Přejít na obsah


Fotka

Keše pouze pro PM ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
201 odpovědí na toto téma

#181 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 16:20

shaman3 napsal/a:
Bohužel oni si to ti zakladatelé PMO keší ani neuvědomují, že tím jen navádějí k placení PM i ostatní BM, oni to tak nedělají úmyslně, oni jen chtějí, aby jim na jejich keše nechodilo moc kačerů. Doufám, že tohle vlákno pomohlo k tomu, že si to někteří z nich uvědomili, jaký má PMO keš význam, že je to význam hlavně komerční, ať už na to zareagují jakkoliv.


Tak jsem si přečetl, co tady od rána zase přibylo a ujišťuji tě, Shamane, že na mě má tvoje a Nekrovo hysterické hýkání a snůška stupidně a trollovsky (ne)logických pseudoargumentů efekt zcela opačný: Velmi vážně jsem dnes začal uvažovat o tom, že právě kvůli takovým, jako jste vy, převedu do PM only režimu naprosto všechny svoje keše.
  • 0

#182 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:11

Trestat zbytek normálních kačerů za tyhle exoty je škoda :D
  • 0

#183 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:19

Jen houšť, jen houšť. ;)


sambar439 napsal/a:
shamane, shamane... tak mě tak napadá:

„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."

Já vím, mé je království nebeské. :D
  • 0

#184 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:23

shaman3 napsal/a:
Jen houšť, jen houšť. ;)


sambar439 napsal/a:
shamane, shamane... tak mě tak napadá:

„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."

Já vím, mé je království nebeské. :D


Přelož si to celé, ne jen konec :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#185 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:30

Fridolini napsal/a:
Trestat zbytek normálních kačerů za tyhle exoty je škoda :D

Trestat? Cim? Tim ze prevede kese do PMO?
Takže podle Tebe je převod do PMo trest pro BM?:D
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#186 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:47

No pro ty kteří se tady nedohadují o blbostech asi jo ;) Protože takovej kačer o možnosti logovat PM třeba neví a tak si jí neodloví. Takže z určitého pohledu je pro něj trest že ho owner nepozve na nějaký krásný místo..... Navíc ten chudák už vůbec netuší že za jeho zájmy bojuje osamocený mstitel na kole lovící za svitu svého darovaného mobilu a logující zlomenou tužkou z Ikea :D Což je každopádně škoda :)
  • 0

#187 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 17:47

kolombo napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Jen houšť, jen houšť. ;)


sambar439 napsal/a:
shamane, shamane... tak mě tak napadá:

„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."

Já vím, mé je království nebeské. :D


Přelož si to celé, ne jen konec :-D


Však já to znám celé, nejenom Matouš 5.3., neboj. Tobě doporučuji dočíst minimálně na Matouš 5.44.
http://www.online-bi...itola=5&od=&do=
  • 0

#188 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:00

Kdo nechce PM, ať si ho nekupuje. Kdo ho chce, ať si ho koupí... Bože. Vždyť to nikomu nikdo nenutí, tak nechápu, proč jsou tu jedinci, co se snaží nutně každýmu vecpat svůj zcestný názor... Navíc, GPX i s komplet listingem jde stáhnout i bez PM, něco jako PQ se taky dá vytvořit, PM kešky jsou taky zalogovat... Co víc ještě chcete?.
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#189 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:21

Četl jsi vůbec tu diskuzi? Nám přece nevadí PM, nám vadí ty komerční PMO keše, které jsou pro nás BM bohužel viditelné, ale místo souřadnic a listingu nám vnucují reklamu na zakoupení PM. Kdo chce být PM, ať si jím klidně je, ale ať to nevnuceje nám ostatním BM tím, že bude zakládat PMO keše.
  • 0

#190 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:30

Prosim, jak konkretne ti nekdo nuti ty PMO kese? Tim, ze ti neutajil jejich existenci? Modelky se ti taky ukazuji na kazdem rohu, ale nikdo te nenuti s nima chrapat! :o
  • 0

#191 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:31

Nám samozřejmě myslí jeho a další 2 přicmrdávače, jinak tohle nikomu jinému nevadí. To jen pro upřesnění. ;)
  • 0

#192 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:32

Vložený obrázek
  • 0

#193 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:33

shaman3 napsal/a:
Četl jsi vůbec tu diskuzi? Nám přece nevadí PM, nám vadí ty komerční PMO keše, které jsou pro nás BM bohužel viditelné, ale místo souřadnic a listingu nám vnucují reklamu na zakoupení PM. Kdo chce být PM, ať si jím klidně je, ale ať to nevnuceje nám ostatním BM tím, že bude zakládat PMO keše.

Že zrovna tebe to tak sere když sis tu vyžebral PQ všech PM keší v ČR.
  • 0

#194 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:36

HaLuMa napsal/a:
Prosim, jak konkretne ti nekdo nuti ty PMO kese? Tim, ze ti neutajil jejich existenci? Modelky se ti taky ukazuji na kazdem rohu, ale nikdo te nenuti s nima chrapat! :o

Už jsem to několikrát vysvětloval. Tak tedy znovu a polopatisticky ještě pro tebe, když kliknu na normálně viditelnou PMO keš, tak se mi zobrazí reklama na zakoupení PM. To je totiž jediný význam těch PMO keší. Cílená reklama, hnusná komerce. Kdyby byl účelem PMO keše to, aby na ně mohli jen PM, tak by je GS nám BM vůbec nezobrazoval.
  • 0

#195 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:37

shaman3 napsal/a:
Četl jsi vůbec tu diskuzi? Nám přece nevadí PM, nám vadí ty komerční PMO keše, které jsou pro nás BM bohužel viditelné, ale místo souřadnic a listingu nám vnucují reklamu na zakoupení PM. Kdo chce být PM, ať si jím klidně je, ale ať to nevnuceje nám ostatním BM tím, že bude zakládat PMO keše.

Mýlíš se. To vadí jen těm BM, kteří se nedokáží řídit mým obrázkovým návodem.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#196 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:40

Začíná to tu být zajímavý monolog. Ať se napíše cokoliv, Shamat zopakuje svojí poslední odpověď. Skoro jako to dělal soudruh paroubek :D Jen rada, když ti to vadí, tak s GC přestaň, easy as a pie. Taky si nestěžuju, že koprovka nechutná jako steak a je hnusná. Prostě jí nejím.
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#197 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:42

shaman3 napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Prosim, jak konkretne ti nekdo nuti ty PMO kese? Tim, ze ti neutajil jejich existenci? Modelky se ti taky ukazuji na kazdem rohu, ale nikdo te nenuti s nima chrapat! :o

Už jsem to několikrát vysvětloval. Tak tedy znovu a polopatisticky ještě pro tebe, když kliknu na normálně viditelnou PMO keš, tak se mi zobrazí reklama na zakoupení PM. To je totiž jediný význam těch PMO keší. Cílená reklama, hnusná komerce. Kdyby byl účelem PMO keše to, aby na ně mohli jen PM, tak by je GS nám BM vůbec nezobrazoval.

Tak ještě jednou po lopatě pro tebe. Komerční firma, reklama kvůli výdělku, naprosto normální a běžné pro každou komerční firmu. Buď cse s tím smiř že tak to prostě bylo, je a bude nebo si jdi cvrnkat kuličky. Jediný co dokážeš, zasrat tu každé vlákno které se tu objeví, těmahle svejma stupidníma příspěvkama.
  • 0

#198 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:44

Tady ještě asi někteří nepochopili, že tohle vlákno je taková osvěta pro zakladatele PMO keší. Tihle zakladatelé asi netuší, že PMO keše jsou určené pouze ke komerci a otravování BM userů. Pokud to tuší a dělají to tak schválně, tak jim samozřejmě taková osvěta nepomůže. Možná se v těch naschválníčcích někteří poznáváte.
  • 0

#199 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:56

shaman3 napsal/a:
Už jsem to několikrát vysvětloval. Tak tedy znovu a polopatisticky ještě pro tebe, když kliknu na normálně viditelnou PMO keš, tak se mi zobrazí reklama na zakoupení PM.


K tve skode, ta PMO kes je viditelne oznacena jako PMO jeste pred tim, nez na ni kliknes. Takze pokud ti to vadi, proc na ni masochisticky klikas?

Nicmene, kdyz uz na ni kliknes, zobrazi se ti normalni informace o tom, co je potreba udelat, abys ji videl. Na tom neni nic spatneho, a povazuji to za vysoce korektni chovani. Narozdil od tveho rozcilovani.
  • 0

#200 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 18:57

Teda, jestli mě někdo považuje za přicmrndávače, tak to je dost urážlivé. Evidentně shaman3 je pořád známější, tak to se budu muset hodně snažit, pokud se chci dostat víc do podvědomí než on ;). No jo, výraznost na eventech zajistí jen lokální (krajovou) známost, specifický pindání na fóru celorepublikovou ;(. Ono PM uživatelé někdy ani netuší, že BM nevidí listing. Někteří si dokonce myslí, že BM nevidí jen ty souřadnice v záhlaví. S alespoň jedním PM jsem se o tom bavil. Ale jako upozorňování na komerci by to možná chtělo líp nazvaný vlákno, třeba "komerce šířená PMO kešmi" nebo tak nějak. Z názvu "Keše pouze pro PM ?" si leckdo pomyslí, že se tu jen dohadují kešeři o tom, k čemu je zakládat PMO keše a proč to ti PM dělají. Možná si opravdu jen myslí, že BMům jsou skryty akorát ty souřadnice a myslí si, že tím odradí neznalé "začátečníky". (Což taky není úplně v míse, protože někteří si PM pořizují už na počátku svých kešovacích aktivit)
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama