Přejít na obsah


Fotka

Nabídka keší k adopci - PŘEROV


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 15:33

Nabízim k adopci své keše v Přerově. Přítelkyně bydlí u mě, její dcera taky mimo, tak už tam nejezdíme. jedná se o keše Prerovske VTA, Prerovska hard cache 1-5 . 2, 3, 4 jsou vzhledem ke svému umístění v pohodě, 1 a 5 jsou snáze dosažitelné a VTA také. Uvítal bych někoho, kdo je skutečně sám odlovil a nenechal se jen zapsat stojící dole pod stromem... 1- GC2YXBY 2 - GC2YXCD 3- GC2YXCE 4- GC2YXCG 5-GC3V0RD VTA GC3QJPZ keše se líbí, přijde mi škoda je archivovat.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#2 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 15:49

Alespon si ty odkazy oprav :@
  • 0

#3 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 15:50

Něco je špatně. Některé odkazy posílají mimo území Čech. Austrálie, Německo a VB. :D edit: ...koukám že byl někdo rychlejší... :D
  • 0

#4 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 16:43

jj opraveno....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#5 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 17:12

Archivuj, aspoň se mi trochu ztenčí ignore list. ;-)
  • 0

#6 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 23:54

geoquino napsal/a:
Archivuj, aspoň se mi trochu ztenčí ignore list. ;-)

:D souhlas
  • 0

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 9:35

Novaci_KH napsal/a:

geoquino napsal/a:
Archivuj, aspoň se mi trochu ztenčí ignore list. ;-)

:D souhlas

Presne tak! Nechces to samy udelat i v Koline a okoli? Stejne tak v HB bys to moh zkusit, myslim, ze by ti spousta lidi byla vdecna :D
  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 9:51

CZECH.TIR napsal/a:
Nabízim k adopci své keše v Přerově. Přítelkyně bydlí u mě, její dcera taky mimo, tak už tam nejezdíme. jedná se o keše Prerovske VTA, Prerovska hard cache 1-5 .
2, 3, 4 jsou vzhledem ke svému umístění v pohodě, 1 a 5 jsou snáze dosažitelné a VTA také.
Uvítal bych někoho, kdo je skutečně sám odlovil a nenechal se jen zapsat stojící dole pod stromem...
1- GC2YXBY
2 - GC2YXCD
3- GC2YXCE
4- GC2YXCG
5-GC3V0RD
VTA GC3QJPZ
keše se líbí, přijde mi škoda je archivovat.

udělej to tradičně úplně stejně, jako se svými ostatními: založ a nech je dožít bez údržby
  • 0

#9 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 10:35

petulinka1 napsal/a:

Novaci_KH napsal/a:

geoquino napsal/a:
Archivuj, aspoň se mi trochu ztenčí ignore list. ;-)

:D souhlas

Presne tak! Nechces to samy udelat i v Koline a okoli? Stejne tak v HB bys to moh zkusit, myslim, ze by ti spousta lidi byla vdecna :D


aaa věční kritici se ozvali. hlavně ti, kteří ty keše ani neviděli..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#10 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 10:38

ale mazat nezapomenou. člověk jednu z nich upozorní na chybu a co je odpovědí? Geocache log CZECH.TIR posted a note for Zavody Kosmos, Emil Pick a spol. Sunday, 30 December 2012Stredocesky kraj, Czech Republic SE 27.3 km from your home location Upravit log Smazat log Nahrát obrázek luštění v pohodě, chybu v testíku opravíte jednoduše vrácením se zpět o jedno stránku v prohlížeči - nedomyšlené.... ale až pojedu kolem tak se pro ní stavím. Your log entry for the listing Zavody Kosmos, Emil Pick a spol. (Unknown Cache) was deleted by petulinka1 at Sunday, 30 December 2012 01:31:49 Visit this listing at the below address: http://coord.info/GLA0E0Y5 Profile for petulinka1: http://coord.info/PR339E9
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 10:43

1) o ty chybe vim (diky ni jsem taky mohla ten test aspon nejak rozume vyladit) 2) pokud chce nekdo upozornit na chybu tak to napise primo tomu, koho upozornuje, a ne do logu, kde si to kazdej precte! 3) na oprave uz se pracuje od vcerejska, ale ja nemam dostatek znalosti na to, abych to udelala sama 4) stezovat sis nezapomel vid? 5) z ceho soudis, ze jsem ty kese ani nevidela? to, ze tam nejsem zalogovana, neznamena, ze to je jak rikas... ale "kvalita" tvejch kesi je vseobecne znama....
  • 0

#12 Gorakhal

Gorakhal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 10:48

Že si vůbec opovažuje s těmi svými výplody stěžovat :)) Ale abych nebyl jen šťoural, aspoň je nabídl k té adopci, tak se o ně bude moct konečně někdo starat :))
  • 0

#13 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 13:27

Gorakhal napsal/a:
Že si vůbec opovažuje s těmi svými výplody stěžovat :))
Ale abych nebyl jen šťoural, aspoň je nabídl k té adopci, tak se o ně bude moct konečně někdo starat :))


proto je nabízím. já už tam jen tak nepojedu a podle logů se keše líbí.

a rejpe ona, odlovila pár mých keší, a hodnotí všechny. získal jsem několik kilogramů, no tři bedny, PET, tak je postupně vyměním.
a dr.Vota mi přijde jak ten japonec, co chce být prezident.vyjadřuje se ke všemu. A mých keší našel taky jen pár.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 13:54

CZECH.TIR napsal/a:
...
a dr.Vota mi přijde jak ten japonec, co chce být prezident.vyjadřuje se ke všemu. A mých keší našel taky jen pár.

1. mi těch pár (a zase tak málo jich nebylo, aby to netvořilo statisticky významný vzorek) docela stačilo, abych si udělal představu
2. podívej se, víc než půlka tvých keší má už hodně dlouho Needs maintenace....
  • 0

#15 maxovna

maxovna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 16:12

Jojo...hlavně že všechny mysterky Czech.tira jsou po publikaci bez chyby. O tom jak jsou tvé keše kvalitní není třeba se rozepisovat. Jeden příklad za všechny: GC26Q2Q. První NM o mokrém logbooku je z 25.8. 2012. Za celou dobu žádná údržba...
  • 0

#16 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:26

maxovna napsal/a:
Jojo...hlavně že všechny mysterky Czech.tira jsou po publikaci bez chyby.
O tom jak jsou tvé keše kvalitní není třeba se rozepisovat. Jeden příklad za všechny: GC26Q2Q.
První NM o mokrém logbooku je z 25.8. 2012. Za celou dobu žádná údržba...


no tak zrovna ted, jsem se odtamtud vrátil. prošel jsem celý kopec.
3 keše vyměnil za PET a jednu za větší se šroubovacím víčkem.
u této: keš kterou jsem tam dával kdysi na konci léta, jsem našel bez logu. dalo mi dost čmuchání, než jsem našel tu druhou. ta je skutečně mokrá, tedy už tam není. jen byla u jiného stromu, než jsem ji původně dával já.

NM logy mám, na hromadě keší jsem už od té doby byl, ale co s tím?
to že jsem někde byl nikam nepíšu..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#17 maxovna

maxovna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:33

Od toho je log Owner Maintenance. Pak se i ztratí attribut Needs Maintenance.
  • 0

#18 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:34

když se koukám do bloku, tak je kolem vánoc, kontrola na 18 keších... co mám micra měním za PET, pro ti těm už snad nikdo remcat nebude. a že je někdo blbě zavře, no s tím už nic neudělám tak jsem prošel seznam mých keší, a kde jsem byl poslední měsíc a svítí NM, tak to dopíšu. no jo no. tohle já nepoužívám, ani NA logy.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#19 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:37

:D To je komedie.. :D mám nápad, co takhle nezakládat? :o Žádná starost o vlastní kešky, žádná kritika od kritiků? :o A hlavně, ušetří to čas, peníze i nervy! :-)
  • 0

#20 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:50

Adrian_S napsal/a:
:D To je komedie.. :D

mám nápad, co takhle nezakládat? :o Žádná starost o vlastní kešky, žádná kritika od kritiků? :o
A hlavně, ušetří to čas, peníze i nervy! :-)


tak nezakládej a nenervuj se.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama