Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

zámek AJFA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#1 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:02

noo, pěkný, už si tu začínám připadat jak před více než 23 lety ..... někdo otevře hu...( ústa) a hned po nich dostane a zamezí se mu aby se vyjádřil. Opravdu pěkné, jen tak dál..... ( a asi za to dostanu teď banána, podle očekávání ) jo a pokud nemám pravdu, tak prosím SZ , ať se tu nehádáme, nebo nám zavře ...(usta) třeba Pepa...a všem.
  • 0

#2 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:06

Taky jsem si vsiml, ze jsou ted zamknuta vsechna vlakna na dane tema - schvalne kdo jako prvni zalozi dalsi ;) EDIT: Tak uz je nove... Ony asi budou vznikat tak dlouho, dokud alespon jedno nezustane odemknute :D
  • 0

#3 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:11

Už se stalo. Byl bych proto aby se jedno vlákno nechalo odemčené. Samozřejmostí by mělo být aby se tam nedávali odkazy na stránky kde se obchoduje s fin. souřadnicemi.
  • 0

#4 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:12

Vlákna se zamykají ne z důvodu cenzury, jak naznačuješ, ale z důvodu zamezení reklamy dotyčnému webu. Protože díky všem těm pisatelům, kteří si neumí na hlavní straně přečíst, že se to tu už řeší asi posté a místo toho založí nové vlákno, kde nám ozřejmí svůj "veliký objev", ten web jen získává další a další publicitu.

AJFA

  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:13

Jako nevím, ale nadávat na spamera a zároveň mu pomáhat šířit jeho spam mi přijde lehce natvrdlé a navíc to porušuje pravidla. Spam je spam a je jedno, jestli ho sem píše přímo spamer nebo nějaký trouba. @sadmanwholikesblues: v jednu chvíli tu byli 4 otevřený vlákna a to stejně některým (píp) nezabránilo založit další.
  • 0

#6 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:17

Chápu Pepo, ale co bude následovat, když se všechno zamkne?
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:18

EDIT: Nevím, zda to bylo v reakci na tento můj příspěvek, každopádně tedy děkuji za nápravu a ponechání jednoho tématu k diskusi.
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:19

Docela to prudí. Mám bookmark listy archeokeší a z každé, kde se objeví, mi přijde mail. Nebo dva… A to se nejprve raduji, kdo že mi to furt píše!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:57

Já jsem si nedávno naházela archeokeše do watchlistu protože mě tahle oblast láká, tak abych viděla které jsou aktivní a má cenu se o ně pokoušet...a teď mažu a mažu :(
  • 0

#10 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:15

evidlo napsal/a:
Já jsem si nedávno naházela archeokeše do watchlistu protože mě tahle oblast láká, tak abych viděla které jsou aktivní a má cenu se o ně pokoušet...a teď mažu a mažu :(


udělej si filtr a netrap se tím magorem :)
  • 0

#11 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:08

No za zamek bych Ajfu neoznacoval, tady pisou ze to je zricenina se zbytky zdi a prikopu.
  • 0

#12 banjo23

banjo23

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:48

Na toto fórum moc často nezavítám, ale když jsem viděl logy Najdí Jí u našich keší, mrknul jsem sem, abych si ověřil, že je můžu bez obav smazat. Musím říct, že mě zdejší atmosféra natolik pohltila, že jsem diskuse pro pobavení sledoval celý den. Postupně se z diskuse stala bramboračka, protože: 1. uživatelé opakovaně vkládali stále stejné příspěvky typu "dnes se u mé keše objevil log ...", které nic nového, kromě úlevy autorovi, nepřinesou 2. moderátoři zamykali vlákna a nebylo kde diskutovat S bodem 1., čili přirozenou potřebou lidí tlachat, těžko něco dělat. Ale dovolím si vyslovit názor, že by se v rámci udržení aspoň nějakého pořádku měl k tlachání nechat prostor. Zamykání vláken a mazání webové adresy z příspěvků rozhodně žádné reklamě zmíněné služby nezabrání. Uvědomte si, že každý kdo má nějakou krabičku už o této službě (skrz logy toho vola) ví. A i kdyby nevěděl, tak není problém si to na googlu najít. Pochopte, že kdo chce zjistit souřadnice a je ochotný za to zaplatit, tak to udělá i když se tady budeme tvářit že žádný takový web neexistuje. Tím se dostáváme k etice prodeje souřadnic. Pokud někdo má problém s tím, že taková služba existuje, tak zorganizujte guerillovou akci a prostě tu databázi naplňte chybnými údaji. To je podle mě jeden z dobrých nápadů, který zapadnul bez odezvy v zamčených vláknech. Ale rozhodně nespoléhejte na to, že tahle cesta vše spasí - provozovatel si zlepší kontrolní mechanismy a web bude fungovat dál. Prostě a jednoduše - dokud bude poptávka po souřadnicích, budou takové weby existovat. I z pravidel GC plyne, že pokud najdu finálku, můžu logovat FI bez ohledu na to, jak jsem jí našel. To už je záležitost mého svědomí. Nejvíc frustrující je tenhle způsob získávání souřadnic pro ownery, kteří tak můžou nabýt dojmu, že je jejich práce s vymýšlením pěkných keší zbytečná. Ale není, valná většina kačerů dělá GC pro zábavu a nemá tudíž potřebu si někde souřadnice kupovat. Vyjadřujme proto vděčnost všem ownerům, kteří nám připravili pěkné zážitky při luštění a hledání. A pár kačery, kteří si opatřují souřadnice jinak, si nenechme zkazit náladu. Tak jsem si taky ulevil a potlachal, teď to chce prášek, pyžamo a do postele... :-) Pěkný nový rok všem!
  • 0

#13 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:12

Když se všechna vlákna zamknou, kde se dozvíme, zda už je vyřešeno? Jde o to, že smazání logu nepomůže, protože se téměř vzápětí zaloguje znovu!!!
  • 0

#14 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:28

Nelibi se mi prilisne sireni diskuzi o dotycnem, ale mnohem vice se mi nelibi, jak tu pepa s ajfou vsechno zamykaji a zaviraji. Zumpa ze vsech stran bohuzel vcetne adminu. :(
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#15 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:31

Až u GS skončí oslavy nového roku, tak ten účet zamknou. Pak si dotyčné individuum vytvoří nový a bude zase pokračovat. Jako před nedávnou dobou. Až se GS konečně probudí a začne situaci řešit komplexně (nástrojů k tomu mají dost), tak to rychle skončí.

Dotazy, zda je možné podobné logy mazat jsou v celkem zbytečné. Mazat, mazat, mazat. Hned :)

http://support.groun...=kb.page&id=204

Obscene and threatening language is a violation of our Terms of Use. The log can be deleted immediately. It may be better not to respond the log owner directly. If you wish, let Groundspeak know by submitting a request for assistance or emailing contact@geocaching.com.

Myslím si, že reklama na nějakou službu tohle splňuje. Stačí se podívat na profil daného uživatele a tisíce nálezů za den je opravdu nesmysl.
  • 0

#16 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:49

Tak jsem si dal tu praci a zjistil, co se na mou cache nabizi a musim rict, ze tam maji chlapci drobnou chybu :o . Tak jsem radsi k te sve cache doporucil aby si kaceri radsi vysledek na miste znovu overili a prepocitali aby neskoncili v terenu *****. Zjistovani indicii u te cache trva 1 minutu a vypocet tez a tak se ten cas vyplati aby se kaceri ujistili zda spravne nakoupili, nebo zda maji tu drobnou chybku :D . Obavam se, ze maji ty chyby i na jinych cache, ale to jsem nezjistoval.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#17 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:58

Ja jen doufam az GS konecne zastavi toho dementiho spamera, ze take smaze jeho logy, protoze ja to delat u svejch kesi nebudu, to bych u toho za vola, kdyz za 24 hodin spamovani nebyly schopni hnout prdeli. Radeji jsem investoval energii do zaregistrovani na onom proklamovanem webu a nahazel tam par falesnych souradnic kesi.
  • 0

#18 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:05

Jako owner bys to promazat měl. Protože jako owner bys měl keš udržovat a taky ověřovat, zda zápisy v logbooku odpovídají těm na Internetu. A toto individuum zcela jistě v logbooku nebude.

Viz mazání logů na gc.com http://support.groun...=kb.page&id=204

Nesplnil podmínky, smazat.
  • 0

#19 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:13

Tomus napsal/a:
Radeji jsem investoval energii do zaregistrovani na onom proklamovanem webu a nahazel tam par falesnych souradnic kesi.

Ještě se o ty souřadnice poděl s důvěryhodným kamarádem, ať to nakrmí taky. Třeba za týden. Tím si navzájem zvýšíte věrohodnost.
  • 0

#20 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:43

hm, tak čtvrté kolečko mazání.... kolik jich ještě bude?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama