyluštěno :-) Tak asi projedu celou galerii a něco ještě tipnu... a možná se i dokopu k přidání dalších fotek :-)
  • 0

#35 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 4:40

Zdravím vlastníky stránek poznejmisto a chtěl bych jim vyseknout velkou poklonu a velký dík za vznik této parádní hry. Zeměpis a turistika je mým velkým koníčkem a tak při objevení těchto stránek jsem ihned zasedl k PC vánoce příjemně strávil hádáním obrázků a v neposlední řadě též nalézáním kešek. Z té úctyhodné databáze 100 fotek mám uhádlých 98. Dvě fotky jsou ale dosud pro mne velkým oříškem a to pohled na skály z Vysočiny a pak v Libereckém kraji vyfocené kameny s patníkem. Pak je v databázi vyloženě několik doslova špeků, které jsou tak fikaně vyblejsknutý a nebo na místech,kde by je člověk nehledal, že jsem se musel doslova státi detektivem a jako nikdy detailně studovat na mapach místo od místa. Nakonec i tyto záludnosti překonány a ta radost na tváři, kdy se objevilo zelené Správně byla v tu chvíli k nezaplacení. Prostě jak radost malého děcka. Při registraci na poznejmísto jsem si nedal nick jak na gc.com Tu mám Thomas. Tak pro kačery z Brna a okolí ať ví, s kým mají tu čest zdravě soutěžit. ....ale né jaká pak soutěž. Tohle je hlavně fajná zábava . Ještě jednou velké DÍKY.
  • 0
bobasso

#36 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 8:39

Tak já si také dovolím složit autorům pochvalu. "Hra" mě chytla od samého začátku, takže pilně tipuju, těším se na nové fotky a sem tam něco jsem i poslal, protože každá zveřejněná fotka potěší snad ještě víc než uhodnutá. A dvě FTG (First To Guess) mám na kontě, i když tady zatím nic takového naštěstí nefrčí :-) Jinak nutno říci, že za některé snímky bych autorům nejen webu ale i fotek nakopal zadek. Třeba kvůli 16 jsem už prošmejdil všechny -podobné objekty- v kraji a pořád nic, straší mě i ve snu :-) Nevím, jestli těch pár vyložených špeků někdy zlomím, ale alespoň zůstává nějaká výzva i do budoucna. Každopádně ženě se můj nový koníček moc nelíbí, tak soutěžím pod svým starým nickem - Robbisek :-) A na závěr NEJVĚTŠÍ DÍK autorům!!!
  • 0

#37 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:25

Jo to je ten Robbisek, co mi krade FTG pod rukama :D Každopádně 16 je zlatá, pro mě nepochopitelné, jak tolik (no je jich porád zatím jenom 9) lidí uhodlo 24. S tou já strávil opravu hezké chvíle :)
  • 0
Užívej života...

#38 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:36

Jj, 24 je děs a hrůza... ;-) A FTG mám jen 2 :-) A bez rss nebo tak něčeho, správný čas na správném místě :-D
  • 0

#39 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:40

Hedgehog_Family napsal/a:
Jj, 24 je děs a hrůza... ;-) A FTG mám jen 2 :-) A bez rss nebo tak něčeho, správný čas na správném místě :-D

Ono RSS je nanic, nebot má spozdení 20min (teda alespon google reader), ale porád lepsí než náhoda :D Úplně nejlepší and "up to time" upozornění je mail, že byla schválena má fotka :)
  • 0
Užívej života...

#40 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:42

Hmm, kéž bych taky mohl napočítat ty co mi chyběj na prstech jedný ruky :D. Nevím ani tu stovku, a to prosím pěkně to je obtížnost 1! A koukám, jak jsem se z toho šestého místa krásně dopropadal na čtrnácté.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama