Přejít na obsah


Fotka

Sháním název jednoho filmu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#1 Quickstep

Quickstep

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 19:05

Ahoj, kdysi jsem viděl jeden film, už si toho z něj moc nepamatuju, ale bylo to o tom jak nějaký chlapík utrpěl ztrátu paměti a když ho propouštěli z nemocnice, dali mu akorát obálku, v které byly samé zdánlivě bezvýznamné věci, jako například kancelářská sponka, později se ukázalo, že mu tyhle věci ale pomáhají v nejrůznějších situacích. Například si vzpomínám, že se na něj v tunelu metra řítila souprava a jemu pomohla právě ta výše zmíněná kancelářská sponka, pomocí které tam něco proklémoval v nějaké elektrické skříňce a hodil tak na semaforu červenou a vlak se zastavil. Nemáte náhodou někdo tušení, co je to za film, hrozně rád bych si ho zase shlídnul. Předem díky za odpovědi!
  • 0

#2 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 19:09

Výplata. Ať už jako film, nebo knížka od Philipa K. Dicka
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#3 Quickstep

Quickstep

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 19:14

Jo, to bude ono, díky moc, moc si mi pomohl! :)
  • 0

#4 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 19:16

Děkuji za tip :) Dicka já rád a jak knížku tak zrovinka tuhle povídku jsem nečetl... Jdu to napravit...
  • 0
Užívej života...

#5 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 21:37

Také děkuji za tip. Tohle mne na téhle komunitě lidí baví. Človíček se dozví dost věcí a není to nijak mimo místu. Vždy je tu poznání,dobrodružství a tajemno..Díky.
  • 0

#6 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 21:56

jo na to se podívám taky
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#7 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 0:09

Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨ Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!! Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit! Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte... Sakra, to jsem se rozepsal...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#8 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 3:12

tak jsem to viděl. hustý. na rozdíl od hrdiny si pamatuji víc než on. a věci z budoucnosti si nechávám v keškách... p.s. Uma se mi líbí už z Pulp Fiction. Fakt díky za super noc. Zejtra dám áčko v práci. A ted háčko abych usnul. baj.
  • 0

#9 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 6:08

dachmh napsal/a:
Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨
Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!!
Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit!
Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte...
Sakra, to jsem se rozepsal...

co třeba http://www.fdb.cz/fi...a-venezia/29467
  • 0

#10 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:23

miki6 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨
Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!!
Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit!
Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte...
Sakra, to jsem se rozepsal...

co třeba http://www.fdb.cz/fi...a-venezia/29467


Jj, díky moc, to bude ono. Teď nemám čas to zkoumat, ale je to tak. Vzpomínám, že tam v pozadí byla vážná hudba. A byly to Benátky. Já potom googlil Noc v Benátkách, ale to je nějaká stoletá americká blbost. Ještě jednou: miki - díky :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#11 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 21:16

Když jsem u těch filmů :) Sháním film "Muž, který chtěl znát všechno" (v originále: the man who wanted to know everything) Potřebuji ho do školy do středy :/ neboť ten co máme ve škole je na VHS kazetě, která bohužel nějak nejde tak, jak by měla. Kdyby náhodou někdo film měl, popřípadě věděl, kde se dá česky stáhnout, napište mi prosím SZ Děkuju moc!
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#12 PepeK-CZ

PepeK-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 6:32

Když už jste to tu úspěšně otevřeli, taky bych jeden film měl. Nejspíš byl určen pro děti školního věku, viděl jsem ho před takovými třiceti ! lety v kině, kam jsme každý pátek po vyučování chodili s družinou ;-) Takže informace budou dost kusé, moc si to už nevybavuji... Děj byl zasazený někam těsně po 2. sv. válce, děti našly v horách jeskyni, kdy bylo uskladněno plno německých (?) zbraní, myslím, že snad i tank. Myslím, že za nimi pak zapadla vrata a nemohly se dostat ven. Nakonec to dobře dopadlo, ale víc si už nepamatuji... Kdyby někdo věděl... Díky
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 7:15

Se určitě prostřílely ven :-) Ale jinak mi to nic neříká. Nechodil jsem do družiny.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#14 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 7:26

PepeK-CZ napsal/a:
Když už jste to tu úspěšně otevřeli, taky bych jeden film měl. Nejspíš byl určen pro děti školního věku, viděl jsem ho před takovými třiceti ! lety v kině, kam jsme každý pátek po vyučování chodili s družinou ;-) Takže informace budou dost kusé, moc si to už nevybavuji...
Děj byl zasazený někam těsně po 2. sv. válce, děti našly v horách jeskyni, kdy bylo uskladněno plno německých (?) zbraní, myslím, že snad i tank. Myslím, že za nimi pak zapadla vrata a nemohly se dostat ven. Nakonec to dobře dopadlo, ale víc si už nepamatuji...
Kdyby někdo věděl...
Díky

Neřešily tam ty děcka, jestli maj nebo nemaj sníst starou německou masovou konzervu? A pak jeden ty konzervy všechny hodil někam do propasti, aby se ti ostatní neotrávili, a teprve až pak zjistili, že ty plechovky mohli použít na chytání vody na pití. A na zdi jeskyně tam velkejma písmenama byo napsáno Tod a oni se dohadovalii, co to je, ne? Ale jak se to jmenovalo, to fakt netušim :D. Běželo to v neděli ráno po těch pohádkách pro nejmenší děti.
  • 0

#15 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 8:07

Jacka_dominikanka napsal/a:

PepeK-CZ napsal/a:
Když už jste to tu úspěšně otevřeli, taky bych jeden film měl. Nejspíš byl určen pro děti školního věku, viděl jsem ho před takovými třiceti ! lety v kině, kam jsme každý pátek po vyučování chodili s družinou ;-) Takže informace budou dost kusé, moc si to už nevybavuji...
Děj byl zasazený někam těsně po 2. sv. válce, děti našly v horách jeskyni, kdy bylo uskladněno plno německých (?) zbraní, myslím, že snad i tank. Myslím, že za nimi pak zapadla vrata a nemohly se dostat ven. Nakonec to dobře dopadlo, ale víc si už nepamatuji...
Kdyby někdo věděl...
Díky

Neřešily tam ty děcka, jestli maj nebo nemaj sníst starou německou masovou konzervu? A pak jeden ty konzervy všechny hodil někam do propasti, aby se ti ostatní neotrávili, a teprve až pak zjistili, že ty plechovky mohli použít na chytání vody na pití. A na zdi jeskyně tam velkejma písmenama byo napsáno Tod a oni se dohadovalii, co to je, ne? Ale jak se to jmenovalo, to fakt netušim :D. Běželo to v neděli ráno po těch pohádkách pro nejmenší děti.

Tak tenhle úryvek si pamatuju jako rozhlasovou hru. A může to být fakt těch 30 let tamů nazád.
  • 0
.

#16 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 8:07

Jojo. Z toho filmu znám pojem klobásový jed. Jsem se pak bál jíst konzervy :-)
  • 0

#17 espik

espik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 8:08

Já to znám jako povídku Za všechno dobré- smrt. Jako že nacisti všechno dobré trestali smrtí, tak nakonec děti zmáčknou knoflík s nápisem Tod a otevře se východ z jeskyně. Film se jmenoval Tajemnstí horské jeskyně.
  • 0

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 8:25

Nojo, to bude vono :D

http://uloz.to/xhftK...-1975-rusky-avi
  • 0

#19 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:40

Já mám z dětství takové tři záblesky. 1) Film Dům plný strachu - Peanut butter Solution. Tento název se mi s pomocí kamarádů podařilo najít. Ale mám ještě toto: 2) Hraný film možná asijské produkce o dítěti, které bylo permanentně nabité statickou elektřinou či co. Pamatuju si jen scénu z bazénu, kdy někdo dostal elektrickou ránu a obviňovali se s píchnutí špendlíkem 3) Parta dětí postaví velký sněhový hrad, hrozí jeho zřícení a zachrání je odtud bernardýn, který ale sám umírá. To jsem bulel jak želva. Mohlo by to být někdy okolo roku 1990 Pomůže někdo?
  • 0

#20 PepeK-CZ

PepeK-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:46

Jacka_dominikanka napsal/a:
Nojo, to bude vono :D

http://uloz.to/xhftK...-1975-rusky-avi


No to je ono:-) Úžasný..
Třeba si to někdy pustím ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama