Přejít na obsah


Fotka

hnusny podvod (spam od Najdi Ji!)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
280 odpovědí na toto téma

#41 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 01 leden 2013 - 21:06

spuzva napsal/a:

Ostrovaci napsal/a:
Taky jsem obdržel dva logy. Mrknul jsem schválně na adresu v meilu a chvilku čet. Je to nějakej kreditovej systém...nabiješ kredity a můžeš zjišťovat finálky... A jak nabiješ kredity? Nejspíš za peníze. Takže podle mě, je to prachsprostý vydělávání. Chtěl jsem dotyčnému napsat pěkně od plic, ale jak to tu čtu, bylo by to bez efektu. Jo, vědět tak, jaký má geovozidlo, taková prořízlá pneumatika, dokáže naštvat.
To jsme my češi. Vydělávat na všem a za všech okolností. Je mi z něj na blití.


a prořezávat pneumatiky... To jsme taky my, Češi.... Zklidněte hlavy a se*te na něj, časem ho to přestane bavit a vy pak v klidu jeho logy smáznete...


Jde o peníze...a takovejhle člověk se toho jen tak nevzdá, pochybuju že ho to omrzí. Alespoň by ty takhle vydělaný peníze, mohl investovat do kvalitního obutí :D
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#42 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:10

Ostrovaci napsal/a:
Teď mi tak došlo...jak to, že on, jako Member se zalogoval do mojí PM kešky? Vždyť by jí neměl vůbec vidět...

Ale, no tak... Trochu se zamysli než něco napíšeš.
  • 0

#43 banjo23

banjo23

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:19

Tiskar94 napsal/a:
Sice máme na autora adresu (a teď dokonce zjišťuji že máme ty adresy dvě), ale přiznejme si - kdo tam pojede a ručně si s ním promluví nebo se alespoň zaloguje na fasádu? Nikdo...


My ale nemáme na autora adresu! Máme adresu na vlastníka stránek (jakkoliv neetických), ale kdo spamuje nevíme. Je dost možné, že je to právě on, ale taky je dost dobře možné, že to je někdo jiný.

Představte si, že byste jako spořádaný kačeři luštili souřadnice mysterek. Nějaký blb by si vás vyhlídnul podle logů a začal by tyhle kešky logovat s textem "Souřadnice mi za 500 Kč prodal banjo23 (dosaď libovolný nick), čas ušetřený luštěním jsem věnoval rodině." Zdůrazňuji, že vy byste o ničem nevěděli, nic jste mu neprodávali a on fyzicky ani krabičku neodlovil - ani by správné souřadnice neznal, jen by logoval na gc.com.
A pak by se banda takových soudců sesypala na banjo23 (dosaď libovolný nick), že mu propíchá pneumatiky nebo se zaloguje na fasádu...

Lidi, opravdu to chce vychladnout. Logy jsou protivné, ale to musí řešit GS a ten profil smazat. Že to nedělají zrovna 1.1.2013 je pochopitelné, protože to je z globálního pohledu celkem bezvýznamná a okrajová záležitost, která může klidně pár dní počkat. Ostatně s tím asi spammer taky počítal, proto loguje právě dnes.

A nerozčilujte se kvůli tomu, že takové stránky existují. Člověk, který je provozuje na tom nepochybně vydělat chce, ale když jsou zákazníci, kteří mu ty prachy dají, tak je to jejich věc. Někdo poprosí o nakopnutí ownera, jiný si rovnou koupí souřadnice. Je to každého věc. Ale jsem přesvědčený o tom, že se takový web nemůže uživit, už proto, že poctivých kačerů je drtivá většina a k jeho provozu potřebujete mít spolehlivé lidi, kteří budou jednak databázi plnit a jednak souřadnice kupovat. Obojích je podle mě v komunitě nedostatek, takže stránky zhynou i když majiteli nikdo nepropíchá pneumatiky nebo nezničí fasádu.
  • 0

#44 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:20

Nevyžádaná obchodní sdělení se řeší tady:

http://uoou.cz/uoou.aspx?menu=23

Sice trochu nepočítají se spamováním webů a diskusních fór, ale nevyžádané obchodní sdělení to nepochybně je.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#45 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:42

Jdu mazat! P.S. Smazáno, ale při prvním pohledu na 2 až 3 stejné logy na našich keších mne zamrazilo, nakonec to nebyl tak hrozný problém. Pár kliků a máme čisto. Jednu multinku vynechal, tak si jdu za ušetřený čas uvařit čaj! :D
  • 0
1.

#46 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:42

kolombo napsal/a:
Nevyžádaná obchodní sdělení se řeší tady:

http://uoou.cz/uoou.aspx?menu=23

Sice trochu nepočítají se spamováním webů a diskusních fór, ale nevyžádané obchodní sdělení to nepochybně je.


Jenže tohle nepomůže. Protože by to musel ohlásit Groundspeak, ti jsou majiteli serveru, kde se spam objevil. Mimochodem na ÚOOO jsem již několik žádosti posílal ohledně jiných spamů z českých zdrojů a odpovědi se člověk dočká tak za rok. Něco tam posílat je ztráta času :(

Ale když to přes server GS došlo do mailu, tak ta už by to možná mohl být spam přímo pro dotyčného ownera. A ta žaloba možná není špatný nápad. Ale jak už se tu psalo. {smazán osobní údaj} je provozovatel a nevíme, jestli to skutečně spamuje on. Tak jedině podání na neznámého pachatele.
  • 0

#47 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:43

Výborně, tak na mých mini-multinách, dotyčný bojovník za více času pro rodinu, právě začal své již "třetí informační kolečko" - jsem neskonale šťastný a doufám, že do zítra už z něj bude "největší lovec" v celorepublikovém přeboru a přestane ho to bavit. Se skutečně odpovídajícím zásahem, z poza oceánu, už tak nějak nevěřím ;)

Opravdu Pohodový Nový Rok a pevné nervy všem ještě normálním hráčům.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#48 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:45

bejcci napsal/a:

kolombo napsal/a:
Nevyžádaná obchodní sdělení se řeší tady:

http://uoou.cz/uoou.aspx?menu=23

Sice trochu nepočítají se spamováním webů a diskusních fór, ale nevyžádané obchodní sdělení to nepochybně je.


Jenže tohle nepomůže. Protože by to musel ohlásit Groundspeak, ti jsou majiteli serveru, kde se spam objevil. Mimochodem na ÚOOO jsem již několik žádosti posílal ohledně jiných spamů z českých zdrojů a odpovědi se člověk dočká tak za rok. Něco tam posílat je ztráta času :(


Jestli něco opravdu nepomůže, tak je to tlachání na fórech.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#49 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 21:52

kolombo napsal/a:
...
Jestli něco opravdu nepomůže, tak je to tlachání na fórech.


To opravdu nepomůže. Ale z mé strany nepomohlo ani několik mailů Groundspeaku, ani komunikace s providerem dotyčného webu. Můžeš to zkusit taky, třeba budeš úspěšnější. Bohužel ten *** nenabízí nic, co by bylo nelegální.
  • 0

#50 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:05

Jako by mě chodilo malo spamu :). Doufam že to nebude ''Jak na Nový rok......:(
  • 0

#51 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:07

Spamuje on, nikdo jiny. Uz se tu dneska ukazal (kupodivu se vyklubal z uzivatele o dvou prispevkach, podobne jako dotycny co nyni upozornuje ze to muze spamovat nekdo jiny), jeho ucet (stejne jako na gc.com jiz nekolikaty) byl smazan se vsemi jeho prispevky.
  • 0

#52 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:13

Borec má za dnešek víc logů, než já za 6 let :-))))))))
  • 0
PUNK 4 EVER!

#53 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:21

12.001
  • 0

#54 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:21

Tiskaři Tiskaři... vždycky když už si myslím, žes vyrost do slušnýho chlapa, tak to něčím zazdíš. Obouvat se do Bendža, tststs... B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#55 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:27

Mě teda začíná štvát, že už jede čtvrtý kolečko a GS ho stále ještě neodstřihlo :-/
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#56 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:28

KAMPJ napsal/a:
12.001


Je to asi hodina nazpět co jich měl na kontě 12059. Trochu jsme mu to promázli , ale myslím si, že to ani nepozná. Vždyť ve 3 ráno jich měl "sotva" 2800...
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#57 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:32

PRESEKA napsal/a:

KAMPJ napsal/a:
12.001


Je to asi hodina nazpět co jich měl na kontě 12059. Trochu jsme mu to promázli , ale myslím si, že to ani nepozná. Vždyť ve 3 ráno jich měl "sotva" 2800...

Jo, dává další kolo, počet zase roste. Před chvílí jich měl pod 11k.
  • 0

#58 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:36

KAMPJ napsal/a:

PRESEKA napsal/a:

KAMPJ napsal/a:
12.001


Je to asi hodina nazpět co jich měl na kontě 12059. Trochu jsme mu to promázli , ale myslím si, že to ani nepozná. Vždyť ve 3 ráno jich měl "sotva" 2800...

Jo, dává další kolo, počet zase roste. Před chvílí jich měl pod 11k.




a kdy chodí čůrat? To nechápu, loguje jak parní stroj, fakt borec. Tomu muselo pořádně jebnou(píp)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#59 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:36

Super - od rána prudí tohle pako a k tomu mi zrovna dorazil další potěšující log http://www.geocachin...dd-e62f57b52a84

...bezvadný začátek kačerského roku. Možná už by to chtělo založit vlákno GEODEPRESE 2013 ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#60 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 22:38

Citecka: Ja jsem na mobilu, tak moc na nic neklikam. Jen ve me proste zacaly ucty o dvou prispevkach vzbuzovat podezreni, po tom Poctove odpolednim vystupu... Ze to on neni a je to nejaky zacinajici diskuter je samozrejme take mozne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama