Přejít na obsah


Fotka

hnusny podvod (spam od Najdi Ji!)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
280 odpovědí na toto téma

#21 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:53

Krkovicka napsal/a:
Koukám že je tu pěkná švanda na fóru, že byste už vyspali kocovinu:)
Admini se ta taky vyřádí a já bych dal místo fóra jeden velký banner: Neřeště dnes Najdiho, nechte si to na zítřek!


LIKE IT! :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#22 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:00

spuzva napsal/a:

tomy.22 napsal/a:
Prostě ve svém príspěvku smaž odkaz na dotyčné stránky. Pokud nechceš aby ty stránky měli větší a větší návštěvnost.


Tomy, přemýšlej, vždyt je úplně jedno, jestli to smaže nebo ne, bo na ty jeho stránky je odkaz v každém logu, kterých má jen za dnešek 2000...... Takže ať tam ten odkaz klidně nechá. Myslm, že je to věc retrívrů a graunspíku.


Právě, že přemýšlím. Když je to tam, musí to být i tady?
  • 0

#23 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:26

puczmeloun: Ano, správně píšeš v minulém čase. Není důležité, od koho nápad vzejde. Hlavně, že vzejde :).

tomy.22: Statistiky i data na profilu se vskutku aktualizují pozdně.

S474N: To je celkem nereálné, ale problém bych s tím určitě neměl :).
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:52

Tiskar94 napsal/a:
Předem chci poděkovat moderátorovi za ponechání tématu. Teď k věci:
Řekl bych, že by to chtělo pobočku Groundspeaku tady v ČR. V počtu prohřešků a zabanovaných uživatelů vedeme, v počtu hráčů na tom také nejsme nikterak bledě a při nedávném Locked reviewerovi byla zjištěna velká nevýhoda časového posunu.
......


Myslím, že by bohatě stačilo, kdyby měl někdo službu a dokázal reagovat, když někdo začne spamovat keše.

Pokud si potřebuji něco zkontrolovat na serveru, tak se stačí připojit a udělat, co je třeba. Netrvá to více, než pár minut.

Nechceme snad tak moc, když si myslíme, že by u firmy, která své služby prodává, měla být i schopnost reagovat .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:55

Blbý je, že když tomu ZMR...I ten LOG (vlastně 2 logy) smáznu, tak to za chvilku zase zaloguje !!! Pěknej automat !!! Hlavně, že když si chci aktualizovat přes GSAK všechny logy na svých keších (35 kousků), tak s tím GC prudí a musím čekat hodinu, než si mohu znovu "sáhnout" na vlastní keše.... Myslím, až vystřízlivím, tak sednu do auta a podívám se na nějakou tu udanou adresu....:D:D..a půjčím si nějakýho dobrýho Azora....:D:D
  • 0

#26 mata a peta

mata a peta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:08

Urcite pomuze jen dusledne mazani logu. Zkusmo pisnu na gs stiznost na opakovane porusovani podminek pouziti stranek (bod 4 odstavec m), ale jak jsem se zde docetl, tak je to jako hazeni hrachu na zed. Hajzlici typu pana Počty byli jsou a budou, s tim asi neudelame nikdo nic.
  • 0

#27 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:13

No ja teda, pokud mi od nej prijde uz sty log, radeji kesu prenecham nebo archivuji. Skoda je, ze jsou kaceri, kteri ojebavaji sami sebe a ctou ty jeho www a pak jdou primo na finalku. Fuj, to bych nikdy neudelal...
  • 0
Tomas

#28 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:15

Ten [cenzura] má na keši Bakovské šranky log dokonce 3x !

Slušně, prosím. Přesto, že praktiky dotyčného přesahují veškeré slušné meze, to neznamená, že je možné porušovat pravidla fóra.

AJFA

  • 0

#29 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:19

Řekl bych, že by to chtělo pobočku Groundspeaku tady v ČR. V počtu prohřešků a zabanovaných uživatelů vedeme, v počtu hráčů na tom také nejsme nikterak bledě a při nedávném Locked reviewerovi byla zjištěna velká nevýhoda časového posunu.


Bylo by to krásné (mýt v České republice druhou HQ), ale obávám se, že Groundspeak je stále komerční firma a jejím hlavním cílem je zisk. Navíc v tuto chvíli nemá relevantního konkurenta... OpenCaching považuji za truc Garminu, takže pobočky GC tady v ČR se asi nedočkáme.

Možná by bylo vhodnější a jistě technicky nijak náročné, kdyby revieweři měli pravomoc a technickou možnost spočívající ve dvou funkcích:

A ) Zabanovat uživatele (na dobu např. měsíc)
B ) Smazat všechny logy jednoho uživatele

Dále zvážit:
C ) Zablokovat přihlašování z určitých IP adres
D ) Zablokování stránek Geocaching.com pro přihlašování z anonymizérů.

Vyřešilo by se tím spousty problémů, jako třeba:

Omylem jsem v GSAKu zalogoval půl republiky (a jak už jsem někde psal - to se může omylem stát každému) a nebo právě tohle spamování.

P.S.: Tímto oslavuji svůj jubilejní dvoustý příspěvěk :-D.
  • 0

#30 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:33

Loguje pět keší za minutu, ručně bych to asi dal rychleji :-)
  • 0

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:33

Alke04 napsal/a:
.......
Dále zvážit:
C ) Zablokovat přihlašování z určitých IP adres
D ) Zablokování stránek Geocaching.com pro přihlašování z anonymizérů.


Řekl bych, že tohle nejde :-(

Přijde mi, že od května, kdy se poprvé řešily problémy s přístupy k webu, což se s opravdu velkou parádou dořešilo při blbnutí kolem LockedRW, se toho, se zabezpečením a krizovými scénáři, moc nezměnilo :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:40

No tak ona by třeba byla jedna možnost jak panu Počtovi znepříje,mit život. Existuje takzvaný antispamový zákon. Jeho porušení je trestáno až 10 mil. pokutou. A pokud mi ve watchlistu přijde mail s nevyžádanou reklamou na nějaký web (který navíc když bude prodávat kredit je výdělečný web, tedy součást podnikání) tak to je SPAM a tento zákon porušuje. Takže pokud by se třeba pár lidí domluvilo a hromadně na pana Počtu podalo žalobu pro porušení tohoto zákona, tak by to mohlo být celkem zajímavé.
  • 0

#33 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 01 leden 2013 - 20:41

Taky jsem obdržel dva logy. Mrknul jsem schválně na adresu v meilu a chvilku čet. Je to nějakej kreditovej systém...nabiješ kredity a můžeš zjišťovat finálky... A jak nabiješ kredity? Nejspíš za peníze. Takže podle mě, je to prachsprostý vydělávání. Chtěl jsem dotyčnému napsat pěkně od plic, ale jak to tu čtu, bylo by to bez efektu. Jo, vědět tak, jaký má geovozidlo, taková prořízlá pneumatika, dokáže naštvat. To jsme my češi. Vydělávat na všem a za všech okolností. Je mi z něj na blití.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#34 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:47

Co je moc, to je moc. Vymazal jsem už 4 logy z mých keší a on dorazil 3. log na jedné, předpokládám, že v noci dorazí další. :@ To opravdu nejde ho konečně už zabanovat? Ani nechápu ten jeho systém, dokolo logovat stále jedny a ty samé keše, to už ani není přeci reklama.
  • 0

#35 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:54

Ted jsem smazal jehobdalsi log. Davam mu max. 50 logu smazanych. Pak kesku rusim. Pokud nema Groundspeak nejakou ochranu, tak na to prdim...
  • 0
Tomas

#36 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:59

Ostrovaci napsal/a:
Taky jsem obdržel dva logy. Mrknul jsem schválně na adresu v meilu a chvilku čet. Je to nějakej kreditovej systém...nabiješ kredity a můžeš zjišťovat finálky... A jak nabiješ kredity? Nejspíš za peníze. Takže podle mě, je to prachsprostý vydělávání. Chtěl jsem dotyčnému napsat pěkně od plic, ale jak to tu čtu, bylo by to bez efektu. Jo, vědět tak, jaký má geovozidlo, taková prořízlá pneumatika, dokáže naštvat.
To jsme my češi. Vydělávat na všem a za všech okolností. Je mi z něj na blití.


a prořezávat pneumatiky... To jsme taky my, Češi.... Zklidněte hlavy a se*te na něj, časem ho to přestane bavit a vy pak v klidu jeho logy smáznete...
  • 1
PUNK 4 EVER!

#37 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:00

martinracek26 napsal/a:
No tak ona by třeba byla jedna možnost jak panu Počtovi znepříje,mit život. Existuje takzvaný antispamový zákon. Jeho porušení je trestáno až 10 mil. pokutou. A pokud mi ve watchlistu přijde mail s nevyžádanou reklamou na nějaký web (který navíc když bude prodávat kredit je výdělečný web, tedy součást podnikání) tak to je SPAM a tento zákon porušuje. Takže pokud by se třeba pár lidí domluvilo a hromadně na pana Počtu podalo žalobu pro porušení tohoto zákona, tak by to mohlo být celkem zajímavé.


Souhlasím. A klidně se připojím.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#38 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:00

Macrosek napsal/a:
Ted jsem smazal jehobdalsi log. Davam mu max. 50 logu smazanych. Pak kesku rusim. Pokud nema Groundspeak nejakou ochranu, tak na to prdim...


Ale no tak!
  • 0

#39 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:03

Nejlepší na tom je, že autor nikdy nemá koule k tomu, aby se k založení takovéhleho webu přihlásil.
  • 0

#40 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 01 leden 2013 - 21:03

Teď mi tak došlo...jak to, že on, jako Member se zalogoval do mojí PM kešky? Vždyť by jí neměl vůbec vidět...
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama