Přejít na obsah


Fotka

GeoRako.eu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 13:40

Všechny Vás zdravím a zároveň Vás zvu na nově vzniklé stránky http://georako.eu/. Jelikož GeoKladno je pro některé daleko tak jsem založil web pro Rakovnicko a okolí :-) Zatím se stránky rozjíždí a dále ladí avšak už to dostává ten správný vzhled :-) máme i stránku na facebooku a to na http://www.facebook.com/GeoRako

Budu moc rád když zavítáne na náš web :)

Zakladatelem jsem já a spolu s martinracek26 dáváme stránky dohromady :-) můžete se také přidat a psát články atd :-)
  • 0

#2 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 02 leden 2013 - 15:47

Hodně zdaru - jen samá pohodová vlákna, rozumné nováčky a málo nedorozumění!:P
  • 0

#3 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 15:51

Sakra, ty weby se nějak rozmáhaj. Že bych si taky nějakej pořídil :D
  • 0
Není důležité, kolik keší najdeš, ale jaký a s kým.

#4 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 15:56

Chtělo by to i nějalé to Slezsko... :)
  • 0

#5 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 17:01

Měl jsem to v plánu už dýl založit web pro geocaching rakovník a jelikož je zima a na kešky chodím v zimě nerad protože jsem hned nemocný tak jsem se rozhodl že založím :-) a k tomu i ty slevy a akce :-) zatím samý kladný ohlasy :-)
  • 0

#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 7:26

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Měl jsem to v plánu už dýl... a k tomu i ty slevy a akce :-) zatím samý kladný ohlasy :-)

Budeš dávat slevu na finálky, jo? :D :D :D

Přeju úspěšný provoz!
  • 0

#7 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 10:37

Jacka_dominikanka napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Měl jsem to v plánu už dýl... a k tomu i ty slevy a akce :-) zatím samý kladný ohlasy :-)

Budeš dávat slevu na finálky, jo? :D :D :D

Přeju úspěšný provoz!

Tim myslim ze byla sleva na webhosting :-) diky
  • 0

#8 vendy_andela

vendy_andela

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 11:28

Díky za pozvání, rádi se tu občas zastavíme...;) vendy_andela
  • 0

#9 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:21

Máme velikou radost, že blízko GEOKLADNA máme další spřátelený geoweb. Moc se nám líbí! GeoRako i okolí Rakovníka. Byl to i náš domov. Až vyrazíme za místními keškami, tak článkem určitě přispějeme. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#10 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:00

Mám radost že máte radost... :-)
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:22

V Praze máme keš na každém rohu, kačera v každém domě, ale žádné pražské kačerstvo :-( To můžu ostatním krajům jen závidět. Kdysi jsme se s několika dalšími kačery snažili alespoň zavést tradiční hospodu, kde by bylo možné jeden den v týdnu potkat jiné kačery, ale i to zašlo po dvou měsících na oubytě. Tak držím palce Rakovníku.
  • 0

#12 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:29

Smrk napsal/a:
V Praze máme keš na každém rohu, kačera v každém domě, ale žádné pražské kačerstvo :-( To můžu ostatním krajům jen závidět. Kdysi jsme se s několika dalšími kačery snažili alespoň zavést tradiční hospodu, kde by bylo možné jeden den v týdnu potkat jiné kačery, ale i to zašlo po dvou měsících na oubytě. Tak držím palce Rakovníku.

Popravdě jeden web pro Prahu připravuji ale ještě nevím jestli si naprogramuji šablonu do word pressu nebo jestli použiju wysiwyg... Doménu mám zdarma .cz takže pokud by někdo chtěl pomoct s programování napište mi... Ještě mi bude chví trvat než něco vyrobím ale do 3 týdnů bych mohl mít základ...
  • 0

#13 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:31

chose44 napsal/a:

Smrk napsal/a:
V Praze máme keš na každém rohu, kačera v každém domě, ale žádné pražské kačerstvo :-( To můžu ostatním krajům jen závidět. Kdysi jsme se s několika dalšími kačery snažili alespoň zavést tradiční hospodu, kde by bylo možné jeden den v týdnu potkat jiné kačery, ale i to zašlo po dvou měsících na oubytě. Tak držím palce Rakovníku.

Popravdě jeden web pro Prahu připravuji ale ještě nevím jestli si naprogramuji šablonu do word pressu nebo jestli použiju wysiwyg... Doménu mám zdarma .cz takže pokud by někdo chtěl pomoct s programování napište mi... Ještě mi bude chví trvat než něco vyrobím ale do 3 týdnů bych mohl mít základ...

A docela mi chybí nápad něco čeho se chytit vzhledově...
  • 0

#14 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:47

chose44 napsal/a:

chose44 napsal/a:

Smrk napsal/a:
V Praze máme keš na každém rohu, kačera v každém domě, ale žádné pražské kačerstvo :-( To můžu ostatním krajům jen závidět. Kdysi jsme se s několika dalšími kačery snažili alespoň zavést tradiční hospodu, kde by bylo možné jeden den v týdnu potkat jiné kačery, ale i to zašlo po dvou měsících na oubytě. Tak držím palce Rakovníku.

Popravdě jeden web pro Prahu připravuji ale ještě nevím jestli si naprogramuji šablonu do word pressu nebo jestli použiju wysiwyg... Doménu mám zdarma .cz takže pokud by někdo chtěl pomoct s programování napište mi... Ještě mi bude chví trvat než něco vyrobím ale do 3 týdnů bych mohl mít základ...

A docela mi chybí nápad něco čeho se chytit vzhledově...


Co třeba panorama prahy? Nebo něco podobnýho jako máme my
  • 0

#15 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:00

HloupyHonzaCZ napsal/a:

chose44 napsal/a:

chose44 napsal/a:

Smrk napsal/a:
V Praze máme keš na každém rohu, kačera v každém domě, ale žádné pražské kačerstvo :-( To můžu ostatním krajům jen závidět. Kdysi jsme se s několika dalšími kačery snažili alespoň zavést tradiční hospodu, kde by bylo možné jeden den v týdnu potkat jiné kačery, ale i to zašlo po dvou měsících na oubytě. Tak držím palce Rakovníku.

Popravdě jeden web pro Prahu připravuji ale ještě nevím jestli si naprogramuji šablonu do word pressu nebo jestli použiju wysiwyg... Doménu mám zdarma .cz takže pokud by někdo chtěl pomoct s programování napište mi... Ještě mi bude chví trvat než něco vyrobím ale do 3 týdnů bych mohl mít základ...

A docela mi chybí nápad něco čeho se chytit vzhledově...


Co třeba panorama prahy? Nebo něco podobnýho jako máme my

Je to dost možné... ;) Teď se mám alespoň čeho chytit ;)
  • 0

#16 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 20:56

Clanky pekne, ale neverim, ze ta podkladova fotka je z Rakovnicka - vdyt v zaberu neni jedina chmelnice :) At se dari.
  • 0

#17 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 21:09

haggaeus napsal/a:
Clanky pekne, ale neverim, ze ta podkladova fotka je z Rakovnicka - vdyt v zaberu neni jedina chmelnice :)
At se dari.


Dobrý postřeh :-)
  • 0

#18 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 21:22

No opravdu není z Rakovnicka, ale až bude počasí použitelné k tomu nějakou pěknou fotku rakovnicka udělat, určitě tam bude :)
  • 0

#19 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 23:48

Právě jsem získal doménu tedy je slíbena takže se pustím do prááce :)
  • 0

#20 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2013 - 23:12

Jsem moc rád za vaše ohlasy :-) nečekal jsem že se ozve tolik lidí, kteří web vítají :-) dokonce jsem byl dost zaskočen když mi jeden nejmenovaný kačer volal na mobil a vzkazoval že nám drží palce (nakonec to byl 30ti minutový rozhovor) ... pokud by byl zájem pokecat a podobně tak se chystám na eventy v Zichovci 26.1 a následně snad i do Loun 16.2 :-) jinak určitě uvítám spolupráci z jiných geo webů :-) Dyžtak SZ :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama