Přejít na obsah


Fotka

hnusny podvod (spam od Najdi Ji!)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
280 odpovědí na toto téma

#1 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:05

Vcera se mi u sve kesy objevil tento log: Ahoj, keš jsem nalezl díky výmenné službe [cenzura]. Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný cas a mohu jej venovat rodine. Proto radím všem, kterí keše hledají a nechteji pouze hloupe moralizovat, prijdte na www.{spam}.cz Samozrejme jsem ho smazal, ale asi to je nejaky robot nebo nevim. Dnes je tam zase. Uz jste se s tim setkali? Da se nejakemu nicku zakazat, aby se zalogoval. Vypada to na podvodnej server, kde si nekdo chce hloupe privydelavat....
  • 0
Tomas

#2 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:07

Ano mám to samé, také smazáno a dneska znova. Budu také rád, když poradíte kam tohoto uživatele nahlásit .

Profil: http://www.geocachin...8a-21d19ed9d7ff
  • 0

#3 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:08

Macrosek napsal/a:
Vcera se mi u sve kesy objevil tento log:

Ahoj, keš jsem nalezl díky výmenné službe FinalníKešky.cz (dvojite vvv.{spam}.cz). Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný cas a mohu jej venovat rodine. Proto radím všem, kterí keše hledají a nechteji pouze hloupe moralizovat, prijdte na www.{spam}.cz

Samozrejme jsem ho smazal, ale asi to je nejaky robot nebo nevim. Dnes je tam zase. Uz jste se s tim setkali? Da se nejakemu nicku zakazat, aby se zalogoval. Vypada to na podvodnej server, kde si nekdo chce hloupe privydelavat....


Cau, mel jsem to stejne, ale bacha, ted te tady zjebou, ze nectes vlakna, ze se to tady uz resi dlouho... Tak si dej pozor, a happy new year :-) S.
  • 0
PUNK 4 EVER!

#4 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:08

je to nick Najdi Ji!
  • 0
Tomas

#5 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:09

nemaji tu www adresu menit na "spam". samozrejme jsem nechtel zakladat nove vlakno, ale vyhledavac mi nic nenasel. Asi proto, ze to tu meni a nenechaji tu www adresu tak ja se objevuje.
  • 0
Tomas

#6 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:12

uz jsem to vlakno nasel. sorry za novek. Administratore, klidne to smaz :)
  • 0
Tomas

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:14

smaž název webu z prvního příspěvku
  • 0

#8 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:14

Prostě ve svém príspěvku smaž odkaz na dotyčné stránky. Pokud nechceš aby ty stránky měli větší a větší návštěvnost.
  • 0

#9 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:18

Ačkoliv to minule, kdy dotyčný využíval pro své spamování jiné nicky, stejně nepomohlo, když se nechalo jedno vlákno otevřené, protože uživatelé stejně zakládali nová vlákna a dělali mu další a další reklamu, nechám toto vlákno otevřené.
Upozorňuji však, že jakékoliv příspěvky, které sic nechtíc budou dotyčnému dělat další reklamu, budu mazat.

AJFA

  • 0

#10 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:20

Předem chci poděkovat moderátorovi za ponechání tématu. Teď k věci:
Řekl bych, že by to chtělo pobočku Groundspeaku tady v ČR. V počtu prohřešků a zabanovaných uživatelů vedeme, v počtu hráčů na tom také nejsme nikterak bledě a při nedávném Locked reviewerovi byla zjištěna velká nevýhoda časového posunu.
Po kolikáté dotyčný už tohle udělal? Počtvrté nebo popáté. Smaže se mu účet, založí si nový. Tohle nikam nevede.
Sice máme na autora adresu (a teď dokonce zjišťuji že máme ty adresy dvě), ale přiznejme si - kdo tam pojede a ručně si s ním promluví nebo se alespoň zaloguje na fasádu? Nikdo...

Ještě mi ale za zmínku stojí tyhle dvě věci:
- podle nápovědy chystá další novinku, a to dávání lístečků s kódem na finálky do keší. Takže další reklama, v které mu těžko kdo zabrání.
- jen chvíli před půlnocí mi přišel e-mail, vyříznu z něj jen to nejdůležitější:

pamatujete si jeste na projekt <nazev webu>? Mame novy system!
Pokud mate zajem, vytvorily jsme Vam prihlasovaci udaje na zaklade predchozich dat.
Vase uzivatelske jmeno: <jmeno>,
vase uzivatelske heslo: <heslo>

Zaregistrován jsem u nich nikdy nebyl, o cemz svedci i zaslane prihlasovaci udaje: heslo stejne jako uzivatelske jmeno, uzivatelske jmeno vsak nikoliv mnou pouzivane, ale stejne jako e-mail. Cim jsem si od nej tedy tuto nevyzadanou postu vyzadal?

S pristupem GS (kde temer vzdy, kdyz se po nich neco zada, tak neucini, maximalne se vymluvi na to jak jsou mala firma) bych se snad ani nedivil tomu, kdyby to resit nechteli.
  • 0

#11 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:25

takze ted mam smulu a budu muset pravidelne mazat logy od toho tupce?... doufam, ze ne
  • 0
Tomas

#12 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:27

Tiskar94 napsal/a:
Řekl bych, že by to chtělo pobočku Groundspeaku tady v ČR. V počtu prohřešků a zabanovaných uživatelů vedeme, v počtu hráčů na tom také nejsme nikterak bledě a při nedávném Locked reviewerovi byla zjištěna velká nevýhoda časového posunu.


Děkujeme tiskařovi, který byl (pokud se nemýlím) aspoň dvakrát sám za těmihle legráckami končícími banováním. Od tebe to sedí ;-)
  • 0
Užívej života...

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:31

puczmeloun: vsak von by tu pobocku vedl :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:31

Zeptám se na jednu věc. Po jaké době se aktualízují statistiky na GC.com? Proč se ptám? Dotyčný má v současné době zalogováno 10756 keší, ale v jeho statistikách je:

Vložený obrázek
  • 0

#15 zayda08

zayda08

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:38

No tak my to tam máme taky.Napsali jsme mu email,že nevíme,proč navádí lidí k tomuto stylu luštění multi a mystery keší.No a místo odpovědi se zalogoval ještě jednou. Asi by to chtělo někoho,kdo tomu fakt rozumí(správce české sítě) aby mu to nějak zarazil .
  • 0

#16 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:41

zayda08 napsal/a:
No tak my to tam máme taky.Napsali jsme mu email,že nevíme,proč navádí lidí k tomuto stylu luštění multi a mystery keší.No a místo odpovědi se zalogoval ještě jednou.
Asi by to chtělo někoho,kdo tomu fakt rozumí(správce české sítě) aby mu to nějak zarazil .

tak už asi posté: ZARAZIT TO MŮŽE JEDINĚ GROUNDSPEAK, kde vyspávají slivestra
  • 0

#17 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:45

tomy.22 napsal/a:
Prostě ve svém príspěvku smaž odkaz na dotyčné stránky. Pokud nechceš aby ty stránky měli větší a větší návštěvnost.


Tomy, přemýšlej, vždyt je úplně jedno, jestli to smaže nebo ne, bo na ty jeho stránky je odkaz v každém logu, kterých má jen za dnešek 2000...... Takže ať tam ten odkaz klidně nechá. Myslm, že je to věc retrívrů a graunspíku.
  • 0
PUNK 4 EVER!

#18 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:45

Skoda, ze nejsem nejakej ajtak. Zahltil bych www milion emaily nebo cracknul stranky...
  • 0
Tomas

#19 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:47

Koukám že je tu pěkná švanda na fóru, že byste už vyspali kocovinu:)
Admini se ta taky vyřádí a já bych dal místo fóra jeden velký banner: Neřeště dnes Najdiho, nechte si to na zítřek!
  • 0

#20 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:48

zayda08 napsal/a:
No tak my to tam máme taky.Napsali jsme mu email,že nevíme,proč navádí lidí k tomuto stylu luštění multi a mystery keší.No a místo odpovědi se zalogoval ještě jednou.
Asi by to chtělo někoho,kdo tomu fakt rozumí(správce české sítě) aby mu to nějak zarazil .



myslím, že si z toho dělá jen prdel....
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama