Přejít na obsah


Fotka

Sháním název jednoho filmu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#21 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:49

lalos napsal/a:
3) Parta dětí postaví velký sněhový hrad, hrozí jeho zřícení a zachrání je odtud bernardýn, který ale sám umírá. To jsem bulel jak želva.
Mohlo by to být někdy okolo roku 1990

Pomůže někdo?

A co takhle -- http://www.csfd.cz/f...-ukoncil-valku/
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#22 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:53

Ty jo, to je fakt ono. Tipoval jsem to na nějakou severskou produkci a nebyl jsem daleko od pravdy. A sekl jsem se "jen" o 6 let ;-) Je vidět, že tu jsou opravdoví fajnšmekři. Díky moc. Teď ještě to elektrické dítě...
  • 0

#23 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:59

dachmh napsal/a:

miki6 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨
Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!!
Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit!
Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte...
Sakra, to jsem se rozepsal...

co třeba http://www.fdb.cz/fi...a-venezia/29467


Jj, díky moc, to bude ono. Teď nemám čas to zkoumat, ale je to tak. Vzpomínám, že tam v pozadí byla vážná hudba. A byly to Benátky. Já potom googlil Noc v Benátkách, ale to je nějaká stoletá americká blbost. Ještě jednou: miki - díky :D

Tahle Smrt v Benátkách to rozhodně není, sice se tam taky jedná o Benátky, homosexualitu a hlavní hrdina umře, ovšem přirozenou smrtí, tedy pokud se to tak dá říct.
  • 0

#24 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 11:00

Tajemství horské jeskyně online:
http://teramult.org....nogo.podzemelja
  • 0

#25 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 11:32

taky mam dotaz. Vi nekdo o filmu "pro pametniky" z 30./40. let, ktery byl z casti nataceny v Luhacovicich. Na csfd to nenalezam. Je dost mozne, ze tam hral O. Novy. Diky
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#26 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 11:58

Schvon_CZ napsal/a:
taky mam dotaz. Vi nekdo o filmu "pro pametniky" z 30./40. let, ktery byl z casti nataceny v Luhacovicich. Na csfd to nenalezam. Je dost mozne, ze tam hral O. Novy. Diky


Pokud by se netrvalo na O. Novem mohl by to byt http://www.csfd.cz/f...nej-sveho-muze/
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#27 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 12:23

Tak už mám asi i ten poslední
http://www.fdb.cz/fi...li-bei-bei/3735

Díky všem za spolupráci. Taková nostalgie po těch letech :(
  • 0

#28 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 13:51

Pokud by se netrvalo na O. Novem mohl by to byt http://www.csfd.cz/f...nej-sveho-muze/


Diky moc, kolego, to bude ono.
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#29 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 14:06

Hamaci napsal/a:
Jojo. Z toho filmu znám pojem klobásový jed. Jsem se pak bál jíst konzervy :-)

Rudo, tak to jsme na tom stejně. Od té doby machruju s "klobásovým jedem" :D
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#30 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 14:09

Tak já se taky přidám. Koncem 80. let jsem viděl nějaký dobrodružný historický film o (mj.) dvou mladých mužích (zpočátku ještě chlapcích), tuším, že se to odehrávalo v Evropě za nájezdů, ale už nevím, jestli tureckých nebo ještě strarších. Jeden z těch hlavních hrdinů upadl do jejich zajetí a ten druhý ho vysvobozoval. Pamatuji se ještě na scénu s plotem, skrz jehož plaňky svítilo slunce a někdo v tom filmu měl poznámku, že tak se zkouší, jestli otrok nemá padoucnici...
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#31 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 17:10

jé, tak to se taky přidám! tak před deseti lety? jsem v televizi viděla film o třech kamamrádech (asi holka a dva kluci), kteří se potápěli do nějaké jeskyně. už nevim, co tam hledali, ale bylo to strašně napínavý. ke konci film se to nějak zkomplikovalo a někomu z nich šlo o život, ale nakonec to dobře dopadlo a všichni se dostali ven živí. Na csfd jsem našla jen film Jeskyně z roku 2005 a ten to není, i když určité podobné prvky vykazuje. Nevíte?
  • 0

#32 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 08 leden 2013 - 20:00

lemrousek napsal/a:
jé, tak to se taky přidám!

tak před deseti lety? jsem v televizi viděla film o třech kamamrádech (asi holka a dva kluci), kteří se potápěli do nějaké jeskyně. už nevim, co tam hledali, ale bylo to strašně napínavý. ke konci film se to nějak zkomplikovalo a někomu z nich šlo o život, ale nakonec to dobře dopadlo a všichni se dostali ven živí.

Na csfd jsem našla jen film Jeskyně z roku 2005 a ten to není, i když určité podobné prvky vykazuje. Nevíte?


nebyli náhodou ze Švédska blonďáci a nehledali nějaký poklad??? To byla trilogie. Název bych musel pohledat.
  • 0

#33 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 20:26

Vianney napsal/a:
Tak já se taky přidám. Koncem 80. let jsem viděl nějaký dobrodružný historický film o (mj.) dvou mladých mužích (zpočátku ještě chlapcích), tuším, že se to odehrávalo v Evropě za nájezdů, ale už nevím, jestli tureckých nebo ještě strarších. Jeden z těch hlavních hrdinů upadl do jejich zajetí a ten druhý ho vysvobozoval. Pamatuji se ještě na scénu s plotem, skrz jehož plaňky svítilo slunce a někdo v tom filmu měl poznámku, že tak se zkouší, jestli otrok nemá padoucnici...


Mám dojem, že jsem ten film také viděl, ale dříve. Na konec tam byla bitva, kdy ti nájezdníci, co zajali toho jednoho mladíka (myslím, že to byli dokonce bratři), byli obklíčeni, a ten druhý šel tomu zajatému na pomoc, i když to pro něj znamenalo jistou smrt.
Jestli to bylo ono, tak ten film byl mluvený rusky, takže byl asi sovětský. Ale na název si nevzpomenu.
  • 0

#34 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 21:08

Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#35 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 21:09

dachmh napsal/a:
Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D

Před chvilkou to psal tutus a během chvilky je to smazáno a autorem seš ty ?
  • 0

#36 Verunqa719

Verunqa719

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 21:31

Ahoj, jak vidím, už jste na několik filmů přišli tak bych také prosila zda někdo nezná - holčička se přestěhuje s rodiči do nového domu a po nějaké době objeví domeček pro panenky, který je totožný s jejich domem. V tom domečku je porcelánová panenka. Ona si s tím domečkem hraje a pak se po pár dnech ocitá v něm a stává se z ní také porcelánová panenka. Končí to s tím, že vezme i tu druhou panenku, kterou potkal stejný osud, a vyskočí z balkonku domečku a ocitnou se zase v reálu. Moc děkuji, pátrám již hodně dlouho.
  • 0

#37 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 22:17

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:
Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D

Před chvilkou to psal tutus a během chvilky je to smazáno a autorem seš ty ?

Že nevíš, čemu se říká "vlčí mha" :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#38 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 22:43

dachmh napsal/a:

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:
Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D

Před chvilkou to psal tutus a během chvilky je to smazáno a autorem seš ty ?

Že nevíš, čemu se říká "vlčí mha" :D

Vim no, videt jen to co chci, ale mam screeny ;)
  • 0

#39 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 0:21

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:
Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D

Před chvilkou to psal tutus a během chvilky je to smazáno a autorem seš ty ?

Že nevíš, čemu se říká "vlčí mha" :D

Vim no, videt jen to co chci, ale mam screeny ;)

Tak sem nějaký přihraj ať se máme čím pobavit...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#40 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 15:24

dachmh napsal/a:

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:

P€T@ napsal/a:

dachmh napsal/a:
Konečně vlákno, kde se dá zasmát, a to dokonce bez urážek. Chlámu se ještě teď, od začátku do konce, tedy nad těmi sklerotickými příspěvky Quickem a mnou počínaje po poslední příspěvky. Díky, jen tak dál a houšť!!! :D

Před chvilkou to psal tutus a během chvilky je to smazáno a autorem seš ty ?

Že nevíš, čemu se říká "vlčí mha" :D

Vim no, videt jen to co chci, ale mam screeny ;)

Tak sem nějaký přihraj ať se máme čím pobavit...

Tak ted se třeba za břicho popadej
Vložený obrázek
Vložený obrázek

A navíc když se koukneš na uživatele tutus, tak se objeví 2 příspěvky, ale když na tu dvojku klikneš tak se objeví pouze ten jeden u témata kody a šifry.
Promin včera už nebyl čas to sem nahrát
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama