Přejít na obsah


Fotka

Sháním název jednoho filmu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#41 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 15:34

snad to nebude uplně mimo téma, ale myslím, že spousta z vás by se molha zabavit zde http://hadejfilm.tiscali.cz/
  • 0

#42 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 0:29

homole napsal/a:

lemrousek napsal/a:
tak před deseti lety? jsem v televizi viděla film o třech kamamrádech (asi holka a dva kluci), kteří se potápěli do nějaké jeskyně. už nevim, co tam hledali, ale bylo to strašně napínavý. ke konci film se to nějak zkomplikovalo a někomu z nich šlo o život, ale nakonec to dobře dopadlo a všichni se dostali ven živí.

Na csfd jsem našla jen film Jeskyně z roku 2005 a ten to není, i když určité podobné prvky vykazuje. Nevíte?


nebyli náhodou ze Švédska blonďáci a nehledali nějaký poklad??? To byla trilogie. Název bych musel pohledat.


blonďáci by to klidně mohli být, ale trilogie to nebyla. aspoň teda v televizi to dávali jako jeden film...
  • 0

#43 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 14:09

burg napsal/a:
Výplata. Ať už jako film, nebo knížka od Philipa K. Dicka

Nemáte náhodou někdo tu knížku? Není na trance, uložto, ani hellshare...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 14:17

sovidoupe napsal/a:

burg napsal/a:
Výplata. Ať už jako film, nebo knížka od Philipa K. Dicka

Není na trance, uložto, ani hellshare...


no v praze je na takovem tom prastarem predpotopnim ulozisti. knihovna se tomu tusim rika :), konkretne MLP.
  • 0

#45 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 14:47

Tady jsou takoví pamětníci, borci a znalci, že mi jistě nekdo poradí, kde seženu další večerníčky se Saturninem česky… :D

http://cs.wikipedia....a_dobrodružství


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#46 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 15:31

Dain a Olik napsal/a:

no v praze je na takovem tom prastarem predpotopnim ulozisti. knihovna se tomu tusim rika :), konkretne MLP.


Njn, tuhle informací fakt nehledám :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#47 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 17:40

chupito napsal/a:

dachmh napsal/a:

miki6 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨
Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!!
Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit!
Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte...
Sakra, to jsem se rozepsal...

co třeba http://www.fdb.cz/fi...a-venezia/29467


Jj, díky moc, to bude ono. Teď nemám čas to zkoumat, ale je to tak. Vzpomínám, že tam v pozadí byla vážná hudba. A byly to Benátky. Já potom googlil Noc v Benátkách, ale to je nějaká stoletá americká blbost. Ještě jednou: miki - díky :D

Tahle Smrt v Benátkách to rozhodně není, sice se tam taky jedná o Benátky, homosexualitu a hlavní hrdina umře, ovšem přirozenou smrtí, tedy pokud se to tak dá říct.

Ajaj, tak jsem si to včera konečně stáhl a souhlas s chupito, vo tom to opravdu není :D
Nemáte ještě někdo nějaký nápad???
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#48 muerty3

muerty3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 18:46

já taky už dlouho sháním jeden film. Je to z budoucnosti, jak zem pustoší draci. Skupinka lidí bydlí na hradě a pěstují si jídlo na nedalekém poli. Jednoho dne se objeví samozvaná armáda lovců draků. Loví je stylem, že několik bláznů vyskočí s vrtulníku a dělají návnadu. NEZNÁ ten film někdo???? Sháním ho už hezkou řadu let :D
  • 0
ARIK TRE-AC TE KEK

#49 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 19:04

muerty3 napsal/a:
já taky už dlouho sháním jeden film. Je to z budoucnosti, jak zem pustoší draci. Skupinka lidí bydlí na hradě a pěstují si jídlo na nedalekém poli. Jednoho dne se objeví samozvaná armáda lovců draků. Loví je stylem, že několik bláznů vyskočí s vrtulníku a dělají návnadu. NEZNÁ ten film někdo???? Sháním ho už hezkou řadu let :D

Není to náhodou Království ohně?
http://www.csfd.cz/f...ralovstvi-ohne/
  • 0

#50 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 19:08

muerty3 napsal/a:
já taky už dlouho sháním jeden film. Je to z budoucnosti, jak zem pustoší draci. Skupinka lidí bydlí na hradě a pěstují si jídlo na nedalekém poli. Jednoho dne se objeví samozvaná armáda lovců draků. Loví je stylem, že několik bláznů vyskočí s vrtulníku a dělají návnadu. NEZNÁ ten film někdo???? Sháním ho už hezkou řadu let :D

http://www.csfd.cz/f...tvi-ohne/?all=1
  • 0

#51 muerty3

muerty3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 19:11

dr.vota napsal/a:

muerty3 napsal/a:
já taky už dlouho sháním jeden film. Je to z budoucnosti, jak zem pustoší draci. Skupinka lidí bydlí na hradě a pěstují si jídlo na nedalekém poli. Jednoho dne se objeví samozvaná armáda lovců draků. Loví je stylem, že několik bláznů vyskočí s vrtulníku a dělají návnadu. NEZNÁ ten film někdo???? Sháním ho už hezkou řadu let :D

http://www.csfd.cz/f...tvi-ohne/?all=1


Hezy, děkuji mnohokráte :-)
  • 0
ARIK TRE-AC TE KEK

#52 trofej510

trofej510

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:00

Chtěl bych využít znalostí těchto kačeru, již dlouho nemůžu najit jeden film, prosím o pomoc: podstata filmu spočívá v tom, že člověk ( pravděpodobně H. Ford, ale nejsem si jist) dostane k narozeninám zážitek od firmy, která mu změní celý život, vyvolají v něm dojem, že mu jde o život až ho donutí skočit ze střechy. Film končí tím, že opravdu skočí, propadne se skleněným stropen na nafukovací matraci a kolem jsou všichni jeho přátelé a gratulují mu k narozeninám. Dozvídá se, že se jedná o nahrané nevšední zážitky.
  • 0

#53 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:04

trofej510 napsal/a:
Chtěl bych využít znalostí těchto kačeru, již dlouho nemůžu najit jeden film, prosím o pomoc: podstata filmu spočívá v tom, že člověk ( pravděpodobně H. Ford, ale nejsem si jist) dostane k narozeninám zážitek od firmy, která mu změní celý život, vyvolají v něm dojem, že mu jde o život až ho donutí skočit ze střechy. Film končí tím, že opravdu skočí, propadne se skleněným stropen na nafukovací matraci a kolem jsou všichni jeho přátelé a gratulují mu k narozeninám. Dozvídá se, že se jedná o nahrané nevšední zážitky.

neni to tohle?: http://www.csfd.cz/film/2668-hra/
  • 0

#54 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:06

Jo, to je Hra s Douglasem.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#55 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:09

trofej510 napsal/a:
Chtěl bych využít znalostí těchto kačeru, již dlouho nemůžu najit jeden film, prosím o pomoc: podstata filmu spočívá v tom, že člověk ( pravděpodobně H. Ford, ale nejsem si jist) dostane k narozeninám zážitek od firmy, která mu změní celý život, vyvolají v něm dojem, že mu jde o život až ho donutí skočit ze střechy. Film končí tím, že opravdu skočí, propadne se skleněným stropen na nafukovací matraci a kolem jsou všichni jeho přátelé a gratulují mu k narozeninám. Dozvídá se, že se jedná o nahrané nevšední zážitky.


Pozdě, ale přece.

http://www.csfd.cz/film/2668-hra/
  • 0

#56 trofej510

trofej510

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:19

Klaním se všem, já nad tím přemýšlel asi měsíc. Znáte to, když vám něco vrtá v hlavě a nedokážete si vzpomenout, čim víc nevíte, tím víc Vám to nedá. Ještě jednou díky, můžu klidně spát.
  • 0

#57 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:23

dachmh napsal/a:

chupito napsal/a:

dachmh napsal/a:

miki6 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Fí ha, tak to by mě nenapadlo se tady ptát na film, a ještě úspěšně!!!!!¨
Zeptám se tedy i já. Prosím vás, nebijte mě, už je to strašně, strašně, strašně dávno, asi tak 15-20 let Jsem na tom podobně jako Quick. Nevím proč, ale prostě jsem se jednou v noci probudil a něco mi říká: pusť si TV. Pustil jsem a čuměl. Byl jsem totálně fascinován a než jsem se po několika dnech rozkoukal, název filmu jsem nedohledal! Fakt mě to dostalo, do rána jsem potom nespal!!!
Bohužel už si z celého filmu pamatuji docela howno, pokusím se nastínit!
Mladý páreček po zásnubách (svatbě) přijede do Itálie (Neapol, Benátky?). Je to jejich zásnubní (svatební cesta, mají se rádi atd). Do příběhu vklouzne starší chlapík(no dobrá) je mladší než já, cca 45 let a toho "manžela" sjede. Jo, prostě začíná tady být ne on a ona, alébrž on a on. Končí to pochopitelně vraždou (ale to si už zcela nepamatuji), bo jsem možná už byl pod vlivem jistých návykových látek, vždyť to znáte...
Sakra, to jsem se rozepsal...

co třeba http://www.fdb.cz/fi...a-venezia/29467


Jj, díky moc, to bude ono. Teď nemám čas to zkoumat, ale je to tak. Vzpomínám, že tam v pozadí byla vážná hudba. A byly to Benátky. Já potom googlil Noc v Benátkách, ale to je nějaká stoletá americká blbost. Ještě jednou: miki - díky :D

Tahle Smrt v Benátkách to rozhodně není, sice se tam taky jedná o Benátky, homosexualitu a hlavní hrdina umře, ovšem přirozenou smrtí, tedy pokud se to tak dá říct.

Ajaj, tak jsem si to včera konečně stáhl a souhlas s chupito, vo tom to opravdu není :D
Nemáte ještě někdo nějaký nápad???


up ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#58 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 15:36

Hele, není to Pohostinnosť cudzincov od Ian McEwana?
Mám to jako knížku (ve slovenštině, myslím), ale už si děj zas tak nepamatuji.
Bylo to zfilmováno, ale neviděl jsem.
http://www.csfd.cz/f...a-pohostinnost/
  • 0

#59 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 15:56

Hamaci napsal/a:
Hele, není to Pohostinnosť cudzincov od Ian McEwana?
Mám to jako knížku (ve slovenštině, myslím), ale už si děj zas tak nepamatuji.
Bylo to zfilmováno, ale neviděl jsem.
http://www.csfd.cz/f...a-pohostinnost/


Díky moc za tip. Teď na MT to zkoumat nebudu, ale jak to bude
možné, dám vědět... ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#60 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2013 - 22:39

Teda Hamáci, díky moc, to je ono!!! Hned jsem si film stáhl a juknul na pár vteřin. Jen jsem viděl Natashu, tak bylo jasno. Ne, že by film trhal nějaké žebříčky, ale už se těším na chvilku času a podívám se znovu! Ještě jednou díky za tip ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama