Přejít na obsah


Fotka

Najdi Ji


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 kudli

kudli

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:23

Dnes jsem smazala u své keše virtuální log uživatele "Najdi Ji" s textem: Ahoj, keš jsem nalezl díky výměnné službě FinalníKešky.cz . Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný čas a mohu jej věnovat rodině. Proto radím všem, kteří keše hledají a nechtějí pouze hloupě moralizovat, prijďte na www.{spam}.cz Vypadá to jako reklama. Uživatel se přihlásil 28.11.2012 a má již přes 5000 keší. Ale jak!! V jeden den "prošel" téměř celou ČR, dokonce i Slovensko! Jaká jsou pravidla geocachingu? Vím, že je to věc každého jakým způsobem keše hledá, ale toto je fakt hustý! Debatovalo se tu o tom, zda uznat log, když je to pouze foto, ale co je toto??? Vždyť ten člověk ty keše vůbec nenavštívil! Nevím, co se s tím dá dělat (možná smazat log u své keše), ale musela jsem to alespoň napsat.
  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:54

Viz předchozí 2 dotazy zde ve skup. Reviewer, kde je již zodpovězeno (DarkLord Rev. zažádal o ban uživatele) - příště doporučuji nejprve číst poslední příspěvky a až pak se dotazovat, ať se nemnoží duplicity :):):)
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama